Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#396430 Συνέντευξη του Αριστοτέλη Βασιλάκου στο Petrolicius για το Assetto Corsa

How Assetto Corsa’s Developers Digitize Classic Tracks And Iconic Cars
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#396450 Έχω καεί μετο farming simulator 2017 πάλι,όπως πριν κανα δυο χρόνια
Εχω σπείρει και θερίσει πολυ χωράφι, αγελάδες και γουρουνάκια ταΐζω....
Άβαταρ μέλους
By mirage
#396458 Με business dress ολα αυτα;

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#396473 Αυστηρό, και το xbox εννοείται το έχω στη δουλειά και παίζω πριν από κάθε meeting για χαλάρωση
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#397879 Μου καναν δώρο το watch dogs 2.
Ειναι σαν το grand theft auto.
Αλλα η υπόθεση ειναι πιο ωραια και επικαιρη στο wd2. Εχει πολυ φαση να χακαρεις αυτοκίνητα, κτηρια κλπ.


< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#397894 δεν το άντεξα πάνω από 3 ώρες, unistall

τι να πω ίσως είμαι γέρος πλέον :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#397930 Ξεκίνησα χθες το Final Fantasy XV για να το δω λίγο και τελικά έπαιξα 3 ώρες.
Μέχρι τώρα η μάχη και το όλο setting μου άρεσε οπότε λέω να το συνεχίσω.
Καιρό είχα να παίξω παιχνίδι τόσο κοντά στην κυκλοφορία του!
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#398413 το παιχνίδι είναι καλό και αξίζει να το παίξεις, αλλά συνεχίζοντας θα δεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ και θα αναρωτηθείς τι σκατά έκαναν επί 10 χρόνια; :dizzy:

και τελικά θα μείνεις με μια πικρή γεύση όλης αυτής της χαμένης ευκαιρίας.. έχει πέσει πασάλειμμα αδικαιολόγητο

για 14€ που έδωσα ήταν οκ, αλλά όσοι τα έσκασαν full price πρέπει να είναι πολύ νευριασμένοι :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#398436 Όταν ένα παιχνίδι αλλάζει γενιές και είναι και τόσα χρόνια σε ανάπτυξη ίσα ίσα περιμένω περισσότερα αρνητικά πάρα να του έχει κάνει καλό όλο αυτό.
Πάντως μιας και το είδος είναι ίσως το αγαπημένο μου πιστεύω θα μου αρέσει.
Περιμένω το remake του 7 να δω τι θα έχουν κάνει.

Πάντως και εγώ στα 25€ το πήρα την limited.
Δεν πρόκειται να έδινα full price.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#398437 εγώ από λάθος του psn πέτυχα το 14αρι, συνέβη για λίγες ώρες το διόρθωσαν, αλλά τίμησαν την αγορά όσων προλάβαμε :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#398444 Πρόλαβαν λίγοι! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#398985 Το λοιπόν. Πήρα καινούργιο ποντικάκι για να παίζω τα αρματάκια μου, αλλά σαν μεγαλος νουμπάς που είμαι και τσικουνευτικα να δώσω κάνα φράγκο παραπάνω δεν μπορώ να σεταρω dpi ώστε να με βολεύει.
Παίζει πουθενά κάνας σοβαρός οδηγός;
( Zeroground MS-2500G Niiro)
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#402231 γιατί δεν δοκιμάζεις απλά να αλλάξεις sensitivity ή θες να το κάνεις on the fly

in other news, καβατζώθηκα και θα τσιμπήσω το tekkenακι μου :shifty:

δυστυχώς θα πάω σπίτι μετά τις 10 σήμερα και δεν ξέρω αν θα αντέξω να παίξω :rant:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#402346
QsisVTS έγραψε:γιατί δεν δοκιμάζεις απλά να αλλάξεις sensitivity ή θες να το κάνεις on the fly

Έχει κουμπάκια για να αλλάζει on the fly σε 4 θέσεις, στις οποίες μπορείς να βάλεις τα dpi που θες.
Προς το παρών το έχω αφήσει στα 1200 και έχω μειώσει την ευαισθησία μέσα απο τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού για όταν κάνω snip.
Θα δείξει, θέλει να δοκιμάσω αρκετές παραλλαγές ακόμη μέχρι να καταλήξω στο τι με βολεύει περισσότερο :s_coffee