Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669048
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#669073
timkoul έγραψε:
cabala10 έγραψε:βγαλε το flare ωστε να κανεις κανονικο 60 fps recording


Δεν το κανω εγω αλλα θα στειλω το μυνημα σου στον αρμοδιο. :lol:
Ξεκινησες προπονησεις...? :s_gamer

αν ειχα τιμονιερα σιγουρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#669084
George_Prix έγραψε:
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue


Για BTCC προς το Hamilton τον κοβω αλλα φανταζομαι στο πιο ασπρουλιαρικο.....
Στα GT3 εχουμε ακονισει ξυραφια ομως... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#669098
George_Prix έγραψε:
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue

btcc_alfa_romeo_giulietta 01:56.8940 42.5810 37.3860 36.9270 F:M - R:M

Για αυτο. τελευταιος γυρος fastest lap :s_yes
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669110
Geo f1 έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue

btcc_alfa_romeo_giulietta 01:56.8940 42.5810 37.3860 36.9270 F:M - R:M

Για αυτο. τελευταιος γυρος fastest lap :s_yes


Σωστος ο παικτης. Αυτος ο γυρος ειναι που με εφτιαξε οσο κανενας αλλος απο τους χιλιαδες που εκανα αυτους τους μηνες :s_yes

Απλα για να ειμαστε δικαιοι, ο Max ειναι πολυ πιο μαγκας απο μενα στην προκειμενη. Θα εξηγησω γιατι...

Ξεκιναμε quali και ειχα μισο δευτερολεπτο διαφορα απο το Βελγο. Fastest lap στον πρωτο αγωνα, παλι μισο δευτερολεπτο καλυτερο. Δευτερος αγωνας μεσα στους πρωτους γυρους με φρεσκα λαστιχα καναμε κι εγω κι ο Βελγος τον ταχυτερο μας γυρο, παλι ημουνα μισο δευτερολεπτο ταχυτερος. ΒΛΑΚΩΔΩΣ χαλαρωσα. Σκεφτομουνα να περασουνε οι γυροι να τερματισω και πρωτος τον αγωνα και ειχα σιγουρο μεσα μου οτι "μεχρι εκει ειναι" ο Βελγος και δεν κινδυνευει ο ταχυτερος γυρος. Στον προτελευταιο μου γυρο ειδα οτι ο Βελγος μου πηρε το γυρο. Δεν ξερω που διαολο βρηκε αυτο το χρονο, αλλα με το που ειδα οτι το εκανε λαλησα. Σβησανε οι pole, οι νικες, σβησανε ολα απο το μυαλο μου. Ειχα φαει ολη την τουρτα και μου πηρε ο τυπος το κερασακι που ειχα αφησει για τελευταια μπουκια. Ειχα μισο γυρο να αποφασισω τι θα κανω στον τελευταιο γυρο. Το καλο μου αγγελακι ελεγε "play safe". Να πιεζεις τελευταιο γυρο με χαλια λαστιχα κανει ευκολο το λαθος. Ενα μπλοκαρισμα, ενας τροχος στο χωμα και χαθηκε η νικη. Το κακο το διαβολακι ομως απο την αλλη ελεγε "σου χαλασε το παρτυ", "μη σου σπασει τον τσαμπουκα ο Βελγος". Ευτυχως κερδισε το κακο διαβολακι τη μεταξυ τους κοντρα και απεδειξε μαλιστα οτι ειχε δικιο τελικα :s_devil

Παμε τωρα στο Μαξαρο. Ειναι πιο μαγκας απο μενα γιατι εκανε fastest lap με χειροτερο αμαξι απο το Λουη (εγω ειχα το ιδιο με το Βελγο).

Ειναι πιο μαγκας απο το Βελγο γιατι κοιμησε το Λουη (ο οποιος ΕΠΙΣΗΣ ειχε λυσσαξει με το Fastest Lap στο τελος). Ενω ο Βελγος μου αφησε τον τελευταιο γυρο να κανω το καθηκον μου και να ανακτησω το fastest lap. Κατεβαζε και ξανακατεβαζε ο Λουης και ο Max δεν απαντουσε. Ηξερε οτι η ΜΟΝΗ του ελπιδα ηταν στον τελευταιο γυρο ωστε να μην προλαβει να απαντησει ο Λουης. Ηξερε οτι εχει one shot. Για αυτο εκανε σα τρελος στο τελος στον ασυρματο. Για μερικους ητανε ενα ακομα fastest lap απο τα πολλα του αγωνα, αλλα για το Max ηταν Ο ΓΥΡΟΣ. Γιατι αυτο ηταν το μοναδικο αποφαγι του Λουη που καταφερε να παρει (πιο σωστα να κλεψει) εχθες. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669112
timkoul έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue


Για BTCC προς το Hamilton τον κοβω αλλα φανταζομαι στο πιο ασπρουλιαρικο.....
Στα GT3 εχουμε ακονισει ξυραφια ομως... :ninja:


Επειδη μου αρεσουν τα δυσκολα φιλε, για αυτο ειπα οτι BTCC δεν ξανατρεχω ποτε! Δεν ξερω τι/πως/που εγινε, αλλα ουτε εγω περιμενα τετοια διαφορα. Καταλαβα ομως οτι χωρις πιεση δε βελτιωνομαι και ειναι και πολυ βαρετοι οι αγωνες. Εδω ηθελα να κανω test race, εβαζα τους ΑΙ οδηγους στο 100% και τους εριχνα 2.5" το γυρο. Ξενερωμα. Επρεπε να ξεκινησω τελευταιος και να προσπαθω να τερματισω πρωτος για να γουσταρω.

GT3 δεν το εχω ξεγραψει ομως. Οταν μου ξαναρθει το κεφι... Αν μου αρεσει καμια πιστα και την ξερω κιολας... Θα κατεβω με επισης ακονισμενα τα μαχαιρια μου :s_bye
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#669117
George_Prix έγραψε:
timkoul έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue


Για BTCC προς το Hamilton τον κοβω αλλα φανταζομαι στο πιο ασπρουλιαρικο.....
Στα GT3 εχουμε ακονισει ξυραφια ομως... :ninja:


Επειδη μου αρεσουν τα δυσκολα φιλε, για αυτο ειπα οτι BTCC δεν ξανατρεχω ποτε! Δεν ξερω τι/πως/που εγινε, αλλα ουτε εγω περιμενα τετοια διαφορα. Καταλαβα ομως οτι χωρις πιεση δε βελτιωνομαι και ειναι και πολυ βαρετοι οι αγωνες. Εδω ηθελα να κανω test race, εβαζα τους ΑΙ οδηγους στο 100% και τους εριχνα 2.5" το γυρο. Ξενερωμα. Επρεπε να ξεκινησω τελευταιος και να προσπαθω να τερματισω πρωτος για να γουσταρω.

GT3 δεν το εχω ξεγραψει ομως. Οταν μου ξαναρθει το κεφι... Αν μου αρεσει καμια πιστα και την ξερω κιολας... Θα κατεβω με επισης ακονισμενα τα μαχαιρια μου :s_bye

η μονη λυση ειναι να διαλεξεις πιστα και μετα ενα σετ απο τρια αμαξια
π.χ ruf+458+f40
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669119
cabala10 έγραψε:
George_Prix έγραψε:
timkoul έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Geo f1 έγραψε:MAX VERSTAPPEN μας βγηκε ο GEORGE PRIX :omg: :omg:


ΑΝ εννοεις αυτο που εχω στο μυαλο μου... Με εφτιαξες πολυ που το επιασες, γιατι το συγκεκριμενο πραγμα ειναι αυτο που με εφτιαξε περισσοτερο απο ολα εδω και τοσους μηνες που παιζω.

Για πες τι εννοεις τωρα :s_tongue


Για BTCC προς το Hamilton τον κοβω αλλα φανταζομαι στο πιο ασπρουλιαρικο.....
Στα GT3 εχουμε ακονισει ξυραφια ομως... :ninja:


Επειδη μου αρεσουν τα δυσκολα φιλε, για αυτο ειπα οτι BTCC δεν ξανατρεχω ποτε! Δεν ξερω τι/πως/που εγινε, αλλα ουτε εγω περιμενα τετοια διαφορα. Καταλαβα ομως οτι χωρις πιεση δε βελτιωνομαι και ειναι και πολυ βαρετοι οι αγωνες. Εδω ηθελα να κανω test race, εβαζα τους ΑΙ οδηγους στο 100% και τους εριχνα 2.5" το γυρο. Ξενερωμα. Επρεπε να ξεκινησω τελευταιος και να προσπαθω να τερματισω πρωτος για να γουσταρω.

GT3 δεν το εχω ξεγραψει ομως. Οταν μου ξαναρθει το κεφι... Αν μου αρεσει καμια πιστα και την ξερω κιολας... Θα κατεβω με επισης ακονισμενα τα μαχαιρια μου :s_bye

η μονη λυση ειναι να διαλεξεις πιστα και μετα ενα σετ απο τρια αμαξια
π.χ ruf+458+f40


Δεν το πιασα Καμπαλα! Για καντο ταληρακια σε παρακαλω...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#669141 Σε ενα αλλο φορουμ εμεις καναμε το greek gatherings (καπου το 2015-16).
Ειμασταν 15-20 οδηγοι περιπου. Πως δουλευε το συστημα? Εβδομαδιαια combo...
Ο χ δηλαδη διαλεγε αυτοκινητο και πιστα. Μια εβδομαδα online practise και Κυριακη ο αγωνας. Την Δευτερα ο ψ διαλεγε αυτος πιστα και αμαξι. Κανενας περιορισμος στο τι θα διαλεχτει. (Αρκει βεβαια να ηταν free το content)
Αυτο δουλευε ωραια...Ποικιλια και πιο ερασιτεχνικο. Απο την μια ετρεχες πχ με F40 στη Μοντσα και μετα με Φορμουλα 3 στο Μουτζελο.
Εσας το ολο θεμα ειναι πιο <επαγγελματικο> και πιο σοβαρο...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#669146 Κάπου εκεί είχαμε συναντηθεί. :lol:
Εμένα δε μου άρεσε και τόσο γιατί ο καθένας έβαζε αυτό που του άρεσε και ίσως θα μπορούσε να ήταν καλύτερος από τους άλλους. Και οκ υπήρχαν ωραία combos αλλά κάποια στιγμή πρέπει να χε παίξει και το ruf yellowbird σε βροχή :omg: και κάτι αντίστοιχα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669147
Geo f1 έγραψε:Σε ενα αλλο φορουμ εμεις καναμε το greek gatherings (καπου το 2015-16).
Ειμασταν 15-20 οδηγοι περιπου. Πως δουλευε το συστημα? Εβδομαδιαια combo...
Ο χ δηλαδη διαλεγε αυτοκινητο και πιστα. Μια εβδομαδα online practise και Κυριακη ο αγωνας. Την Δευτερα ο ψ διαλεγε αυτος πιστα και αμαξι. Κανενας περιορισμος στο τι θα διαλεχτει. (Αρκει βεβαια να ηταν free το content)
Αυτο δουλευε ωραια...Ποικιλια και πιο ερασιτεχνικο. Απο την μια ετρεχες πχ με F40 στη Μοντσα και μετα με Φορμουλα 3 στο Μουτζελο.
Εσας το ολο θεμα ειναι πιο <επαγγελματικο> και πιο σοβαρο...


Το ειχα ξαναπει και παλιοτερα... Ενα εντελως εννιαιο χωρις καθολου σεταπ καλη φαση θα ειναι. Να ξερεις δηλαδη οτι αυτο ειναι το αμαξι και κοψε το λαιμο σου να το βρεις οδηγικα. Βεβαια με το σεταπ θεωρω οτι θα μπορουσα να παω ακομα καλυτερα (γιατι ειμαι πολυ απολυτος στα χαρακτηριστικα που θελω να εχει το αμαξι σε σχεση με αλλους που βολευονται ευκολοτερα) αλλα ειναι τοσο βαρετο και χρονοβορο το στησιμο που χανεται μεγαλο μερος της γλυκας του παιχνιδιου!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#669152 Σωστος Πανο. :lol: Ειχαν μπει πολλα τρελλα. Αλλα αυτο ειναι το simracing για μενα. Χαβαλες και να περναμε καλα..Το sim racing μας δινει την δυνατοτητα για πολλες πιστες και αυτοκινητα...Με οποιο συνδιασμο θελεις.

Να το δικο μου κομπο που ειχα βαλει μια φορα
G.G. 2017 - Williams FW31 with kers @ Donington 16/02/2017 1 2
Από GeoF1, 2 Φεβρουαρίου, 2017 :s_tongue :s_tongue



Μια φορα ειχαμε κανει πρωταθλημα ενιαιο φαση με 500αρακια . Ωραιο δεν λεω..αλλα βαρετο.....
Φαινεται ποιο ειναι το δικο μου...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669157 Κατι για 500αρακια ειπανε και στο asxeto group. Αλλα αυτα πρεπει να μπουνε σε καμια πολυ στενη/μικρη πιστουλα για να γινει χαμουλης. Αν και δεν τα εχω δοκιμασει, σε κανονικη πιστα θα ειναι λογικα μεγαλη βαρεμαρα!

+1 για το skin Γιωργο :s_smile
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#669159 Όταν το AC ήταν ακόμα Net Kar Pro τρέχαμε και με το 500. Μακράν από τους ωραιότερους αγώνες φυσικά σε στενές πίστες, όχι τύπου Spa. Γενικά οι μικρές κατηγορίες πάντα δίνουν ωραίους αγώνες.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#669163
panos2171 έγραψε:Όταν το AC ήταν ακόμα Net Kar Pro τρέχαμε και με το 500. Μακράν από τους ωραιότερους αγώνες φυσικά σε στενές πίστες, όχι τύπου Spa. Γενικά οι μικρές κατηγορίες πάντα δίνουν ωραίους αγώνες.


Ετσι! Οσο πιο ευκολο ειναι, μικραινουν οι διαφορες αναμεσα στους οδηγους και παιζουν καλες κοντριτσες...