Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#652952
George_Prix έγραψε:
mikeerfol έγραψε:Δες και το n.sane trilogy μήπως ενδιαφέρει τα παιδιά. Όπως και την αντίστοιχη τριλογία του Spyro.

Για τα παιδια ψαχνω κανενα που να παιζουν ταυτοχρονα (συμπαικτες). Εκτος απο PES2020 που το εχουμε. Τιποτα προτασεις?


Το καινούριο Crash θα έχει multiplayer.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#652954 Τα πενταλ αυτα τα ψαχνω και γω George. Αλλα παντου αφαντα.

Το νεο f1 της fanatec

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#652955
timkoul έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Πολλα έδωσες ωρε george για thrust. Fanatec στη θέση σου. Τεσπα να την χαρεις

.


Πηρε ο brother Fanatec και κατεβασε 0.7 στο Brands Hatch GP μονο απο την εξτρα και καλυτερης ποιοτητας πληροφορια που του δινει... :whistlink:


Αυτα ειναι τα ωραια. Αν και ειμαι της αποψης οτι ενας πολυ καλυτερος εξοπλισμος δεν θα σε κανει καλυτερο οδηγο αν δεν <το χεις>
Εμεις παλια που παιζαμε assetto on line ηταν ενα παληκαρι με απλο τιμονι του 80ευρ αν θυμαμαι καλα, και τους (μας) ξεφτυλιζε ολους.

Ηταν χερι ο τυπος.Pano εναν Theodore λεω αν θυμασαι.
Άβαταρ μέλους
By Tsardas
#652959 Εδω μεσα κανενα εσωτερικο αγωνα δεν μοπορουμε να κανονισουμε σε καποιο παιχνκδι που εχουν ολοι;

.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#652968
mikeerfol έγραψε:Το καινούριο Crash θα έχει multiplayer.

Thanks!

Geo f1 έγραψε:Τα πενταλ αυτα τα ψαχνω και γω George. Αλλα παντου αφαντα.

Αν τα βρεις οπουδηποτε (Ελλαδα-εξωτερικο) στειλε μηνυμα (κατα προτιμιση πριν παραγγειλεις για σενα :lol: ). Τωρα ετοιμος ημουνα να πατησω το κλικ αλλα δεν τα βρηκα...

Geo f1 έγραψε:Αυτα ειναι τα ωραια. Αν και ειμαι της αποψης οτι ενας πολυ καλυτερος εξοπλισμος δεν θα σε κανει καλυτερο οδηγο αν δεν <το χεις>
Εμεις παλια που παιζαμε assetto on line ηταν ενα παληκαρι με απλο τιμονι του 80ευρ αν θυμαμαι καλα, και τους (μας) ξεφτυλιζε ολους.

Ηταν χερι ο τυπος.Pano εναν Theodore λεω αν θυμασαι.


Ετσι ειναι. Τα καλα τιμονια και τα καλα πεταλια δε θα μεταμορφωσουν κανεναν απο εμας. Απλα το ευχαριστιεσαι ΠΟΛΥ περισσοτερο εφοσον δινουν καλυτερη αισθηση και σιγουρα τσιμπας και λιγα δεκατακια.

Tsardas έγραψε:Εδω μεσα κανενα εσωτερικο αγωνα δεν μοπορουμε να κανονισουμε σε καποιο παιχνκδι που εχουν ολοι;

Μεσα με χιλια. Αλλα απ' οτι καταλαβα μονο οσοι ειστε με PC πιθανον θα καταφερετε να βρεθειτε.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#652997
Geo f1 έγραψε:Θα χει και Schumacher Deluxe edition :shifty:


E τότε να το πάρουμε :metalo: :s_gamer
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#652998
Geo f1 έγραψε:Τα πενταλ αυτα τα ψαχνω και γω George. Αλλα παντου αφαντα.

Το νεο f1 της fanatec

Εικόνα



Βρε τους.. Τι φτιάξανε!!! :s_omg
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#652999 Απ' οσα εχω δει μεχρι τωρα αυτο το τιμονι θα επαιρνα αν εφτιαχνα PC. Ή αυτο που νομιζω οτι ειναι ολοιδιο αλλα κανει και για τα 3 (PC, PS4 και XBOX-ONE)

https://fanatec.com/eu-en/racing-wheels ... g-wheel-f1

Βασικα την τρελη διαφορα (στην οδηγικη απολαυση και στην τιμη) απ΄οτι καταλαβα δεν την κανει το τιμονι. Την κανει το wheel base που εχει τη νεα και πολυ καλυτερη τεχνολογια Direct Drive. Το μουρατο τιμονι ειναι απλα ενα εξτραδακι...
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#653025
Tsardas έγραψε:Εδω μεσα κανενα εσωτερικο αγωνα δεν μοπορουμε να κανονισουμε σε καποιο παιχνκδι που εχουν ολοι;

.


Assetto Corsa αν θελετε ξεκιναει νεο φιλικο πρωταθληματακι στο οποιο ειστε ευπροσδεκτοι. Τρεχει καθε Πεμπτη βραδυ, ο πρωτος αγωνας αυριο, Brands Hatch GP.
Και για αποκλειστικα forum-ικο πρωταθλημα αν θελετε ειμαι μεσα...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#653028
Geo f1 έγραψε:https://www.petrolheads.gr/viewtopic.php?f=9&t=35&start=165
Μηπως να τα λεμε εκει?


Like

Ποσταρισα!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#653149 https://www.gamivo.com/product/wrc-8-de ... ionship-eu

https://www.microsoft.com/el-gr/p/wrc-8 ... verviewtab

Υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κάποιος για ποιο λόγο είναι pre order ένα παιχνίδι που κυκλοφόρησε πέρυσι; Σαν pre order το δίνουν και στο επίσημο site της microsoft. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#653155 Υποθέτω ότι εννοεί πως δίνει και τα pre order bonuses που περιγράφει σε κάποιο σημείο.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#653160 Κι εγώ κάτι τέτοιο υπέθεσα μέχρι που είδα αυτό

This is a PRE-ORDER, the key will be delivered upon the game's release date: 5th of September 2020.


Το λέει επάνω το gamivo.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#656446 Δυστυχώς δεν είδαμε πολύ gameplay στο χθεσινό showcase του επερχόμενου Xbox, μα σε κάθε περίπτωση, πολύ καλά τα νέα για το game pass.

Εάν έχω λίγο μεγαλύτερο hype για το PS5 οφείλεται αποκλειστικά και μόνο στο Demon's Souls, με έναν αστερίσκο να μπαίνει λόγω της απουσία της From από το project. Μου έχει μείνει απωθημένο πάντως το DS, γιατί δεν είχα πρόσβαση σε PS3, και λιγότερο το Bloodborne (που επίσης δεν είχα πρόσβαση σε PS4). Φέρτα τα και σε PC ρε παιχτούρα Μιγιαζάκι. :(