Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#793349
g8777 έγραψε:Πιθανότατα είναι ο Σκλαβενίτης Ελληνικού.


Θυμίζει 3Β γιατί έχουν εξαφανιστεί οι πιο φθηνές κονσέρβες.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#793351

ειναι φυσιολογικο
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#793352
Νίκος Παππάς έγραψε:
popolaros έγραψε:Εικόνα
Σοβαρά τώρα;

Ποια αλυσίδα είναι;
Είναι σίγουρα Σκλαβενίτης
Άβαταρ μέλους
By bill33
#793353
Asimov έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
popolaros έγραψε:Εικόνα
Σοβαρά τώρα;

Ποια αλυσίδα είναι;
Είναι σίγουρα Σκλαβενίτης

Τα ταμπελάκια με την τιμή είναι απο Σκλαβενίτη.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#793359 Εδώ πας σε Apple Store στο iStorm Γλυφάδας και έχουν πλέον με σχοινιά και ασφάλειες με συναγερμό τα iPhones. Τι στο καλό γίνεται εκεί πέρα παίδες; :omg: :(
Πέφτει όντως τόση κλεψιά; Έχουμε τίποτα κατοίκους της περιοχής να μας τα πουν από πρώτο χέρι αν είναι τόσο άσχημα τα πράγματα;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#793360 Μπουσε ρώτησε με πως κατάλαβα ότι είναι από το Ελληνικό.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793363 Πεφτει πολυ κλεψια στα σουπερ. Οτιδηποτε εχει μικρο ογκο και υψηλη τιμη, κλειδωνεται. Κατι γυναικεια καλλυντικα/κρεμες και τα αλκοολουχα τα εχουν ολα σε βιτρινες που κλειδωνουν. Ζητας να σου πιασουν το ταδε ποτο και το πηγαινει μια κοπελα κατευθειαν στα ταμεια και το παιρνεις στο τελος με την πληρωμη. Το πιο κουφο απο ολα ειναι με τα πλαστικα καπακια του νες καφε. Στα ραφια κανενας καφες δεν εχει καπακι και σου δινουν το καπακι στο τελος στα ταμεια. Ειχα ρωτησει γιατι κανουν αυτο το συστημα και μου ειπαν "γιατι τα κλεβουνε" :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By glf
#793377 Σοβαρά;;; Καλά εγώ που ζω;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#793378
g8777 έγραψε:Μπουσε ρώτησε με πως κατάλαβα ότι είναι από το Ελληνικό.


Πως κατάλαβες ότι είναι από το Ελληνικό;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#793379 Με κυριευσε μια αναρωτηση οταν ειδα την φωτογραφια. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#793380 Μόνο στον Σκλαβενίτη στο Ελληνικό έχεις πουλήσει τα αντικλεπτικά που εμπορεύεσαι;

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#793384 Εγω για φακες τους τα πουλησα, αλλο που αυτοι εκει χαμου νομιζουν οτι ολοι θελουν να τους κλεψουμε. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#793481 Επειδή δε νομίζω να αγοράζετε όλοι λάδι από σούπερ μάρκετ, πόσο αγοράζετε τους τενεκέδες από το χωριό;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793482
Dodger έγραψε:Επειδή δε νομίζω να αγοράζετε όλοι λάδι από σούπερ μάρκετ, πόσο αγοράζετε τους τενεκέδες από το χωριό;

Περσι που πηρα 70€ ο ντενεκες των 17 κιλων (65+5)