Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#357871 Εικόνα

Εικόνα

Ήρθε σήμερα.
51€ από Microsoft Πολωνίας.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#357878 Ωραίος ρε Νίκο, να παίξουμε οπωσδήποτε μαζί
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#358010 Μου λείπει το παιχνίδι τώρα! :s_tongue
Εχω πάρει όμως την Ultimate Edition του πρώτου Gears για το One.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#358016 Λοιπον. Σηκωθειτε απο καναπεδες, ντιβανια, σεζλονγκ και παιξτε το the witness. Απο μαζοχισμο. Θυμιζει λιγο myst αλλα περιπου 10^10 δυσκολοτερο. Ο δημιουργος του ειναι ηδη νο4 στη μαυρη λιστα της cia και ανεβαινει. Και το καλυτερο; Δεν εχει κανενα μα κανενα νοημα, κανενα σεναριο, αλλα αν λυσεις ενα πρεπει να τα λυσεις ΟΛΑ. Καλο 2018


< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#358971 ηταν το μοναδικο παιχνιδι που επαιζα μικρος στα ηλεκτρονικα.Δεν ηξερα ότι ηταν Τζαπωνεζικο. :shifty:

Πέθανε ο «πατέρας» του θρυλικού Pac Man

Εικόνα

Πέθανε σε ηλικία 91 ετών ο δημιουργός του πολυαγαπημένου βιντεοπαιχνιδιού Pac Man, Μασάγια Νακαμούρα, ο οποίος ίδρυσε την ιαπωνική εταιρεία παιχνιδιών Bandai Namco.

Ο Νακαμούρα πέθανε στις 22 Ιανουαρίου από άγνωστη αιτία θανάτου καθώς η οικογένειά του δεν θέλησε να γνωστοποιήσει περαιτέρω στοιχεία.


Ίδρυσε την εταιρεία παιχνιδιών Namco το 1955 και μέχρι την ημέρα που πέθανε ήταν επίτιμος πρόεδρος της εταιρείας.

Το παιχνίδι Pac Man σχεδιάστηκε από τον κατασκευαστή βιντεοπαιχνιδιών Toru Iwatan και το 1980 διατέθηκε προς πώληση από την εταιρεία του Νακαμούρα. Το παιχνίδι πέρασε στα ρεκόρ Γκίνες ως το πιο επιτυχημένο παιχνίδι που λειτουργεί με κέρματα.

http://www.zougla.gr/kosmos/article/pe8 ... ou-pac-man
Άβαταρ μέλους
By otso
#359436 χρειαζομαι ενα game pad για το λαπτοπ του γιου γιατι ο βλαξ εχει αρχισει να διαλυει το πληκτρολογιο. Φανταζομαι το καλυτερο θα ειναι αυτο, το Xbox 360 Wireless Controller for Windows της microsoft. επειδη φανταζομαι θα ειναι πανακριβο ,ποιο θα θεωρουσαμε καλο και με αποδεκτη τιμη ;
Αυτο ειναι απομιμηση; https://www.aliexpress.com/item/2015-Br ... b3a9f669c2 και λεει οτι ειναι για win 7 και 8 ,θα παιζει στα 10αρια;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#359502 νέα bonus αποστολή στο hitman και βαριεστημένη εκτέλεση από μέρους μου :sleep:

Άβαταρ μέλους
By g8777
#359565
QsisVTS έγραψε:κερί για το re7 για να βρωμάει το σπίτι σου όπως το σπίτι του παιχνιδιού :dizzy:

http://www.gameexplorers.gr/6052446/res ... andle.html


Ασε με γτπμ για ΜΠΙΧΛΑ φετος. :rant: :rant: :rant:
Που να πρωτοξερασεις. Ακους τονε Garland, ξεκινας το Taboo, παρε στον καναπε τον χυμο ροδακινο της τριτης δημοτικου. :s_hang

Πας , ανοιγεις pc για resident evil, ξερνας τη milupa στον τοιχο. (Ωραιο παιχνιδακι ομως, επιστροφη στο πνευμα των αρχικων χωρις να πεφτει στη λουμπα του ρεπετισιόν :s_airkiss )

Κλεινεις το pc (με κλωτσΑ), λες κατσε να δουμε το Silence του Σκορτσεζε ---->

:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout


ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΠΛΥΣΙΑ ΣΑΣ ΤΟΥΡΚΟΓΥΦΤΟΙ, ΜΕ ΚΑΛΕΜΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΟΥΣΤΕΙΤΕ :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#366900
NickTG έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

Ήρθε σήμερα.
51€ από Microsoft Πολωνίας.

τι θα γίνει βρε Νίκο θα το πάρεις το παιχνίδι; με γκάστρωσες!!! :protest:

εδώ παίζουμε και κάνουμε χαμούς, χάνεις ψωμί
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#366924 Έχω την Ultimate του 1! :s_tongue
Πρέπει να το πάρω είναι η αλήθεια!
Είναι και σε καλή τιμή αν και περίμενα να πέσει η καλή έκδοση αλλά δεν το βλέπω.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#366997 Το πηρα πρόσφατα το gow4 αλλά δεν εχω παίξει ακόμα campaign να πάρω ιδέα τι λέει
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#367049 στο Online γίνεται η φάση, αν και το campaign είναι αρκετά καλό

Nίκο, δε χρειάζεται να πάρεις τη καλή έκδοση. Η βασική είναι μια χαρά και έχουμε άτομα που έχουν τη καλή ώστε να εκμεταλλευόμαστε τα perks της όταν παίζουμε μαζί τους

μην χαλάσεις λεφτά στο season pass