Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#644340
JimClark έγραψε:Άντε, Γιώργη, ακόμα; :innocent:


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#645038 Σαν σήμερα πριν 18 χρόνια (2002), ο Παναθηναϊκός κέρδισε την Κίντερ Μπολόνια μέσα στο σπίτι της και κατέκτησε για τρίτη φορά το τρόπαιο της Euroleague.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#645042 Σαν σήμερα πριν 34 χρόνια (1986) εμεναν ακομα 2 ημερες :shifty: για να στεφθει Βασιλισσα η Στεαουα Βουκουρεστιου, ως η πρωτη ομαδα απο το ανατολικο μπλοκ που κατακτα το Κυπελλο Πρωταθλητριων, στην πρωτη και τελευταια φορα που οι Πατερουληδες ενος Κουμμουνιστικου κρατους αποδεχθηκαν τις ποταπες προκλησεις των καπιταλιστικων γουρουνιων και ασχοληθηκαν με το ελεεινο σοκκερ. :iconcool:

Στην φωτο η ομαδα στους πανηγυρισμους μαζι με τον πιο πιστο οπαδο τους (της ομαδας και του Κουμμουνισμου).


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#645046 Δεν το ειχα παρει χαμπαρι το τοπικο! Εστω και ετεροχρονισμενα RIP στον ανθρωπο που μου γεμισε τα παιδικα χρονια :s_bye

Και τιμης ενεκεν θα ποσταρω κι εγω την αγαπημενη μου φωτο. 80s στο λυκειο. Για να γλυτωσουμε μαθημα μαζεψαμε λεφτα και πηραμε πρασινη μπογια να βαψουμε τον πινακα. Και καλα (ή ντεμεκ αν προτιματε) μας ενοιαζε να ειναι τζιτζι ο πινακας μας :s_biggrin

Ετσι οπως ειχε περισσεψει η μιση μπογια, πιανω το πινελο και γραφω το ονομα που σκεφτομουνα μερα/νυχτα στον απεναντι τοιχο απο τον πινακα και την εδρα, πισω απο την πλατη των μαθητων. Αυτον τον τοιχο που βλεπουν φατσα καρτα οι καθηγητες :s_yes

Και να ξερεις εκει ψηλα που εισα Ayrton... Δεν ειμαι απο αυτους που βανδαλιζουν δημοσιες ή ιδιωτικες περιουσιες. Εκτος απο αυτο που εκανα για σενα, αλλη μια φορα εγραψα με σουγια το ονομα μιας γκομενας σε ενα δεντρο σε ολη μου τη ζωη :s_inlove

Εικόνα

ΥΓ. Η φωτο ειναι απο την τελευταια μερα της χρονιας. Ειχαμε στησει παρτυ (μεχρι κι ενα πακετο τσιγαρα βλεπω στο θρανιο) και ο (πραγματικα λατρεμενος μας) καθηγητης νομιζε οτι θα κανουμε μαθημα!!! Ακομα και για την αναμνηστικη φωτο, επεμενε να κραταει ενα βιβλιο στο χερι και να το παιζει καθηγητης. Θεος. Να 'ναι καλα οπου και να ΄ναι :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By g8777
#645047 Ας πουμε οτι επεσες ενα κλικ πιο δεξια απ' οτι επρεπε. :shifty:


Και κατι που ειχα ορκιστει να παρω στον ταφο μαζι μου αλλα δεν αντεξα να βλεπω τον οτσο να μαραζωνει:


Στα αριστερα του Ανχελ ειναι ο Κωστας Αντωνιου, μην με ρωτησετε τί και πώς, δεν θα πω τιποτα αλλο. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By bebes
#645049
g8777 έγραψε:Σαν σήμερα πριν 34 χρόνια (1986) εμεναν ακομα 2 ημερες :shifty: για να στεφθει Βασιλισσα η Στεαουα Βουκουρεστιου, ως η πρωτη ομαδα απο το ανατολικο μπλοκ που κατακτα το Κυπελλο Πρωταθλητριων, στην πρωτη και τελευταια φορα που οι Πατερουληδες ενος Κουμμουνιστικου κρατους αποδεχθηκαν τις ποταπες προκλησεις των καπιταλιστικων γουρουνιων και ασχοληθηκαν με το ελεεινο σοκκερ. :iconcool:

Στην φωτο η ομαδα στους πανηγυρισμους μαζι με τον πιο πιστο οπαδο τους (της ομαδας και του Κουμμουνισμου).


Εικόνα

Ντουκαντάμ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#645051 Δεν την τραβηξα εγω τη φωτο ρε φιλε. Εγω ειμαι ενας απο αυτους στη φωτο. Και δεν τραβηχτηκε καν η φωτο για να φανει αυτο που εγραψα στον τοιχο. Εγω οταν το εκανα δε σκεφτηκα να τραβηξω φωτο να τη δειχνω! Το εκανα μεσα στην εφηβικη μου τρελα/|λογοκρισία|...

Πριν λιγα χρονια τα πιναμε με μερικους απο αυτους κι ο ενας λεει "εχω στο σπιτι και μια αναμνηστικη φωτο που ειχαμε τραβηξει ρε σεις". Τη σκαναρισε και μας την εστειλε. Το κοκομπλοκο δεν το επαθα με τα υπολοιπα ρεμαλια της φωτο. Το επαθα επειδη εχω πλεον ενα αναμνηστικο του παιδικου μου "ερωτα" :s_inlove