Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#409957 Σαν σημερα πιτσιρικαδες, πηδαγαμε τις φωτιες! Χαμος γινοταν το βραδι σε καθε γειτονια :inlove: :inlove: :inlove:
Και οχι μονο απο πιτσιρικαδες!
Εχω μαγιατικο στεφανι, ετσι μουρχεται να το βγαλω στο δρομο να το ενισχυσω με κλαρια να την αναψω και να αρχισω να πηδαω!
Θα παρακινησω κανεναν να ξαναθυμηθουμε το εθιμο η θα καλεσουν αστυνομια, πυροσβεστικη και ασθενοφορο για το τρελαδικο; :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#409998 Με τόση ζέστη θα σας πάνε μέσα για απόπειρα εμπρησμού σε αντιπυρική περίοδο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#410016
Y.V έγραψε:Σαν σημερα πιτσιρικαδες, πηδαγαμε τις φωτιες! Χαμος γινοταν το βραδι σε καθε γειτονια :inlove: :inlove: :inlove:
Και οχι μονο απο πιτσιρικαδες!
Εχω μαγιατικο στεφανι, ετσι μουρχεται να το βγαλω στο δρομο να το ενισχυσω με κλαρια να την αναψω και να αρχισω να πηδαω!
Θα παρακινησω κανεναν να ξαναθυμηθουμε το εθιμο η θα καλεσουν αστυνομια, πυροσβεστικη και ασθενοφορο για το τρελαδικο;

Πωωωω θυμήθηκα τα χρόνια του δημοτικού, του αι Γιάννη του κληδονα αν θυμάμαι καλά η γιορτή, μάζεμα ξύλων ανά γειτονιά μέχρι το μεσημέρι και το απόγευμα αθλοπαιδιες πάνω από τις φλόγες.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#410019 Α μπραβο! :thumbsup:
Την παραμονη του αη Γιαννη του κληδωνα πηδαγαμε τις φωτιες!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#425272 Εικόνα

14/08/2005...

Ψάχνοντας να βαλω την πανω φωτο από google επεσα σε πολλες φωτος με πτωματα :thumbsdown: :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#425345 Ένας ακόμα - δικτάτορας - αλλά για καλό λόγο και καλό σκοπό, και κυρίως με καλή κληρονομιά.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#425349
21 quadra έγραψε:Ένας ακόμα - δικτάτορας - αλλά για καλό λόγο και καλό σκοπό, και κυρίως με καλή κληρονομιά.


Μακάρι όλοι οι δικτάτορες να ήταν σαν κι αυτόν :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#425374 Ποιος ήταν ο καλος λόγος και ο καλός σκοπός δλδ;;
Δικτατορας δεν ήταν σε καμία περίπτωση πάντως.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#425707 Με βάση τα όσα έχω διαβάσει πάντως για τον χαρακτήρα του, δεν θα ήθελα να δουλεύω στην εταιρεία του.

Edit: εννοώ να τον έχω διευθυντή...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#431635 18 χρόνια είπες ε;

1999 - 1981 = 18

2017 - 1999=18

Μήπως να προβληματιστούμε λίγο; :hmmm:

μπρρρρ ανατρίχιασα :lipsealed: