Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#327137 Το controller φοβάμαι μην το χάσω και το βρίσκω πάνω από τα 100 μετά!
Την έχω πάθει και με άλλα πιο παλιά.
Θα δω πως θα πάει και η τιμή του παιχνιδιού στο One. Ίσως το πετύχω σε προσφορά εκεί.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#327146 δηλαδή άμα γεράσω και γίνω διάσημος αυτό το controller πόσο θα κάνει ρε φίλε που θα έχει επάνω το dna μου ? :help:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#327163 Θα φανεί στη δημοπρασία! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#327259

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#327305 PS3 Slim με κάποια παιχνίδια, πόσο να πουλιέται? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#327550 Ανάλογα τα παιχνίδια.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#327566
NickTG έγραψε:Ανάλογα τα παιχνίδια.


Και το μέγεθος του σκληρού :s_yes
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#327573
Geo f1 έγραψε:

:inlove:

πω καλα.. :inlove:
τι μου θυμησες οταν ηταν ο ομπαμα εδω το σταρ εδειχνε footage απο την λιμουζινα πως και καλα ηταν η εκπαιδευση των οδηγων
και μπορουσες ξεκαθαρα να δεις το σημα του assetto corsa και το χαζο smoke system που εχει ενω σε καποια φαση εδειχνε την λιμουζινα να κανει drift με την οπισθεν στο spa :lol: 6
Άβαταρ μέλους
By g8777
#328838 http://www.public.gr/product/prod8293190pp/?utm_source=Oracle%20Responsys&utm_medium=email&utm_term=&utm_content=&utm_campaign=BF_Prelaunch_Gaming_NOV2016


Οποιος το σκεφτοταν για κονσολα καλο ειναι να κανει μια βολτα. Δεν νομιζω να παει παρακατω, end of life για τη συγκεκριμενη και την διωχνουν.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#328846 g θα πάρεις εσύ gears 4 να παίζουμε online; :inlove:

ο Nίκος μου κάνει το δύσκολο :x

θα σου δώσω να έχεις το turret
Άβαταρ μέλους
By g8777
#328847 Κιουση γτπμ εχω να το ανοιξω κανα μηνα , δεν παει αλλο να το βλεπω να καθεται, σκεφτομαι να το δωσω.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#328858 αυτό σημαίνει ότι πεθαίνεις μέσα σου; :(

μήπως έχεις συμπτώματα κατάθλιψης; :hmmm: όταν σταματάς να παίζεις κάτι κακό συμβαίνει πάντως
Άβαταρ μέλους
By dimik
#328860
QsisVTS έγραψε:αυτό σημαίνει ότι πεθαίνεις μέσα σου; :(

μήπως έχεις συμπτώματα κατάθλιψης; :hmmm: όταν σταματάς να παίζεις κάτι κακό συμβαίνει πάντως



+1....όλο το ΣΚ στην μια οθόνη γράφω διπλωματική και στην άλλη ρίχνω μπαλωθιές στο BF1 :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#328867 Δεν προλαβαινω να αφιερωσω το χρονο που θελω, αν ειναι να κατσω το πολυ μια ωρα και με διαλειμματα δεν το ανοιγω καν. :(

:s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#328877 Απο την δικη μου την μερια προσπαθω να κανω 5-10 γυρους καθε Κυριακη.
Δυστυχως 2 Κυριακες δεν τα εχω καταφερει.

Δεν υπαρχει χρονος.
Απλα κανω update τα παιχνδια, κατεβαζω mods και πιστες και τα βαζω στους φακελους των παιχνιδιων.
Τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη..