Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#40762
mikeerfol έγραψε:Ωραία τα λέτε The Ace και viper αλλά στείλτε κανα πμ με το PSN id :rtfm: :lol:


Γκεάκος αλέρτ!
Μόλις πάω σπίτι γιατί το έχω ξεχάσει... :oops:
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#40775
A-Viper7 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:Ωραία τα λέτε The Ace και viper αλλά στείλτε κανα πμ με το PSN id :rtfm: :lol:


Γκεάκος αλέρτ!
Μόλις πάω σπίτι γιατί το έχω ξεχάσει... :oops:


Άντε και στο έστειλα....τι να το κάνεις (και τι να το κάνω) ? Πλέον το PS3 ανοίγει μόνο για να δει η μικρή καμιά Πέππα ή Ντόρα από το NAS (γιατί η γυναίκα μου βαριέται να μάθει να χειρίζεται το NUC :roll: )....άστα να πάνε, έσκασα και το 70αρι για το GT6, και το έχω να το βλέπω.... :oops:
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#40882 Το Assetto Corsa πως το βλεπετε στους υπολογιστες σας, σε σχεση με τα hardware requirements που εχει και τα μηχανηματα που εχετε;
Εμενα ειναι σχετικα οριακα απο αποψη καρτας γραφικων (καλυτερη απο το minimum, αλλα χειροτερη απο το recommended), αλλα στα recommended σε CPU (i7) και RAM (6GB).
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#40956
Billopoulos έγραψε:Το Assetto Corsa πως το βλεπετε στους υπολογιστες σας, σε σχεση με τα hardware requirements που εχει και τα μηχανηματα που εχετε;
Εμενα ειναι σχετικα οριακα απο αποψη καρτας γραφικων (καλυτερη απο το minimum, αλλα χειροτερη απο το recommended), αλλα στα recommended σε CPU (i7) και RAM (6GB).

ακομη και στα μετρια settings ειναι μια χαρα ισως να εχεις θεματακια στο Online με πανω απο 18 ατομα αλλα οκ μικρο το προβλημα
εδω ειναι μετρια προς καλα με fxaa
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#41572 Τελευταια ερωτηση για να δω αν θα παρω το AC απο το account του αδερφου μου, ή θα φτιαξω νεο δικο μου:
Φτιαχνεις μεσα στο παιχνιδι profile με ονομα κλπ για καριερα και multiplayer ή παιρνει μονο το ονομα του Steam;
Μην γινει καμια πατατα, γιατι το username του bro ειναι λιγο μαπα!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#41611 Γιατί δε φτιάχνεις ένα δικό σου ρε συ; Δεν είναι δα και καμιά τρομερή διαδικασία.
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#41637 Εχω 2 παιχνιδια στου αδερφου μου το account και ελεγα να αποφυγω να πρεπει να αλλαζω account καθε φορα...
Εκτος αυτου, δεν εχει μεσα το παιχνιδι δυνατοτητα να φτιαχτουν profile για το παιχνιδι και μονο; (αυτο θα ελυνε το θεμα μου ετσι κι αλλιως)
Αν θελει να φτιαξει αλλος λογαριασμο για να οδηγει στο παιχνιδι δεν γινεται; Με το ιδιο profile στο steam εννοω, καθαρα μονο για το παιχνιδι.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#41817
Billopoulos έγραψε:Η βλακεια που διεπει το Steam ειναι ατελειωτη.

δεν ειναι θεμα του steam αυτο
αλλα βαριεσαι να φτιαξεις εναν λογαριασμο που θα σου παρει 5 λεπτα και αν :lol:
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#41897 Εφτιαξα λογαριασμο νεο, αλλα καποιες βλακειες που εχει το Steam ειναι ατελειωτες ετσι κι αλλιως :slap:
Το αγορασα, το κατεβασα :shifty:
Αυριο πρωτη δοκιμη! :thumbsup:

Θα φτιαξω κι ενα αλλο profile για την τιμονιερα, γιατι νομιζω θα θελει αλλες ρυθμισεις σε σχεση με το Richard Burns Rally που τρεχω τοσο καιρο.