Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#348426 Από ένα σημείο και μετά η πολύ αντικειμενικότητα χτυπάει στα νεφρά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#348932 Φρέσκα κουλούρια
http://www.enikos.gr/society/428792,Are ... Swrra.html

Άρειος Πάγος: Οριστική και αμετάκλητη καταδίκη για τον Σώρρα

Συγκεκριμένα, το ζεύγος Σώρρα εκβίαζε τον πρώην δικηγόρο του με σκοπό να αποκομίσουν οι ίδιοι παράνομο περιουσιακό όφελος και συγκεκριμένα το ποσό των 45.000 ευρώ από την πώληση του αυτοκινήτου τού δικηγόρου, ενώ τον απειλούσε με εξώδικα και επιστολές ότι θα τον καταστρέψουν επαγγελματικά, θα υποβάλουν σε βάρος του μήνυση και αναφορά στον Δικηγορικό Σύλλογο Πατρών, κλπ με σκοπό να μην διεκδικήσει το ποσό των 45.000 ευρώ που οι ίδιοι είχαν παρακρατήσει.


Εικόνα

:( :(
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#349275 Λίγη αντικειμενικότητα για καλή χώνεψη.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#349281 Ντρεπεσαι να πεις οτι το ψαρεψες απο Ομάδα Αλήτειας; Η απλα ηθελες να το βαλεις αλλα θα σου χαλαγε τη σουπα του αντικειμενικου και το καλυψες με ταχα μου σαλτσα παλατζαρισματος;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#349285 Το ψάρεψα από share που έκανε φίλος μου στα φέιμπουξ.
Είμαι σίγουρος ότι θα το ποστάρουν και όλοι οι Γαβρίληδες της ΝΔ.

Βασικά η γελοιότητα που περιγράφει το ποστίδι δεν αλλάζει ακόμα και αν μου το έστελνε στο ινσταγκραμ ο Darth Vader.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#349290 Τίποτα να σαι καλά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#349297 Παίδες κουράγιο.
Όταν το Ελληνάκι διοριστεί στο γραφείο τύπου του Κούλη θα είμαι εδώ να κάνω +1 στα ποστ νιαουρίσματος που θα ρίξετε.

Συμπάσχω προκαταβολικά.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#349577 Έχουμε μπει σε νέο πρόγραμμα τώρα: "Το (πρωτο)δημοσίευσε ο δείνα, άρα ό,τι και να λέει, είτε είναι αλήθεια είτε όχι, ντεν απασχολεί".

Post truth φάση, και σ' όποιον αρέσει. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#349630
Χρήστος Λάππας έγραψε:Έχουμε μπει σε νέο πρόγραμμα τώρα: "Το (πρωτο)δημοσίευσε ο δείνα, άρα ό,τι και να λέει, είτε είναι αλήθεια είτε όχι, ντεν απασχολεί".

Post truth φάση, και σ' όποιον αρέσει. :s_roses


Έχεις απόλυτο δίκιο. Θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα χρήστη που έγραφε εδώ μέσα:

Χρήστος Λάππας έγραψε:Το ότι θεωρείτε την Guardian αντικειμενική πηγή ενημέρωσης στα γραφόμενα της οποίας μπορούμε να βασιζόμαστε για να στηρίζουμε πολιτικά επιχειρήματα για την Ελλάδα πραγματικά με ξεπερνά.


...αλλά μάλλον πρόκειται περί άλλου "Χρήστος Λάππας", έτσι; :s_empathy

Επί του θέματος τώρα, ο Ζαχαριάδης (ποιός είναι;) είναι υποκριτής, όπως και όσοι κάνουν ανερυθρίαστα όσα χτες έκραζαν. Τουλάχιστον όμως, μάθαμε ότι ακόμα πεθαίνουν άνθρωποι από μαγκάλια στην Ελλάδα του 2017. Κάτι είναι κι αυτό. :s_yes