Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461088 Είναι κατόρθωμα να καταφέρει κάποιος να είναι χειρότερος και πιο αντιπαθητικός από τον Άδωνι, αλλά το είδαμε και αυτό.
:dizzy: :ninja:
Δεν υπάρχει σωτηρία. :lipsealed: :help:
Πόσο βλάκας ο συγκεκριμένος;

Φυσικά, οποιοσδήποτε ψηφοφόρος ή θαυμαστής του Αδώνιδος, ουδεμία σχέση έχει με πολιτικο αλφαβητισμό...
:s_hang
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461089 αρα αν ειναι πολιτικα αναλφαβητοι οσοι ψηφιζαν Αδωνι γιατι να μην ειμαστε και εμεις ;
δικαιωμα στον πολιτικο αναλφαβητισμο....πρωτη φορα ειδα.


μωρ μπραβο.


βαστα γερα Αλεξη ακομα....ΓΕΡΑ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#461090 Βασικά καλά να πάθει ο Άδωνις.
Μέχρι πριν κάποια χρόνια παρόλη τη γραφικότητα και τις τσιρίδες του, προσωπικά αναγνώριζα ότι ήταν από τους λίγους υπουργούς που ήξεραν τις υποθέσεις τους και ξεβράκωνε υποτίθεται πιο σοβαρούς πολιτικούς (που περιορίζονται σε έτοιμα/μπαγιάτικα τσιτάτα).

Τα τελευταία 1-2 χρόνια έχει εξελιχθεί σε 'Πολάκη της ΝΔ'.
Όποιος ανακατεύεται με Πολάκηδες τον τρώνε οι κότες...

Γενικότερο το σχόλιο για ΝΔ που επιλέγει να κάνει αντιπολίτευση α λα Τσίπρας μέχρι το '15.
Προδιαγεγραμμένο epic fail.
Όχι μόνο επειδή ο κόσμος δεν τρώει το κουτόχορτο που έτρωγε μέχρι και το '14 αλλά και επειδή ο Tsiprinho τότε έπαιζε μπάλα με Στρατούληδες, με Μπαναότηδες, με οργισμένους ράπερ, με αντικειμενικούς βλόγκερ με όλα τα καλά.

Ο Coolio που πάει με μπουμπούκο και kumuchako;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#461092
Anonymous Founder έγραψε:Είναι κατόρθωμα να καταφέρει κάποιος να είναι χειρότερος και πιο αντιπαθητικός από τον Άδωνι, αλλά το είδαμε και αυτό.
:dizzy: :ninja:
Δεν υπάρχει σωτηρία. :lipsealed: :help:
Πόσο βλάκας ο συγκεκριμένος;

Φυσικά, οποιοσδήποτε ψηφοφόρος ή θαυμαστής του Αδώνιδος, ουδεμία σχέση έχει με πολιτικο αλφαβητισμό...
:s_hang



Τι δουλεία έχει ο Άδωνης που έχει ένα καράβι κολλημένο ένσημα με τον πολιτικό αλφαβητισμό είναι απορίας άξιο
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461093
pik. έγραψε:αρα αν ειναι πολιτικα αναλφαβητοι οσοι ψηφιζαν Αδωνι γιατι να μην ειμαστε και εμεις ;
δικαιωμα στον πολιτικο αναλφαβητισμο....πρωτη φορα ειδα.


μωρ μπραβο.


βαστα γερα Αλεξη ακομα....ΓΕΡΑ.

Εσύ μίλησες για πολιτικό αναλφαβητισμό, μην πετάς την μπάλα στην εξέδρα.
Όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να μιλάς για πολιτικά αναλφάβητους, έχει και κάθε άλλος.
Τσάμπα κουνάς το δάχτυλο στους υπόλοιπους, ως ψηφοφόρος της ΝΔ, έχεις ακέραιη την ευθύνη για την χρεωκοπία της χώρας.
:s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461094
red_monster έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Είναι κατόρθωμα να καταφέρει κάποιος να είναι χειρότερος και πιο αντιπαθητικός από τον Άδωνι, αλλά το είδαμε και αυτό.
:dizzy: :ninja:
Δεν υπάρχει σωτηρία. :lipsealed: :help:
Πόσο βλάκας ο συγκεκριμένος;

Φυσικά, οποιοσδήποτε ψηφοφόρος ή θαυμαστής του Αδώνιδος, ουδεμία σχέση έχει με πολιτικο αλφαβητισμό...
:s_hang



Τι δουλεία έχει ο Άδωνης που έχει ένα καράβι κολλημένο ένσημα με τον πολιτικό αλφαβητισμό είναι απορίας άξιο

Τι σχέση έχουν τα ένσημα με τον πολιτικό αναλφαβητισμό, πολύ θα ήθελα να μάθω τώρα...
:s_hang
Αν είναι έτσι να κάνουμε πρωθυπουργό τον μπαρμπα Μήτσο που έχει ένσημα από τα 16 και μάλιστα βαρέα και ανθυγιεινά γιατί δούλευε οικοδομή.
:s_hang
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#461095
Anonymous Founder έγραψε:
pik. έγραψε:αρα αν ειναι πολιτικα αναλφαβητοι οσοι ψηφιζαν Αδωνι γιατι να μην ειμαστε και εμεις ;
δικαιωμα στον πολιτικο αναλφαβητισμο....πρωτη φορα ειδα.


μωρ μπραβο.


βαστα γερα Αλεξη ακομα....ΓΕΡΑ.

Εσύ μίλησες για πολιτικό αναλφαβητισμό, μην πετάς την μπάλα στην εξέδρα.
Όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να μιλάς για πολιτικά αναλφάβητους, έχει και κάθε άλλος.
Τσάμπα κουνάς το δάχτυλο στους υπόλοιπους, ως ψηφοφόρος της ΝΔ, έχεις ακέραιη την ευθύνη για την χρεωκοπία της χώρας.
:s_empathy


Είπε ο Αντάρτης από τα Lidl :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#461096
Anonymous Founder έγραψε:
red_monster έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Είναι κατόρθωμα να καταφέρει κάποιος να είναι χειρότερος και πιο αντιπαθητικός από τον Άδωνι, αλλά το είδαμε και αυτό.
:dizzy: :ninja:
Δεν υπάρχει σωτηρία. :lipsealed: :help:
Πόσο βλάκας ο συγκεκριμένος;

Φυσικά, οποιοσδήποτε ψηφοφόρος ή θαυμαστής του Αδώνιδος, ουδεμία σχέση έχει με πολιτικο αλφαβητισμό...
:s_hang



Τι δουλεία έχει ο Άδωνης που έχει ένα καράβι κολλημένο ένσημα με τον πολιτικό αλφαβητισμό είναι απορίας άξιο

Τι σχέση έχουν τα ένσημα με τον πολιτικό αναλφαβητισμό, πολύ θα ήθελα να μάθω τώρα...
:s_hang
Αν είναι έτσι να κάνουμε πρωθυπουργό τον μπαρμπα Μήτσο που έχει ένσημα από τα 16 και μάλιστα βαρέα και ανθυγιεινά γιατί δούλευε οικοδομή.
:s_hang


Κομματική αντίληψη της πολιτικής που εξηγεί πολλά για την κατάσταση στην οποία έχουμε περιέλθει :vava:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461101
Anonymous Founder έγραψε:
pik. έγραψε:αρα αν ειναι πολιτικα αναλφαβητοι οσοι ψηφιζαν Αδωνι γιατι να μην ειμαστε και εμεις ;
δικαιωμα στον πολιτικο αναλφαβητισμο....πρωτη φορα ειδα.


μωρ μπραβο.


βαστα γερα Αλεξη ακομα....ΓΕΡΑ.

Εσύ μίλησες για πολιτικό αναλφαβητισμό, μην πετάς την μπάλα στην εξέδρα.
Όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να μιλάς για πολιτικά αναλφάβητους, έχει και κάθε άλλος.
Τσάμπα κουνάς το δάχτυλο στους υπόλοιπους, ως ψηφοφόρος της ΝΔ, έχεις ακέραιη την ευθύνη για την χρεωκοπία της χώρας.
:s_empathy

η χωρα ζει πανω απο τις δυνατοτητες της χρονια τωρα.Δεκαετιες.Και σημερα απλα η κατασταση εχει εξομαλυνθει και η χωρα ερχεται εκει που της αξιζει.
Τοσο απλο.
Εσυ βλεπεις οικονομικη χρεωκοπια γιατι εχεις διαφορετικα κριτηρια απο τα δικα μου,μετρας τους ανθρωπους με το χρημα.
Σου εχω νεα αλλα δεν ειναι ετσι.
Εχουμε ενδεια σε αξιες προτυπα ηθος ευγενεια παιδεια τροπους πολιτισμο κουλτουρα γραμματα.
Η χρεωκοπια ειναι αποτελεσμα αυτων .

Μην βλεπεις μονιμα το δεντρο με το χρημα,κοιτα το δασος που απο το 1981 και μετα εχει καει .
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461102 Μάλιστα, και ο Άδωνις τώρα είναι που έχει όλα αυτά τα καλά που είπες;
Γιατί εγώ δεν βλέπω κανείς από αυτούς τους δύο να διαθέτει κάτι από αυτά.

Γιατί σε ενοχλεί μόνον το ΣΥΡΙΖΑιο ορκ και όχι το ΝΔένιο;
Εγώ βλέπω δύο ορκ να τσακώνονται και ούτε πολιτισμό βλέπω, ούτε τίποτε σε κανέναν τους.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#461103 Μόλις είδα το επίμαχο βίντεο και δεν πιστεύω στα μάτια μου.
Εάν αυτοί οι κύριοι (και ειδικά ο αντιπρόεδρος της αξιωματικής αντιπολιτεύσεως) διατηρηθούν από τους αρχηγούς τους στις θέσεις τους, τερματίζουμε νέα πίστα ελ πραγματικότητας.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461105 Αυτό λέω κι εγώ. Και οι δύο είναι για τα μπάζα. Χειρότερος ο ΣΥΡΙΖΑιος (υποκειμενικό), αλλά ΟΚ, αυτό δεν συγχωρεί τον άλλον.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#461107 Eίδα σχόλιο στο ιντερνετ με το βίντεο, ο Παπαδάκης σαλαγάει για να μαζέψει τα πρόβατα και είπα να μην το ανοίξω απ τη δουλειά.

Μάλλον καλά έκανα :vava:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461115
Anonymous Founder έγραψε:Αυτό λέω κι εγώ. Και οι δύο είναι για τα μπάζα. Χειρότερος ο ΣΥΡΙΖΑιος (υποκειμενικό), αλλά ΟΚ, αυτό δεν συγχωρεί τον άλλον.

εσυ εχεις κολλησει οτι επειδη ειμαι ΝΔκρατης σημαινει αυτοματα οτι συμφωνω με τον Αδωνι.

οχι .
εκτος αν εσυ επειδη ψηφισες Συριζα πολλες φορες ακομα πιστευεις οτι θα σε σωσει ο Τσιπρας οποτε παω πασο.
προφανως και δεν συμφωνω με κανεναν απο αυτους ομως αν εγω πχ αρχιζω και σου βριζω μανες πατεραδες αδερφες Χριστους και Παναγιες εσυ θα μεινεις να με κοιταζεις; :lol:

εγω στην θεση του Αδωνι θα εφευγα.
Ομως η ΝΔ δεν εχει πολιτικο πολιτισμο.
Και οταν κατεβαινουν στο επιπεδο των αλητων του Συριζα μονο χανουν.Λογικο.Οι αλλοι ειναι απο ΙΕΚ Πολακη.