Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#347174 Κάπου διάβασα ότι ο Μίστερ 600δις ευρώ, ζητάει 60 ευρώ εγγραφή στο Ε.ΣΥ..

Πείτε μου ότι δεν είναι αλήθεια. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#347179
Giuseppe Busso έγραψε:Κάπου διάβασα ότι ο Μίστερ 600δις ευρώ, ζητάει 60 ευρώ εγγραφή στο Ε.ΣΥ..

Πείτε μου ότι δεν είναι αλήθεια. :lol:


Όντως δεν είναι, εγώ άκουσα για 80 :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#347184
Giuseppe Busso έγραψε:Κάπου διάβασα ότι ο Μίστερ 600δις ευρώ, ζητάει 60 ευρώ εγγραφή στο Ε.ΣΥ..

Πείτε μου ότι δεν είναι αλήθεια. :lol:

Οι πυραμίδες έχουν έξοδα για να στηθούν
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#347217 Εικόνα

:iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#347218
elvet έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Κάπου διάβασα ότι ο Μίστερ 600δις ευρώ, ζητάει 60 ευρώ εγγραφή στο Ε.ΣΥ..

Πείτε μου ότι δεν είναι αλήθεια. :lol:

Οι πυραμίδες έχουν έξοδα για να στηθούν

κάπως έτσι δουλεύουν και οι θρησκείες :shifty:

σου υπόσχονται "600 δις στον παράδεισο" αλλά όσο ζεις πρέπει να τα ακουμπάς

θα έλεγα ότι είναι ιδιοφυές το όλο εγχείρημα αν δεν ήταν τόσο παλιό και πολυφορεμένο
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#347223
elvet έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Κάπου διάβασα ότι ο Μίστερ 600δις ευρώ, ζητάει 60 ευρώ εγγραφή στο Ε.ΣΥ..

Πείτε μου ότι δεν είναι αλήθεια. :lol:

Οι πυραμίδες έχουν έξοδα για να στηθούν


Πραγματικά αυτό σκεφτόμουν, το μόνο που λείπει είναι ΠΟΝΟΥΣ στρατολόγισης :inlove:

Λέτε να υπάρχει κάποιος πολύπλοκος μαθηματικός τύπος πίσω απ τις καταθέσεις?
Άβαταρ μέλους
By elvet
#347224
rx8_drifter έγραψε:
elvet έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Κάπου διάβασα ότι ο Μίστερ 600δις ευρώ, ζητάει 60 ευρώ εγγραφή στο Ε.ΣΥ..

Πείτε μου ότι δεν είναι αλήθεια. :lol:

Οι πυραμίδες έχουν έξοδα για να στηθούν


Πραγματικά αυτό σκεφτόμουν, το μόνο που λείπει είναι ΠΟΝΟΥΣ στρατολόγισης :inlove:

Λέτε να υπάρχει κάποιος πολύπλοκος μαθηματικός τύπος πίσω απ τις καταθέσεις?

Συμπαντικές συνελληνικές συνειδητοποιησιακές ( :ninja: ) χρηματορροές
Άβαταρ μέλους
By dstou
#347237 Για την όλη κατάσταση δεν φταίει ο Σώρρας, είμαι σίγουρος ότι γελάει μαζί μας. Φταίνει αυτοί που χαχάνιζαν από την αρχή μαζί του, αντί να ασχοληθούν σοβαρά με την περίπτωσή του. :iconcool:
Κάτι άλλο, η απόφαση του δικαστηρίου είναι, εννοείται, ορθότατη. Ο ισχυριζόμενος το οτιδήποτε ενώπιον μιας δικαστικής αρχής έχει και το βάρος της απόδειξης. Ο Γεωργιάδης δεν εμφανίστηκε στο δικαστήριο να υποστηρίξει τις κατηγορίες του, και η έδρα ορθά αθώωσε τον Σώρρα από αυτά που του καταμαρτυρούσε. Σε όλο τον κόσμο έτσι γίνεται.
Τα τωρινά 600 δις είναι άλλα από αυτά της τράπεζας της Ανατολής, ο αρθρογράφος τα έχει χαμένα, το άρθρο του είναι γεμάτο ανακρίβειες και παραρολογίες, κάνει και κριτική σε δικαστικές αποφάσεις τρομάρα του χωρίς να έχει αντιληφθεί το νόημα της δικαστικής απόφασης (καλή ώρα σαν τους υποστηρικτές του Σώρρα, δεν διαφέρει από αυτούς στο σημείο αυτό). :thumbsdown:

Η κατάσταση έχει ως εξής :
α. Τα ομόλογα της τράπεζας της ανατολής είναι υπαρκτά, αλλά πρακτικά άνευ αντικρύσματος.
β. Τα ομόλογα του αμερικάνικου δημοσίου (των 600 δις) δεν ξέρουμε ούτε αν υπάρχουν, ούτε αν έχουν κάποιο αντίκρυσμα._

Όσο ισχύει το βου, και θα ισχύει όσο το ελ κράτος συνεχίζει να χαχανίζει, ο Σώρρας μπορεί να λέει το οτιδήποτε και οι όποιοι κοκορόμυαλοι να σπεύδουν να τον πιστέψουν.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#347333 blast from the past
@ξέρει αυτός που διαβάζει --> να το συμπεριλάβει στο ποτ πουρί πασοκικών τσιτάτων που φτιάχνει

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=103640

τα 2.000 ευρώ μηνιαίως είναι εισόδημα για τους φτωχούς και τη μεσαία τάξη και τόνισε ότι δεν πρέπει να πληρώσουν εκείνοι ξανά το κόστος της κρίσης


Πέμπτη 19 Νοεμβρίου 2009


Εικόνα



:s_roses :s_roses :s_roses
Άβαταρ μέλους
By markvag
#347421
dstou έγραψε:β. Τα ομόλογα του αμερικάνικου δημοσίου (των 600 δις) δεν ξέρουμε ούτε αν υπάρχουν, ούτε αν έχουν κάποιο αντίκρυσμα._


Ομόλογα αμερικανικού δημοσίου πρόσφατης έκδοσης (2012 αν δεν απατώμαι;;;) σε χαρτί;;; :lol: :lol: :metalo: :metalo: Εκτός μιλάμε για τίποτα παλιά από το 80κάτι... Που και πάλι η όλη ιστορία δεν στέκει με καμία λογική, αλλά ΟΚ, η περίπτωση είναι σαν τα X-Files

Εικόνα

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#347442 Για βάλτε 10.000 άτομα που έχουν κάνει εξώδικα επί 20-30-50 € για να τα ετοιμασει το κίνημα, είναι καλή μπιζνα?

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#347912 Την ίδια ώρα στο στρουμφοχωριό, κραυγές διαταράσσουν την ηρεμία του δάσους...

http://tvxs.gr/news/ellada/zoi-kata-des ... leytherias

Ζωή κατά Δέσποινας Κουτσούμπα και ΑΝΤΑΡΣΥΑ κατά Πλεύσης Ελευθερίας

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#348421 Πάντως, η υπόθεση αυτή φαίνεται τρομερά περίεργη.

Η Ζωίτσα αναλαμβάνει να υπερασπιστεί το Unfollow απέναντι στον Μελισσανίδη και τα κάνει πιο σκ@τ@ κι από τον φίλο του Μπέζου στο "Άκρως Οικογενειακόν". Κατόπιν, γίνονται μαλλιά κουβάρια με τον Χαραλαμπόπουλο, ο οποίος της πετάει χοντρές σπόντες από το facebook, και που την ίδια ώρα κανονίζει συνεργασία με τα παραπολιτικά.

Λίγο μετά, ο Χαραλαμπόπουλος βάζει την Κουτσούμπα να ζητήσει μαθήματα ορθοφωνίας από κάποιον που είναι στενός συνεργάτης της Ζωής, και άρχισαν οι καταγγελίες και τα ξεμαλλιάσματα! Προφανώς και αν δει κανείς τον διάλογο είναι εντελώς για γέλια ο ισχυρισμός περί δωροδοκίας, από την άλλη όμως τι δουλειά είχε κι ο Χαραλαμπόπουλος να βάζει άλλον να ρωτάει για τα δικά του μαθήματα, και μάλιστα να ρωτούν τον στενό συνεργάτη της Ζωής με την οποία έχουν γίνει μπίλιες;
Τελευταία επεξεργασία από Hellenic tifosi και 08 Ιαν 2017, 00:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά