Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#629807 Το νομισματοκοπείο τι κάνει; Αυτό συνήθως είναι σημάδι του τι γίνεται στην χώρα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#629809
Dimsabas έγραψε:Έμαθα από γνωστή που δουλεύει σε κεντρικό σούπερ μάρκετ ότι έχουν παραγγείλει επταπλάσιες του κανονικού ποσότητες ζυμαρικών.



Ο μπατζανάκης του τριτοξάδερφου του CEO τι λέει? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#629822
Dimsabas έγραψε:Έμαθα από γνωστή που δουλεύει σε κεντρικό σούπερ μάρκετ ότι έχουν παραγγείλει επταπλάσιες του κανονικού ποσότητες ζυμαρικών.


Eλεος πραγματικά ... :s_whiteflag

Η μεγαλύτερη κίνηση στα ΣΜ δικαιολογείται λόγω πληρωμών συντάξεων. Κάθε τέλος του μήνα το ίδιο γίνεται.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#629825 Από χθες είχε αρχίσει το ντου όπως ενημερώσαμε εγκαίρως ο μουσάτος και εγώ.

Τώρα η φάση είναι anything goes, θα δούμε πραγματάκια. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#629826 Τα σήκωσα όλα, ήταν τα μόνα που είχαν μείνει.Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#629827 Εγώ βλέπω μάστερσεφ και έμαθα να φτιάχνω φρέσκια πάστα. :superman:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#629828 Elteo μου, άσε τα "έλεος" και δέξου την πραγματικότητα: κορυφαία αλυσίδα σούπερ μάρκετ παρήγγειλε επταπλάσια (σε σχέση με το κανονικό) ποσότητα ζυμαρικών. Κι όχι, αυτό δεν έγινε λόγω των συντάξεων.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#629829 Ελεος πραγματικά. :s_whiteflag

Δεν το λέω σε σένα μόνο αλλά και για την συμπεριφορά των ελλήνων. Λες και έχουμε πόλεμο και δεν θα ξαναεισαχθούν τρόφιμα.

ΕΛΕΟΣ!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#629830 Θα ξεχυθούν όλοι οι βλαμμένοι σήμερα στα σούπερ οπότε καλά κάνουν και εξοπλίζονται.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#629832
elteo έγραψε:Ελεος πραγματικά. :s_whiteflag

Δεν το λέω σε σένα μόνο αλλά και για την συμπεριφορά των ελλήνων. Λες και έχουμε πόλεμο και δεν θα ξαναεισαχθούν τρόφιμα.

ΕΛΕΟΣ!


Εδώ παίρνανε νερά ελτέε μου (από φόβο μη μολυνθεί ο υδροφόρος ορίζοντας; λόλεν και κλάψεν συνάμα).

Deleted User 1 έγραψε:Θα ξεχυθούν όλοι οι βλαμμένοι σήμερα στα σούπερ οπότε καλά κάνουν και εξοπλίζονται.


Σωστόστ. Θα ήταν από χαζό έως εγκληματικό για τις επιχειρήσεις να μην το κάνουν αυτό.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#629834 Έχουν γίνει περιουσίες ολάκερες από τη διαχρονική βλακεία των ΕΛ
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#629836 Είναι μεγάλο πράγμα να επενδύσεις στη βλακεία της ανθρωπότητας. Είναι διαχρονική αξία. Όχι μόνο των Ελλήνων, το φαινόμενο έχει καθολική ισχύει
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#629837 Δεν έχω καταλάβει ακόμη ποιό γατόνι με ταλαπέ έβαλε στο φυλλάδιο/προσφορά/πεστοκιέτσι μάσκες στο λίντολ.

Αύξηση άμεσα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#629863
drdino έγραψε:Το νομισματοκοπείο τι κάνει; Αυτό συνήθως είναι σημάδι του τι γίνεται στην χώρα.
Κόβει λεφτά να αγοράσουμε ζυμαρικά

Από το Mi A1.