Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#464006
Asimov έγραψε:
Red Garland έγραψε:g8777 έμπαινες; :hmmm:

Εικόνα


:inlove:
ΕΡΩΤΑΣ

πέρα από την πλάκα η συγκεκριμένη είναι η μόνη πολιτικός που πραγματικά εκτιμώ σε αυτό το γελοίο κόμμα

και κάνει έργο (στα πλαίσια που μπορεί) και είναι ενημερωμένη επί της ουσίας και πάνω σε λεπτομέρειες σε σχέση με άλλα τσίρκα

Αν αλλάξει και τον πτωχευτικό κώδικα και βάλει πιο ψηλά τους εργαζόμενους θα είναι αστέρι

απλά πρέπει να φάει λιγάκι, έχει κόψει :help:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#464046 δεν μου αρέσει, ούτε η αχτσιόγλου μου αρέσει (αυτά είναι τα καθημερινά μπαζάκια της διπλανής πόρτας)

μόνο άννα μισελ ασημακοπούλου για περίεργες καταστάσεις, πολύ περίεργες.. και ακολουθεί η όλγα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#464107 Μλκ κιουση αυτές που σ' αρέσουν ΆΝΕΤΑ πρωταγωνιστουσαν στη Θηλυκή εταιρεία
Τελειωμενες ρε φίλε
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#464115
REALZEUS έγραψε:Άννα Μισέλ; :lipsealed:
Κιούση παιδί μου είσαι του γιατρού; :omg:


Ο Κιουσης ειπε για περιεργα γουστα.Προφανως για τιποτα μπουνοκλωτσηδια θα εννοει. :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#464118 Έτσι να το δεχθώ. Αν και ο πρώτος που θα ήθελα να σαπίσω είναι ο Άδωνις. :rtfm: Μετά βλέπουμε. :whistlink:

Ελτεο, 32 χρονών είναι μωρέ το κορίτσι, τι σοβάδες να θέλει;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#464125
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Άννα Μισέλ; :lipsealed:
Κιούση παιδί μου είσαι του γιατρού; :omg:


Ο Κιουσης ειπε για περιεργα γουστα.Προφανως για τιποτα μπουνοκλωτσηδια θα εννοει. :lol:

:s_thumbsup

Σιγά μην έκανα γλυκό σεξ σε νεοδημοκρατισσα
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#464183 Είναι κρίμα κιουση που δεν μπορεις καν να αντιληφθείς το μέγεθος της καυλας και του Kinkyness που έχει αυτο το γκομενάκι.

Θεωρώ ότι πολλοί λίγοι άντρες μπορουν να σταθούν δίπλα της στο κρεββάτι, αμφιβάλλω ακόμα και για τον ασίμωφ :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#464200
rx8_drifter έγραψε:Είναι κρίμα κιουση που δεν μπορεις καν να αντιληφθείς το μέγεθος της καυλας και του Kinkyness που έχει αυτο το γκομενάκι.

Θεωρώ ότι πολλοί λίγοι άντρες μπορουν να σταθούν δίπλα της στο κρεββάτι, αμφιβάλλω ακόμα και για τον ασίμωφ :adminpower:

Εγώ δεν αμφιβάλλω καθόλου. Δεν μπορεί...