Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461116 Εγώ ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ το 2015 μία φορά.
Από την στιγμή που εσύ έχεις σκοπό να ψηφίσεις ξανά ΝΔ, δεν βλέπω γιατί είσαι καλύτερος από εμένα, που δεν έχω κανένα σκοπό να επαναλάβω το ίδιο λάθος (όπως και δεν το επανέλαβα, ο ΣΥΡΙΖΑ δεν κυβερνά σήμερα με την δική μου ψήφο).
Το να βάζεις το βιντεάκι και να ενοχλείσαι μόνον από τον ΣΥΡΙΖΑιο βλάκα και όχι τον ΝΔκράτη βλάκα (αυτός είναι ο Άδωνις) πάλι δεν σε κάνει καλύτερο.
Δεν αποκάλεσα εγώ πολιτικά αμόρφωτους όσους ψήφισαν ΝΔ. Εσύ το έκανες για όσους ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ. Δεν έχω λοιπόν ν' απολογηθώ για κάτι. Το πιο εύκολο πράγμα είναι να κράξω όσους δεν συμφωνούν μαζί μου. Λες να δυσκολευτώ να βρω λόγους να κράξω έναν αμετανόητο ψηφοφόρο του οποιουδήποτε κόμματος; Μπορώ να βρω εξαιρετικές ευκαιρίες κραξίματος για όλους.

Εγώ δεν πιστεύω πως θα με σώσει ο ΣΥΡΙΖΑ, ούτε φυσικά ο Κυριάκος. Εσύ;

Από την μία λοιπόν δεν συμφωνείς με κανέναν, από την άλλη δικαιολογείς τον Άδωνι (τουλάχιστον για την συγκεκριμένη περίπτωση). Υποθέτω πως αυτό γίνεται γιατί δεν γίνεται ν' αποδεχτούμε πως ο αντιπρόεδρος της ΝΔ είναι ένας καραγκιόζης.
Εμένα αν ένας καραγκιόζης μου έβριζε μάνες, πατεράδες κλπ στην τηλεόραση, θα προσπαθούσα να μην πέσω στο επίπεδό του. Γιατί αν και εγώ έκανα το ίδιο, θα ήμουν σαν αυτόν.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#461120 είδα το βίντεο, τι σκουπίδια..

συγχαρητήρια σε όσους τους ψηφίζουν και τους κάνουν μάγκες
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461171
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ το 2015 μία φορά.
Από την στιγμή που εσύ έχεις σκοπό να ψηφίσεις ξανά ΝΔ, δεν βλέπω γιατί είσαι καλύτερος από εμένα, που δεν έχω κανένα σκοπό να επαναλάβω το ίδιο λάθος (όπως και δεν το επανέλαβα, ο ΣΥΡΙΖΑ δεν κυβερνά σήμερα με την δική μου ψήφο).
Το να βάζεις το βιντεάκι και να ενοχλείσαι μόνον από τον ΣΥΡΙΖΑιο βλάκα και όχι τον ΝΔκράτη βλάκα (αυτός είναι ο Άδωνις) πάλι δεν σε κάνει καλύτερο.
Δεν αποκάλεσα εγώ πολιτικά αμόρφωτους όσους ψήφισαν ΝΔ. Εσύ το έκανες για όσους ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ. Δεν έχω λοιπόν ν' απολογηθώ για κάτι. Το πιο εύκολο πράγμα είναι να κράξω όσους δεν συμφωνούν μαζί μου. Λες να δυσκολευτώ να βρω λόγους να κράξω έναν αμετανόητο ψηφοφόρο του οποιουδήποτε κόμματος; Μπορώ να βρω εξαιρετικές ευκαιρίες κραξίματος για όλους.

Εγώ δεν πιστεύω πως θα με σώσει ο ΣΥΡΙΖΑ, ούτε φυσικά ο Κυριάκος. Εσύ;

Από την μία λοιπόν δεν συμφωνείς με κανέναν, από την άλλη δικαιολογείς τον Άδωνι (τουλάχιστον για την συγκεκριμένη περίπτωση). Υποθέτω πως αυτό γίνεται γιατί δεν γίνεται ν' αποδεχτούμε πως ο αντιπρόεδρος της ΝΔ είναι ένας καραγκιόζης.
Εμένα αν ένας καραγκιόζης μου έβριζε μάνες, πατεράδες κλπ στην τηλεόραση, θα προσπαθούσα να μην πέσω στο επίπεδό του. Γιατί αν και εγώ έκανα το ίδιο, θα ήμουν σαν αυτόν.

ο Κυριακος δεν θα με σωσει με την καμμια.
Πολιτικα αμορφωτους δεν εχει μονο ο Συριζα αλλά ολα τα κομματα.Διαφωνεις σε αυτο;Προφανως και η ΝΔ
Ασχολουμαι με τον Συριζαιο γιατι εμφανιστηκε με φωτοτυπια φωτογραφια του Αδωνι με την γυναικα του,αρα ειχε ετοιμη την λασπη απο πριν.
Συμφωνω οτι ο Αδωνις εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος και δεν μου αρεσει το στυλ του.
Μπορουσε να του πει οτι ηρθες εδω για λασπη αφου ηρθες με την φωτογραφια τυπωμενη.Αλλά που μυαλο; :lol:
Αρα συμφωνουμε και οι δυο οτι δεν ειναι αυτο το στυλ μας.

οσον αφορα αν κραζεις η οχι,προφανως και κραζεις ,απλα οταν μιλαμε για κατι κακο έχεις την νοοτροπια ᾽᾽ναι αλλά και οι άλλοι τα ιδια ηταν και χειροτερα᾽᾽
ειναι νοοτροπια αυτη;

οπως και αν εχει ο Αδωνις επρεπε να ειχε φυγει.
και που καθησε |λογοκρισία| του.
ΚΑΚΩΣ.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#461241
QsisVTS έγραψε:είδα το βίντεο, τι σκουπίδια..

συγχαρητήρια σε όσους τους ψηφίζουν και τους κάνουν μάγκες
Στη Σκουπιδούπολη δεν κατοικούν νεράιδες..
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#461253
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ το 2015 μία φορά.
Από την στιγμή που εσύ έχεις σκοπό να ψηφίσεις ξανά ΝΔ, δεν βλέπω γιατί είσαι καλύτερος από εμένα, που δεν έχω κανένα σκοπό να επαναλάβω το ίδιο λάθος (όπως και δεν το επανέλαβα, ο ΣΥΡΙΖΑ δεν κυβερνά σήμερα με την δική μου ψήφο).
Το να βάζεις το βιντεάκι και να ενοχλείσαι μόνον από τον ΣΥΡΙΖΑιο βλάκα και όχι τον ΝΔκράτη βλάκα (αυτός είναι ο Άδωνις) πάλι δεν σε κάνει καλύτερο.
Δεν αποκάλεσα εγώ πολιτικά αμόρφωτους όσους ψήφισαν ΝΔ. Εσύ το έκανες για όσους ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ. Δεν έχω λοιπόν ν' απολογηθώ για κάτι. Το πιο εύκολο πράγμα είναι να κράξω όσους δεν συμφωνούν μαζί μου. Λες να δυσκολευτώ να βρω λόγους να κράξω έναν αμετανόητο ψηφοφόρο του οποιουδήποτε κόμματος; Μπορώ να βρω εξαιρετικές ευκαιρίες κραξίματος για όλους.

Εγώ δεν πιστεύω πως θα με σώσει ο ΣΥΡΙΖΑ, ούτε φυσικά ο Κυριάκος. Εσύ;

Από την μία λοιπόν δεν συμφωνείς με κανέναν, από την άλλη δικαιολογείς τον Άδωνι (τουλάχιστον για την συγκεκριμένη περίπτωση). Υποθέτω πως αυτό γίνεται γιατί δεν γίνεται ν' αποδεχτούμε πως ο αντιπρόεδρος της ΝΔ είναι ένας καραγκιόζης.
Εμένα αν ένας καραγκιόζης μου έβριζε μάνες, πατεράδες κλπ στην τηλεόραση, θα προσπαθούσα να μην πέσω στο επίπεδό του. Γιατί αν και εγώ έκανα το ίδιο, θα ήμουν σαν αυτόν.



https://www.youtube.com/embed/RlSawPY_hhg


:inlove:

Αλεκση σώσε μας

Edit, mod. Flame + warn

Φαυλ του Αδωνη που κάθεται και ξεφτιλίζεται όταν του κάνουν προσωπικές επιθέσεις (γιατί προφανώς ξέρουν ότι ανάβει)
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#461282 Σίγα παίδουλες τα καλσόν.

Η πιο σωστή λύση θα ήταν να μην είχε κατρακυλήσει προ πολλού στο λάκκο με τις κουράδες ο μπουμπούκος.
Από τη στιγμή που προτίμησε να μπει στο club αυτών που 'τα λένε τσεκουράτα' επειδή είδε ότι πουλάει, καλά ξεμπερδέματα.

Διαβάζω Ελληνάκι και κράζει αποκλειστικά και μόνο Συριζαίο και Παπαδάκη.
#antikeimenikothta
#ta_xwnei_omws_sth_ND
#metaklhtos

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#461288 Και μια απάντηση τώρα σε χωριστό ποστ, σοβαρή επί του θέματος. Ο βουλευτής (?) του Σύριζα που έμπλεξε εντελώς αναίτια (δεν μιλάμε για φάση λχ. με στοιχεία συνενοχής σε ξέπλυμα χρήματος κλπ) τη γυναίκα του άλλου με ad hominem είναι εντελώς καραγκιόζης, χωρίς καμία δικαιολογία.-

Το χειρότερο είναι ότι αν ήθελε να τη πει βάσιμα στο μπουμπούκο για πράγματα που έχει κάνει, μπορούσε κάλλιστα να του προσάψει τις λαμογιές στο ΚΕΕΛΠΝΟ επί υπουργείας του (έχει πολύ ψωμί η υπόθεση, και περιμένω να βγάλει κι άλλα :inlove: ) κλπ, τις απίστευτες κωλοτούμπες του που γλύφει εκεί που πριν κατούραγε (λχ. το βίντεο που όντας βουλευτής ΛΑΟΣ κράζει το Σαμαρά και μετά τη μεταγραφή του τον εκθείαζε ως νέο Ιησού αρκεί...) κλπ.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461289 τελικα με τα 700.000.000Euros που χαθηκαν απο το δημοσιο στην υποθεση με τον Καμενο τι εγινε;

ενταξει ολα;
παμε παρακατω;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#461290
pik. έγραψε:τελικα με τα 700.000.000Euros που χαθηκαν απο το δημοσιο στην υποθεση με τον Καμενο τι εγινε;

ενταξει ολα;
παμε παρακατω;


Σε τι αναφέρεσαι; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#461325 Το θέμα καθαρίστηκε, νομίζω, τα warn δόθηκαν, κρύωσε ο καιρός δεν είναι εποχή για μπάνιο, mod