Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#772164 Στο πωπουδάκι μου βάζω μόνο 4πλο Zewa exclusive ή softex velvet :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#772562 Ρε παιδιά, 2022 έχουμε. Νερό και σαπούνι, όχι χαρτί σαν τους παππούδες μας. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#772565 αν κατι μου εμεινε απο τον ΕΣ,αυτο ηταν τα δια πασαν χρήση μωρομαντηλα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#772566
Geralt έγραψε:αν κατι μου εμεινε απο τον ΕΣ,αυτο ηταν τα δια πασαν χρήση μωρομαντηλα :iconcool:


+1 υποψιν του Λιντλ ειναι αριστα,και τα εχει σχεδον παντα σε προσφορα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#772568
Geralt έγραψε:αν κατι μου εμεινε απο τον ΕΣ,αυτο ηταν τα δια πασαν χρήση μωρομαντηλα :iconcool:


Στην ανάγκη ναι, αλλά μόνο σε σκηνάκια. Μετά από 20ήμερη ΤΑΜΣ στο βουνό, ήταν το αγαπημένο μου αντικείμενο μέσα στον σάκο εκστρατείας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nosferatu
#772608
REALZEUS έγραψε:Ρε παιδιά, 2022 έχουμε. Νερό και σαπούνι, όχι χαρτί σαν τους παππούδες μας. :innocent:
Το πρωτο περασμα, μετα νερο και σαπούνι προφανώς. Αλλιως υπο συνθήκες θα κανεις (ξερεις) τη ντουζιερα/μπανιερα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#772610
Nosferatu έγραψε:Το πρωτο περασμα, μετα νερο και σαπούνι προφανώς. Αλλιως υπο συνθήκες θα κανεις (ξερεις) τη ντουζιερα/μπανιερα


Ναι, κατάλαβα, αλλά υπάρχουν σήμερα σπίτια που δεν έχουν μπιντέ; :roll:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#772622
dimviii έγραψε:
Geralt έγραψε:αν κατι μου εμεινε απο τον ΕΣ,αυτο ηταν τα δια πασαν χρήση μωρομαντηλα :iconcool:


+1 υποψιν του Λιντλ ειναι αριστα,και τα εχει σχεδον παντα σε προσφορα.


Βέβαια τα 3φυλλα σε συσκευασία 16τεμ που τα είχε μέχρι πολύ πρόσφατα στα 3,6 (περίπου, ακριβώς δεν θυμάμαι) τη συσκευασία, προχθές τα πήρα 5,59... :lipsealed: :help:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#772708
markvag έγραψε:
dimviii έγραψε:
Geralt έγραψε:αν κατι μου εμεινε απο τον ΕΣ,αυτο ηταν τα δια πασαν χρήση μωρομαντηλα :iconcool:


+1 υποψιν του Λιντλ ειναι αριστα,και τα εχει σχεδον παντα σε προσφορα.


Βέβαια τα 3φυλλα σε συσκευασία 16τεμ που τα είχε μέχρι πολύ πρόσφατα στα 3,6 (περίπου, ακριβώς δεν θυμάμαι) τη συσκευασία, προχθές τα πήρα 5,59... :lipsealed: :help:

3φυλλα? Αυτα ειναι ψευτικα. 4φυλλα μονο , που κανουν τα 20 τμχ 4,99
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#776660 Εικόνα

Το ανακάλυψα πριν 4-5 χρόνια; και δεν το αλλάζω . Πολύ ευχαριστημένος έως τώρα , σταθερά καλή ποιότητα. Τελευταία τιμή σήμερα κάπου στα 29,5ε στο Στρατιωτικό πρατήριο , από τα 26,5ε μέχρι πρόσφατα. :(
https://www.bioscoop.gr/product/%CE%BA% ... %BB%CE%B1/
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#779031 Πήγα χθές στα ΑΒ και χάζευα τις τιμές στα ράφια του σπορέλαιου και καλαμποκέλαιου . είχαν τιμές γύρω στα 5,5e !!
Με 5.60e είχε δίπλα τον Λατζιμά ,1 λίτρο, και χτύπησα ένα μπουκάλι για το τηγάνισμα. .
Ίδια τιμή με ελαιόλαδο !! :dizzy:
1000 φορές Λατζιμά .
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#779082 Στάνταρ κάποια στιγμή θα φτάσουν το Total 0-30 του PSA
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#785405 Δοκίμασε κανείς το instashop ;
Δοκίμασα εγώ σε παραγγελία ΑΒ και ήρθε σχεδόν 2 ώρες μετά από την ώρα που είχα επιλέξει. Δεν φταίει εννοείται ο ΑΒ.
Καλή αρχή :lol: