Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#572341
QsisVTS έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι σας δουλεύουν με το star citizen και δεν θα τελειώσει ποτέ :whistlink:

δεν υπαρχει περιπτωση να τελειωσει το ξερουμε απλα ειναι σαν release τωρα και βαζουν συνεχεια content ετσι οπως πανε αμα δεν βρουν καποιο νεο compression το παιχνιδια θα θελει μισο tb ssd
αλλα τουλαχιστον οτι λενε στα roadmaps το φερνουν ακομη και αυτο το λιγο σε συγκριση με αυτο που υποτιθεται θα ειναι ειναι αρκετο για να χαζεψεις ωρες με τα γραφικα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#572346 ευτυχώς δεν είμαι φαν γιατί θα είχα πάθει κατάθλιψη

εγώ μόνο ένα ff vii remake περιμένω, αλλά παραμένω ρεαλιστής και έχω χαμηλές προσδοκίες
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#572380 Εχει καταφερει κανεις να περασει σωστες ρυθμισεις για Asseto Corsa se Ps4 σε τιμονιερα G29 ? Ειναι ειτε πολυ ευαισθητο το τιμονι ειτε εχει νεκρα σημεια, βλεπω και βιντεακια που αλλοι παιζουν κανονικα και τα παιρνω
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#572452
QsisVTS έγραψε:ευτυχώς δεν είμαι φαν γιατί θα είχα πάθει κατάθλιψη

εγώ μόνο ένα ff vii remake περιμένω, αλλά παραμένω ρεαλιστής και έχω χαμηλές προσδοκίες

Εικόνα
:lol:
δεν αντιλεγω απλα σκεψου ποσο πολυπλοκο ειναι η μαλλον σκεψου ποσο πολυπλοκο το εχει κανει που δημιουργει πολεις ολοκληρες απλα και μονο για να παιζεις και σαν space taxi
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#573808 Καλό για wallpaper :s_roses
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#574243
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#575811
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#577951 Εικόνα

:shifty: :shifty: :shifty:



Στο 15:12

Κάνε μας περήφανους geako :superman:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#581174 άντε να βγει το @#$#@%# , θα γεράσω

Άβαταρ μέλους
By Morx
#582446 Εδειξα προ καιρου αυτο το βιντεο στον πατερα μου, σε απλη 1080p τηλεοραση και κλειδωσε σταθερα στα 2 "aei-sto-diaolo" per minute !!!
Τα γραφικα εχουν παει σε αλλο επιπεδο... Το game θα βγει ποτε ομως??? :hmmm: