Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#377570
g8777 έγραψε:Εικόνα

18 χρονια μετα, εκλεισε η ιστορια .

:s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry



Ευκαιρία να το δω όλο μαζί.
Εχω παίξει μόνο το Longest Journey.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#377818 Πωπω Κιουση ευτυχως που μεγαλωσε η Aloy, δεν αντεχα αλλο, πιο αντιπαθητικο παιδακι σε παιχνιδι δεν εχω συναντησει. Αντε ισως η Alma στα fear να ειναι χειροτερη. Μεχρι εκει που μεγαλωνει επαιξα, αυριο τα υπολοιπα, 2-3 στα γρηγορα:

-κακο voice acting, η γρια στην αρχη πχ
-κακο σεναριο
-κακα γραφικα, καλη φωτογραφια που το σωζει, πχ το χορταρι που κρυβεσαι φαινεται σωστο απο μακρια αλλα απο κοντα ειναι αστειο
-κακη κινηση του χαρακτηρα και animations, ειδικα σε κατι σημεια που μιλαει και δεν κινουνται καν τα χειλη ή οταν ριχνει το παιδακι με το τοξο στα cinematics

Βεβαια συγκρινω με uncharted, οταν το παιξεις θα καταλαβεις, αλλα να του δωσω το ελαφρυντικο οτι σε open world οι απαιτησεις ειναι διαφορετικες. Θα με κρατησει παντως, θεωρω πως θα βελτιωθει στη συνεχεια οσο θα μπαινω στο κλιμα και δε θα δινω τοση σημασια


< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#377851 σε βρίσκω αρκετά άδικο, αλλά είναι και θέμα γούστου στο κάτω κάτω
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#378104 Όσες φορες είχα κονσόλα ασχολιομουν αποκλειστικα με racing τίτλους. Σήμερα όμως έπεσε στα χέρια μου το uncharted 4. Έχει ηδη μπεί στη wish list μου!

< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#378322 Δηλαδη θες να μου πεις οτι σου αρεσει η ιστορια/σεναριο/setting;;; Ρε φιλε, ενα παιχνιδι γεματο λεσβιες βεγκαν κι απλυτες κνιτισες με ραστες, ο αποπατος του gaming. Ooooo hail all mother, και mothers tomb, και mothers spirit και ολως τυχαιως ολοι οι κακοι ειναι σερνικοι, ετσι; Γραφει ο αλλος ο τζιτζιφιογκος σε review, επιτελους ενα παιχνιδι που δεν σχεδιαστηκε για τον κ@υλωμενο 15χρονο. Ε και για ποιον ρε φιλε να τα σχεδιαζουν; Αφου εμεις τα παιζουμε, τι να κανουμε τωρα; Φεμινισμος και στο gaming. Ηταν το τελευταιο μας καστρο, τωρα παει κι αυτο. Φασισμος. Gaming studio με εδρα το Αμστερνταμ, επρεπε να το φανταστω... Και η τυπισσα εχει φτασει level 7 και ακομα δεν εχει συγχρονισει χειλη με φωνη, λες και βλεπω τη μιλαγκρος γτκμ.

Φερτε μου πισω τη Λαρα Κροφτ

Το horizon ειναι ενα παιχνιδι σχεδιασμενο απο γκομενες που απευθυνεται σε γκομενες.-


< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#378328 :lol:

εντάξει αφού αυτό κατάλαβες δε μπορώ να πω κάτι

βγάλτο να το πουλήσεις όσο είναι ακόμα φρέσκο και πιάνει τουλάχιστον κάνα 40αρι
Άβαταρ μέλους
By g8777
#378337 Ξεκινησατε το βελαγμα με τα exclusives :svivhaha: του paystation ;

Και που σαι ακομα.
ΠΟΥ ΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙΟΥΣΗ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#378353 Chris Bloodborne και Dark Souls.
Αντρικά παιχνίδια σχεδιασμένα από άντρες για άντρες!
Separating men from boys since 2009!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#378360 To GT Sport που κυκλοφορεί φαντάζομαι δεν είναι η τελική έκδοση αλλά κάτι σαν prologue όπως στα προηγούμενα GT σωστά; Ξέρουμε πότε βγαίνει το 7?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#378365
panos2171 έγραψε:To GT Sport που κυκλοφορεί φαντάζομαι δεν είναι η τελική έκδοση αλλά κάτι σαν prologue όπως στα προηγούμενα GT σωστά; Ξέρουμε πότε βγαίνει το 7?

< Note >


Εδώ δεν ξέρουν στην PD.. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#378366 Από delay σε delay δηλαδή όπως στα προηγούμενα...
Μου πέρασε μια σκέψη να συνδυαζα αγορά και μιας και έχω ξεμείνει από gaming pc οπότε έλεγα να πάω σε κονσόλα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#378411
NickTG έγραψε:Chris Bloodborne και Dark Souls.
Αντρικά παιχνίδια σχεδιασμένα από άντρες για άντρες!
Separating men from boys since 2009!

+ zelda η απόλυτη μπρουταλιά :shifty:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#378470 Προφανώς και θα σκότωναν τη μάνα τους, κάθε developer σε όλα τα studio, για να έχουν μια σειρά σαν το Zelda. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#382631
g8777 έγραψε:Ξεκινησατε το βελαγμα με τα exclusives :svivhaha: του paystation ;


θα επιστρέψω από φέτος στις ιαπωνικές μου ρίζες του gaming με:

ffxv
nier
persona

βάλε κάτι death stranding
βάλε κάτι kingdom hearts
βάλε κάτι ff vii remake (ναι μας πίνουν το αίμα των φανμπόιζ)
βάλε κάτι tekken
βάλε κάτι ni no kuni

και τέλος βάλε ότι τα exclusive του xbox (αυτά τα λίγα) τα έχω και στο pc..

αύριο λένε θα παρουσιάσουν σκόρπιο.. και ποιος χέστηκε; :svivhaha: έχουν χάσει τη μπάλα

Εικόνα