Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#516199 ναι το χάνω συχνά πυκνά με τα βίντεο.. θενκς
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#516237

:inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#516728 δεν έχουν ετοιμάσει τίποτα και πετάνε ένα ανούσιο teaser.. (ούτε καν μουσικό κομμάτι και βάζουν dovahkiin ) και το χειρότερο όλων δεν έχουν καν νέα μηχανή γραφικών.. πόσο θα πάει με την αρχαιολογία πλέον? :dizzy:

αλλά το πραγματικά χειρότερο όλων (ειδικά μετά το απογοητευτικό fallout 4) είναι αν θα υπάρξουν ουσιαστικές αλλαγές στο gameplay

δεν τραβάει άλλο αυτή η ιστορία

για να γίνει σωστό elder scrolls θα πρέπει να βγει αρκετά μετά το 2020, θα το θεωρήσω θαύμα εάν είναι καλό το 6 :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g47
#539507 Αν καποιος ενδιαφερεται να παιξει pubg:

Κυριακή 7/10 και ώρα 20:45 θα πραγματοποιηθεί το Event THE BATTLE OF 300s στο PUBG σε duo με έπαθλο δύο Game Rainbow six siege (PC) στους Νικητές του τελικού αποτελέσματος από τους γύρους όπου θα παίξουν.

Το event θα αποτελείτε από τρεις γύρους και οι κανόνες θα είναι normal (esports).
Το event θα διεξαχθεί στα παρακάτω map & mode:
1ος γύρος battle roayal erangel
2ος γύρος battle roayal miramar
3ος γύρος war mode sanhok

https://discord.gg/cTCpmCX
Άβαταρ μέλους
By otso
#547784 Kυριοι λογω του νεου pc που φτιαχνω και για να το χαρω θα ηθελα να θυμηθω τα νιατα μου ΠΧ και να παιξω κανα παιχνιδι.
Τοτε που επαιζα ημουν φανατικος με καθε ειδους flight simulator της microsoft Aλλά και μεμονομενα αεροπλανα f22 f16 eurofighter , επισης μου αρεσε η επιστημονικη φαντασια και επαιζα το RAMA του Αρθουρ Κλαρκ και η πλακα με ολα τα Leisure Suit Larry. καθως επισης και οτιδηποτε σε ραλλυ .Δεν μου αρεσαν τα αιματα μαχες και αυτα τα simulation που εκανες πολεις πολεμους και τετοιες μαλακιες , καθως και τα αθλητικα .
Εχει πεσει το ματι σας κυκλοφορει τιποτα απο αυτα που μου αρεσουν; Το MFS σταματησαν να το βγαζουν οι ηλιθιοι .
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#547821 το mfsx με τα mods που υπαρχουν εχει φτασει σε καλο επιπεδο
(προσοχη ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ για την ηλιθια steam εκδοση του)

απο εκει και περα δεν υπαρχει κατι καλο σε αυτο το επιπεδο πια
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#547822
NickTG έγραψε:https://unboxholics.com/news/gaming/35088-katevaste-entelos-dorean-to-destiny-2-gia-pc

κατεστρεψαν το diablo και τωρα πανε να σωσουν οτι ειναι να σωσουν?
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#547942
cabala10 έγραψε:
NickTG έγραψε:https://unboxholics.com/news/gaming/35088-katevaste-entelos-dorean-to-destiny-2-gia-pc

κατεστρεψαν το diablo και τωρα πανε να σωσουν οτι ειναι να σωσουν?

πρέπει να έχουν κάνει ήδη αρκετή δουλίτσα στο destiny γενικά από τότε που βγήκε αν και δεν το έχω παίξει ακόμα

πάντως το έχουν ήδη δώσει δωρεάν στο ps4 μέσω plus, οπότε αργά ή γρήγορα θα έκαναν και το ίδιο με το pc και ψήθηκα η αλήθεια είναι αν το παίξω κάπου να είναι στο pc, λίγο που το δοκίμασα πάντως οι μηχανισμοί του μου αρέσουν αρκετά

αν θες την άποψή μου απλά προσπαθούν να τραβήξουν κόσμο από το επερχόμενο anthem και σου δίνουν το βασικό παιχνίδι δωρεάν μπας και ψηθείς να τα σκάσεις για τα αρκετά μεγαλα expansion