Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#531017 Δυστυχώς ήταν Σάββατο Μάρκο!!
Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα και εγώ :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#531179
Dodger έγραψε:Σώρρα εσύ; :lol:

4,5δις δεν είναι ούτε τα τσιγάρα του Σώρρα. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By babakos
#531298 Ηρθε η ανάπτυξη λέμε...
Χτές έμαθα από ξαδερφό μου που είναι "μαυρισμένος" εις τον Τειρεσία οτι του εγκρίθηκε καρτούλα VISA με πιστωτικό όριο 800 Ευρώ :dizzy:

Τα θέλει ο οργανισμός μας τελικά....
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#531306
babakos έγραψε:Ηρθε η ανάπτυξη λέμε...
Χτές έμαθα από ξαδερφό μου που είναι "μαυρισμένος" εις τον Τειρεσία οτι του εγκρίθηκε καρτούλα VISA με πιστωτικό όριο 800 Ευρώ :dizzy:

Τα θέλει ο οργανισμός μας τελικά....
Ακόμα είναι νωρίς... Περιμένουμε τα διακοποδάνεια για να καταλάβουμε την ανάπτυξη

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#531333 εγώ τι προάλλες έκανα αίτηση για πιστωτική , κομπλέ (εκκ,λογαριασμοί κλπα) σε όλα χωρίς Τειρεσίες και νυν πελάτης εδώ και μια 10ετία της συγκεκριμένης και ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΑ πανηγυρικά .

Νωρίς είναι ακόμη , έχουμε να δούμε πολύ όμορφα πραματάκια.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#531340 Μεγάλη εκτίμηση σε έχει ως πελάτη της. Να υποθέσω η Πειραιώς; :lol: Φαντάζομαι έφυγες από αυτήν.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#531348
georgetz έγραψε:εγώ τι προάλλες έκανα αίτηση για πιστωτική , κομπλέ (εκκ,λογαριασμοί κλπα) σε όλα χωρίς Τειρεσίες και νυν πελάτης εδώ και μια 10ετία της συγκεκριμένης και ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΑ πανηγυρικά .

Νωρίς είναι ακόμη , έχουμε να δούμε πολύ όμορφα πραματάκια.


Μήπως ζήτησες μεγάλο όριο, καμιά Platinum ας πούμε;
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#536231 Ξέρετε κανένα app για budget/διαχείριση εξόδων (personal finance) με συγχρονισμό τραπεζικών λογαριασμών Ελλάδας και εξωτερικού (Android);

Κάνα δυο γνωστά στυλ Wallet, Toshl κλπ δεν έχουν ελληνικές τράπεζες και το Finker που φαίνεται δυνατό για ελληνικό app, δεν έχει ξένες.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#536325 Σε φιλη αρνηθηκε η Εθνικη καρτα επειδή είναι πανω από 65, επρεπε να εγγυηθεί συγγενης 1ου βαθμου. Παει στην Eurobank κανενα πρόβλημα...?? τι κανουν ολοι αυτοι εχουν δικο τους κανονισμο ο καθ'ενας??
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#536329 Σιγά τα ωά. Η Eurobank έχει αρνηθεί σε 60χρονη πιστωτική παρόλο που μόλις είχε μεταφέρει 6ψήφιο ποσό εκεί. :lol: Έλαβε μία ωραιότατη ξεχεστήρια επιστολή και τα χρήματα πήγαν εκεί όπου έβγαζαν και κάρτα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#540420 Όταν κάνεις μεταφορά ποσού σ έναν άλλον λογαριασμό ανεξαρτήτως τράπεζας, φαίνεται στον παραλήπτη το iban ή/και το όνομα του αποστολέα; Δεν έχω κάποιο παράδειγμα για να το επιβεβαιώσω
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#540421
Dimitris_P έγραψε:Όταν κάνεις μεταφορά ποσού σ έναν άλλον λογαριασμό ανεξαρτήτως τράπεζας, φαίνεται στον παραλήπτη το iban ή/και το όνομα του αποστολέα; Δεν έχω κάποιο παράδειγμα για να το επιβεβαιώσω


Εξαρτάται από την τράπεζα. Για παράδειγμα στην ΕΤΕ φαίνεται και η επωνυμία και το ΙΒΑΝ, ενώ στην Πειραιώς φαίνεται μόνο η επωνυμία του καταθέτη. Μιλάω πάντα για internet banking.
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 07 Οκτ 2018, 18:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#540422 Στείλε μου €1000 και θα σου πω.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#540470 Εγώ σου λέω με 900! :rtfm: :shifty: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#540472 Έλα χαζομάρες :twisted:
Μπορείτε να μου στείλετε κι εσείς για να το επιβεβαιώσω από τη μεριά μου :shifty: