Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#353984 To oποίο έχει γίνει πάμπολες φορές εδω μέσα βεβαια χωρίς κοκκίνισμα :s_biggrin

Περαν κάθε αμφιβολίας, ήταν λάθος ετσι οπως το έγραψα, χωρίς βέβαια να αλλάζει την πραγματικότητα ότι σημαντικό ποσοστό αστυνομικών είναι φασισταριά, οι συνάδελφοί και ανώτεροί τους τους ανέχονται και το υπουργείο αγρόν ηγόραζε :s_yes

Αυτό δε το περιστατικό σε δημοτικό σχολείο, μπροστά σε μικρά παιδάκια να πας να πουλήσεις τσαμπουκά για να τα σημαδέψεις για πάντα, είναι τόσο εξοργιστικό, που απλά μου έβγαλε μια αηδία για τους συγκεκριμένους

Κώστα, ρε γαμώτο τι έπαθες σήμερα


:s_hang
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#354071
Αυτό δε το περιστατικό σε δημοτικό σχολείο, μπροστά σε μικρά παιδάκια να πας να πουλήσεις τσαμπουκά για να τα σημαδέψεις για πάντα, είναι τόσο εξοργιστικό, που απλά μου έβγαλε μια αηδία για τους συγκεκριμένους


Sticky please
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#354074
dstou έγραψε:
Στην 4η θέση της λίστας με τους γηραιότερους ηγέτες παγκοσμίως ο Κ. Μητσοτάκης
:lol:



http://www.msn.com/el-gr/news/politics/%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-4%ce%b7-%ce%b8%ce%ad%cf%83%ce%b7-%cf%84%ce%b7%cf%82-%ce%bb%ce%af%cf%83%cf%84%ce%b1%cf%82-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-%ce%b3%ce%b7%cf%81%ce%b1%ce%b9%cf%8c%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%bf%cf%85%cf%82-%ce%b7%ce%b3%ce%ad%cf%84%ce%b5%cf%82-%cf%80%ce%b1%ce%b3%ce%ba%ce%bf%cf%83%ce%bc%ce%af%cf%89%cf%82-%ce%bf-%ce%ba-%ce%bc%ce%b7%cf%84%cf%83%ce%bf%cf%84%ce%ac%ce%ba%ce%b7%cf%82/ar-AAlYfqG?li=BBqxAac&ocid=iehp

καλά θα τους κατουρήσει όλους αυτούς ο μητσοτάκης

εγώ από μικρό παιδί ζω με το άγχος ότι θα πεθάνω πριν από αυτόν και θα έρθει να μου πάρει τη ψυχή

άντε να τελειώνουμε και με αυτόν
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#354096
EDDIE_147 έγραψε:
Αυτό δε το περιστατικό σε δημοτικό σχολείο, μπροστά σε μικρά παιδάκια να πας να πουλήσεις τσαμπουκά για να τα σημαδέψεις για πάντα, είναι τόσο εξοργιστικό, που απλά μου έβγαλε μια αηδία για τους συγκεκριμένους


Sticky please


Mην ντρέπεσαι να πεις την εξισωστική σου, αμόλα τη, γιατι άλλωστε όλοι θυμόμαστε το ΚΚΕ να μπαινει να δέρνει δάσκάλους σε ΝΗΠΙΑΓΩΓΙΑ--->ΒΕΤΤΕR :s_airkiss
Τελευταία επεξεργασία από rx8_drifter και 18 Ιαν 2017, 14:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#354099 Η κοπελα μου ασχολειται με τετοια σχολεια. Εχτες επεσε στο τραπεζι, θα πρεπει να ειστε πολυ προσεκτικοι σε τετοιες περιπτωσεις ηταν η συμβουλη.

Το βραδακι που επαιξε σε ολες τις τηλεορασεις επεσε και τηλεφωνακι απο γονεις. Μηπως να το παρατουσες; Μηπως ειναι επικινδυνο;

mission achieved αραγε; τι καλυτερο απο το να προκαλεσουν φοβο στον κοσμο
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#354102 @drifter
Μόνο το ΚΚΕ έχει τραμπούκους;
Μόνο στο χώρο του σχολείου μπορεί να κινδυνεύσει ένα παιδί;

Δεν έχω καμία εξίσωση γιατί το συγκεκριμένο είναι προφανώς υπεράνω οποιασδήποτε παρόμοιας καφρίλας έχουμε δει.
Αλλά καλό είναι να κρατήσουμε το κουοτάκι αυτό με το οποίο συμφωνώ 100% γιατί έρχονται μέρες αγώνα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#354110
EDDIE_147 έγραψε:@drifter
Μόνο το ΚΚΕ έχει τραμπούκους;
Μόνο στο χώρο του σχολείου μπορεί να κινδυνεύσει ένα παιδί;

Δεν έχω καμία εξίσωση γιατί το συγκεκριμένο είναι προφανώς υπεράνω οποιασδήποτε παρόμοιας καφρίλας έχουμε δει.
Αλλά καλό είναι να κρατήσουμε το κουοτάκι αυτό με το οποίο συμφωνώ 100% γιατί έρχονται μέρες αγώνα.

Καλα ναι. Μεχρι και ο manosky βγηκε απο την τρύπα του.

< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#354120
mirage έγραψε:Καλα ναι. Μεχρι και ο manosky βγηκε απο την τρύπα του.


:dizzy:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#354324
dstou έγραψε:
Στην 4η θέση της λίστας με τους γηραιότερους ηγέτες παγκοσμίως ο Κ. Μητσοτάκης
:lol:



http://www.msn.com/el-gr/news/politics/%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-4%ce%b7-%ce%b8%ce%ad%cf%83%ce%b7-%cf%84%ce%b7%cf%82-%ce%bb%ce%af%cf%83%cf%84%ce%b1%cf%82-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-%ce%b3%ce%b7%cf%81%ce%b1%ce%b9%cf%8c%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%bf%cf%85%cf%82-%ce%b7%ce%b3%ce%ad%cf%84%ce%b5%cf%82-%cf%80%ce%b1%ce%b3%ce%ba%ce%bf%cf%83%ce%bc%ce%af%cf%89%cf%82-%ce%bf-%ce%ba-%ce%bc%ce%b7%cf%84%cf%83%ce%bf%cf%84%ce%ac%ce%ba%ce%b7%cf%82/ar-AAlYfqG?li=BBqxAac&ocid=iehp


Αυτή η ηλικία είναι για τα μάτια του κόσμου, γεννήθηκε λίγο πριν το 1436 στην Τρανσυλβανία, πότε ακριβώς είναι άγνωστο... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#354353 Κανονικά δε θα πρέπει να ελεγχθούν πειθαρχικά οι αστυνομικοί που ήταν μπροστά στους τραμπουκισμούς και δεν έκαναν τίποτα, κατά την ίδια έννοια που θα ελέγχονταν αν γινόταν μπροστά τους ληστεία και σφύριζαν αδιάφορα;

Είναι βέβαια λίγο κωμικό να διαβάζεις ανακοίνωση υπουργείου ΣΥΡΙΖΑ στην οποία συμπεριλαμβάνεται:

Παράλληλα το υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων έχει την υποχρέωση να θωρακίσει τις εκπαιδευτικές διαδικασίες από παρεμβάσεις εξωσχολικών, όποιοι κι αν είναι αυτοί, όποιους σκοπούς κι αν επιδιώκουν. Για το λόγο αυτό δεν έχει δοθεί σε κανέναν εξωσχολικό άδεια εισόδου στα σχολεία. Τα φαινόμενα βίας και ρατσιστικών εκδηλώσεων δεν έχουν θέση στο σχολείο".


Νομίζω σε αυτό αναφερόταν ο Eddie.
Άβαταρ μέλους
By Zorz