Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#540959
Άβαταρ μέλους
By g8777
#540969 :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By markvag
#540971 Αυτό αποδεινύει πόσο φρέσκα είναι τα προϊόντα! :rtfm: :twisted: :shifty: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#540972 Στα χωραφια εξω υπαρχουν τετοιου ειδους ερπετα εντομα δν ξερω τι ,απλα περνανε απο ποιοτικο ελεγχο οι συσκευασιες πριν καταληξουν στους πελατες.
Αυτο μαλλον τους ξεφυγε. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#540987 Βασιλόπουλος της περασμένης εβδομάδας, το αγοράζεις ΟΚ και σε 2 ημέρες που το χρειάζεσαι και το βγάζεις από το ντουλάπι το βρίσκεις έτσι πρησμένο, χημικός δεν είμαι αλλά μου κάνει κάτι στην παστερίωση που δεν ήταν σωστή και συνεχίστηκε η ζήμωση, αν γίνεται έτσι η επεξεργασία και στους χυμούς της τομάτας, είναι δικό μου περιστατικό και όχι ξένο.



Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#541129 Πού μπορούμε να βρούμε φθηνά και καλά ποτά; :hmmm: Ουίσκι, βότκα κλπ. Για κάβα/σούπερμαρκετ εννοώ, όχι bar :lol:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#541132 Αν είσαι κοντά στην Αργυρούπολη δοκίμασε την κάβα Κατσώνη στην Κύπρου.
Έχει καλές τιμές, αλλά όσο τόσο μεγάλη ποικιλία σε πολύ ακριβά ή εξεζητημένα ποτά.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#541139 Ναι ε; Ενδιαφέρον :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By otso
#542393 Σημερα στο λιντλ ειχε μελια απ ολη την ελλαδα . Πήραμε απ ολα και πριν λιγο ειχε γευσιγνωσία για μενα ξεχωρισε το μελι Μανης και μετα το κυκλαδων , οχι οτι τα αλλα ηταν ασχημα , αλλά ηταν απο ενα ειδους ανθος , ενω το μανης ενοιωθες το αρωμα και την γευση απο ολα τα βοτανα του βουνου , βασιλιας μετα το θυμαρισιο που δεν μπορεις να το βρεις πια.