Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#673236 Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για χαμό, είναι χαζός ο κόσμος
Άβαταρ μέλους
By theo13
#673306
Asimov έγραψε:Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για χαμό, είναι χαζός ο κόσμος


+1 Εγώ θα πάω από Δευτέρα με την ησυχία μου. Απορώ με την τρέλα όλων αυτών.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#673308 Στο μεταξύ σε μικρά συνοικιακά υποκαταστηματα σε Σκλαβενίτη και Γαλαξία που πήγα εγώ, στα νότια προάστια τουλάχιστον, ήταν πολύ ήσυχα.
Πήγαν όλοι στα μεγάλα για να γεμίσουν καρότσια
Άβαταρ μέλους
By drdino
#673315 Είναι απορίας αξιο, πραγματικά.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#673328 Θεουληδες! Η καημένη η μάνα μου πηγε για τα κανονικά της ψώνια και έπαθε σοκ με τις καροτσάρες :P
Άβαταρ μέλους
By gianik
#673330 Πηγα να πάρω ένα κινητό , δωράκι για την :inlove: , είχε ουρα 5 ατόμων στο σκρουτζομαγαζο.... :dizzy:
Όλοι ήθελαν να προλάβουν το κλείσιμο άρα κ την καθυστέρηση των κουριερ να φανταστώ.. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#673332 Ε φαντάζομαι πως τα μαγαζιά έχουν πλέον την εμπειρία να διαχειριστουν αυτή την κατάσταση και να μην έχουμε τίποτα εξωφρενικές καθυστερήσεις
Άλλωστε και την άνοιξη από ένα σημείο και μετά ήταν ομαλά τα πράγματα
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#673334 Εκτός αν παραγγείλω εγώ κάτι, που οι 3 μέρες γίνονται 2 εβδομάδες συστηματικά.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#673341
Asimov έγραψε:Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για χαμό, είναι χαζός ο κόσμος
Τουλαχιστον 20-25 άτομα την ημέρα (μεταξύ 09:00-15:00) σπρώχνουν την πόρτα για να μπούνε στο (κλειστό) κατάστημα της εταιρίας. Και ΑΠΟΡΟΥΝ γιατί είμαστε κλειστά.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#673390
Asimov έγραψε:Ε φαντάζομαι πως τα μαγαζιά έχουν πλέον την εμπειρία να διαχειριστουν αυτή την κατάσταση και να μην έχουμε τίποτα εξωφρενικές καθυστερήσεις
Άλλωστε και την άνοιξη από ένα σημείο και μετά ήταν ομαλά τα πράγματα


Σχετικό είναι αυτό. Σε γενικές γραμμές ναι, αλλά ο φόρτος στα δίκτυα διανομής είναι μεγάλος όλη τη χρονιά, οπότε υπάρχουν θέματα κατά διαστήματα.


funkyreverend έγραψε:Εκτός αν παραγγείλω εγώ κάτι, που οι 3 μέρες γίνονται 2 εβδομάδες συστηματικά.


:lol: :lol: Παράδειγμα... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#678310 Έφαγα γαμάτους κουραμπιέδες από Σκλαβενίτη. :eat: