Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#549444
stavrosg έγραψε:Έχει άλλο μοντέλο με κρούση ( https://www.supereverything.gr/2017/08/ ... li-b2.html ) (69,99 εδώ, 44,99 στο deutchland :dizzy: )

ohne Akku --> δηλαδή χωρίς μπαταρία.
Αλλά αυτό είναι πιστολέτο, άλλη φάση.

g8777 εντάξει μόνο τοιχοποιία δεν τρυπά, δεν χάθηκε και ο κόσμος.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#549445 Είναι πιστολετο, πιο πολύ χρήση για τρύπημα,αν θες βιδωμα νομίζω είναι οκ και το τωρινό.Ντιμη μίλα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#549446 οτι ειπε ο Γαρλανδιος.
αλλο το επαναφορτιζομενο δρπανοκατσαβιδο,αλλο το πιστολετο.
Το πιστολετο σκαβει κιολας,θα ανοιξεις πχ καναλι σε σοβα να περασεις γραμμη ηλεκτρικη,θα ξηλωσεις πλακακια στο μπανιο κλπ. Αυτα δεν μπορει να τα κανει το επαναφορτιζομενο δραπανοκατσαβιδο.Αυτο μπορει να κανει τρυπες σε τοιχο για κανα ουπατ και μεχρι εκει.
Εαν οι μπαταριες ειναι κοινες σε αυτη τη σειρα(που ειναι) αγοραστε ενα δραπανοκατσαβιδο,και περιμεντε να παρετε και ενα σκαπτικο πιστολετο χωρις μπαταρια.Παλι τζαμπα ειναι τα 120 ευρω για 2 τετοια 20βολτα εργαλεια.

Εκτος εαν εχει ΚΑΙ επαναφορτιζομενο κρουστικο ,και το βγαζει και αυτο καποιες φορες σε προσφορα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#549449 Νομιζω πως δεν εχει, δεν το θυμαμαι καθολου.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#549451 Και εγώ νομίζω πως δεν βγάζει παρόμοιο με κρούση.
Αν το έχεις ανάγκη να το πάρεις, έχω γράψει για αυτό παλαιότερα, αξίζει.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#549452 Thanks :s_howdy

Θα το συνδυάσω με ένα σετ bits και επειδή πολύ μας κουνιούνται τα ΒΑΖΕΛΙΑ το σετ με τα ποτηροτρυπανα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#549535 Μήπως είναι υπερβολή η κρούση σε επαναφορτιζόμενο; Πόσο θα αντέξει η μπαταρία τρύπημα σε μπετό;

Η μπαταρία του παραπάνω είναι καλή; Αν το αφήσεις κάνα δυο μήνες στην άκρη θα έχει όταν το χρειαστείς;;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#553538 Μόλις επέστρεψα από τα ΑΒ . Είμαι στο ταμείο και γεμίζω τη σακούλα με τα ψώνια, δίνω την κάρτα και περιμένω την απόδειξη. Ακούω την ταμία να λέει στη διπλανή της με αγωνιώδες ύφος " Μαρία , το έβγαλε στην οθόνη" , πρέπει να ειδοποιήσουμε τον κ.Τάδε που είναι υπεύθυνος του καταστήματος.
Σκέφτομαι " την κάτσαμε τη βάρκα" κάτι θα κόλλησε και θα καθυστερήσουμε. Κοιτάω κλεφτά την οθόνη μήπως να δω το σφάλμα και παρατηρώ ένα ταλασσί παράθυρο που μεταξύ των άλλων γράφει " τυχερός " ....λίγες σειρές πιο κάτω "κερδίζει " , ταυτόχρονα η ταμίας μου αποκαλύπτει οτι είμαι ο τυχερός της ημέρας , οτι έχω κερδίσει δωροεπιταγές αξίας 150e . :yahoo: και οτι έρχεται από το διπλανό γραφείο ο υπεύθυνος για να συμπληρώσουμε το τυπικό έγγραφο παραλαβής των 25 επιταγών των 6 ευρώ. :yahoo:
4 ταμεία με φουλ κόσμο οι περισσότεροι να με κοιτάνε με μισό μάτι :innocent: και οι διπλανοί να μου χαμογελάνε. :)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#553540 :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Σε κ@πότες να τα φας εύχομαι!!!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#553553 Μπράβο, καλές τοποθετήσεις :shifty:

Έχει τέτοια μαγκιά ο ΑΒ;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#553554 Τα λεφτά στα λεφτά πάνε. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#553556
Scotch έγραψε:Μπράβο, καλές τοποθετήσεις :shifty:

Έχει τέτοια μαγκιά ο ΑΒ;

Ολόκληρο τον Δεκέμβριο μου είπανε. Μα μου έκανε εντύπωση 11 η ώρα το πρωϊ και να έχει ουρές σε 4 ταμεία όπως απόγευμα Σαββάτου.

elteo έγραψε:Τα λεφτά στα λεφτά πάνε. :shifty:

πρέπει να πάω να αγοράσω κι ένα πρωτοχρονιάτικο :innocent:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#553701 Αν και το θέμα μέλι κουβεντιαστικε επι μακρόν, το Σ/Κ θα έχει φεστιβαλ μελιού στο ΣΕΦ. Βάζω εδώ ενα μέλι απί Κρήτη... Πραγματικα εξαίρετο οπου το βρείτε δοκιμαστε το.Εικόνα

.