Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#376296 ρωτάω ξανά γιατί έκανα έντιτ

εσύ είχες πάρει πακέτο horizon+uncharted ή uncharted σκέτο?

βέβαια το βρίσκω 35 το uncharted στην αθήνα οπότε μπορούμε να έρθουμε περίπου στα ίσα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#376303 Το πακετο ηταν αυτο ακριβως που ποσταρες. Το uncharted απ'οτι καταλαβα το εδινε δωρεαν το συγκεκριμενο μαγαζι με καθε αγορα του πακετου ps slim 1tb + horizon + 90 days. Οποτε ναι, νομιζω τα 299 ειναι πολυ καλα.

Το uncharted ηταν χυμα μεσα στο χαρτοκουτο δηλαδη, εξω απο το κουτι του ps
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#376379 Θα το χτυπήσω και αυτό, θα πάρω και last of us από φίλο, έχω αρκετά να παίξω

Επίσης μιας και το έβαλα στο σαλόνι όπου δεν έχω smart TV δε με χάλασε η ύπαρξη του Netflix
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#376394 Τελικά οι κονσόλες έχουν γίνει PC, αναβαθμίζεις σεταρω εγκαθιστας

Τι απλότητα μου λέτε δηλαδή :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#376402 Και σκάι app :dizzy:

To uncharted ειναι παιχνιδαρα, το πα; Το ξαναλεω. Τον φιλαει η γυναικα του και πιεζεται η μυτη στο μαγουλο, τα ρολογια χειρος λενε την ωρα κλπ κλπ, δεν εχω ξαναδει τοση λεπτομερεια πουθενα


< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#377157 Τελειωσα το uncharted :inlove:

Κιουση, για να σε προλαβω πριν κανεις το λαθος που εκανα κι εγω, ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ. Πιαστο απο την αρχη, εχει ενα ωραιο πακετακι με τα 3 προηγουμενα, ξεκινα απο το 1, εχει τελειο στορι, θα ξενερωσεις που δεν τα εχεις παιξει


< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#377243 Έπαιξα 5 λεπτά με το Switch στο Πλαίσιο.
Πρέπει να βρω λεφτά να το πάρω!
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#377339 Το horizon πάει σοβαρά για goty, πολύ προσεγμένο παιχνίδι
Άβαταρ μέλους
By Chris
#377369 Το παιξες ή απο reviews? Εχω μαλλον θα το ξεκινησω αυριο μεθαυριο


< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#377393 Έχω παίξει κάποιες ώρες
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#377398 Δεν έχω παίξει ακόμα κάποιο, πέρα από 5 λεπτά το Zelda που φυσικά δεν είναι τίποτα, αλλά σε χρόνια που έχει βγει major τίτλος Legend of Zelda και έχει πάρει και τέτοιες βαθμολογίες δεν νομίζω να πάρει κάτι άλλο τον τίτλο του Game of the year.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#377465 υποψήφιο ήθελα να πω, δεν ξέρω αν θα είναι γιατί ακόμα είναι νωρίς, αλλά έχουμε να κάνουμε με πολύ δυνατή υποψηφιότητα είναι πολύ καλό παιχνίδι και ας μη του φαίνεται, πολύ ποιοτικό και προσεγμένο (επίπεδα witcher)

και τα γραφικά του είναι θαύμα για κονσόλα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#377510 Εικόνα

18 χρονια μετα, εκλεισε η ιστορια .

:s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry