Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#450653
Nikos! έγραψε:Σε pc το race sim είναι ένα. Asseto Corsa.-

< >


Μην εισαι απολυτος..Αλλου υπερτερει ενα αλλου αλλο

Πχ rfactor 2
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#450990
QsisVTS έγραψε:εδώ βλέπουμε να πέφτει μια ψ@@@ στις πράσινες στο async compute

http://www.guru3d.com/articles_pages/wo ... iew,5.html

αμα το θεωρεις ψ@@@ αυτο περιμενε λιγο καιρο που θα βγει ο vanguard driver :innocent:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#459953 Έχω ψηθεί για PS4 pro, τις επόμενες μέρες αναμένεται να πέσει πολύ από τα 390 που το βρίσκω στο σκρουτζ;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#459995 Δεν νομίζω να ξέρεις κανείς σίγουρα.
Έπαιξε μια προσφορά στα 310 περίπου από Amazon αλλά τελείωσε.
Δεν αποκλείεται πάντως για τα Χριστούγεννα να βγάλουν κανένα πακέτο με έξτρα παιχνίδι ή χειριστήριο όπως σε άλλες περιπτώσεις.
Αν δεν το θες για exclusives πάντως καλύτερα να πάρεις το One X.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#460054
mikeerfol έγραψε:Έχω ψηθεί για PS4 pro, τις επόμενες μέρες αναμένεται να πέσει πολύ από τα 390 που το βρίσκω στο σκρουτζ;
Έχεις τηλεόραση 4κ?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#460062
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:Έχω ψηθεί για PS4 pro, τις επόμενες μέρες αναμένεται να πέσει πολύ από τα 390 που το βρίσκω στο σκρουτζ;
Έχεις τηλεόραση 4κ?

< Note >


Όχι
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#460064 δεν αξίζει το pro, με ένα απλό slim μια χαρά είσαι..

αν δεν έχεις και 4Κ τηλεόραση το πέταμα χρημάτων θα είναι πολύ μεγαλύτερο
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#460450
mikeerfol έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:Έχω ψηθεί για PS4 pro, τις επόμενες μέρες αναμένεται να πέσει πολύ από τα 390 που το βρίσκω στο σκρουτζ;
Έχεις τηλεόραση 4κ?

< Note >


Όχι
Τότε δεν θα κερδίσεις τίποτα άλλο πέραν του ότι φορτώνει πιο γρήγορα τα παιχνίδια.
Εγώ σχεδόν ένα χρονο μετά την αγορά του, κάπου μέσα μου το χω ψιλομετανιωσει γιατί με λιγότερα λεφτά θα έπαιρνα ps4 με παιχνίδι και χειριστήριο. Όχι ότι τώρα το pro δεν το ευχαριστιεμαι. Κάθε άλλο.
Gran Turismo sport day one ed. αγόρασα στη Black Friday. Για 30€ από 70 αξίζει.
Απίστευτες λεπτομέρειες σε αυτοκίνητο, πίστα και περιβάλλον. Ήχος κινητηρων, δε λέει πολλά. Soundtrack πολύ καλό.
Που εύκολος πλέον ο χειρισμός του αυτοκινήτου..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#460512
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:Έχω ψηθεί για PS4 pro, τις επόμενες μέρες αναμένεται να πέσει πολύ από τα 390 που το βρίσκω στο σκρουτζ;
Έχεις τηλεόραση 4κ?

< Note >


Όχι
Τότε δεν θα κερδίσεις τίποτα άλλο πέραν του ότι φορτώνει πιο γρήγορα τα παιχνίδια.
Εγώ σχεδόν ένα χρονο μετά την αγορά του, κάπου μέσα μου το χω ψιλομετανιωσει γιατί με λιγότερα λεφτά θα έπαιρνα ps4 με παιχνίδι και χειριστήριο. Όχι ότι τώρα το pro δεν το ευχαριστιεμαι. Κάθε άλλο.
Gran Turismo sport day one ed. αγόρασα στη Black Friday. Για 30€ από 70 αξίζει.
Απίστευτες λεπτομέρειες σε αυτοκίνητο, πίστα και περιβάλλον. Ήχος κινητηρων, δε λέει πολλά. Soundtrack πολύ καλό.
Που εύκολος πλέον ο χειρισμός του αυτοκινήτου..

< Note >


Υπάρχει και αγορά τηλεόρασης στα υπόψιν βέβαια... :hmmm: (καααααποια στιγμή από του χρόνου)
Για pro με βλέπω :s_yes Με crash bandicoot και gt sport στα exclusives, there is no alternative :s_yes :s_yes
focusman και τώρα το gt sport d1 στα 33 το βρίσκω στο σκρουτζ :rtfm:
Τελευταία επεξεργασία από mikeerfol και 02 Δεκ 2017, 12:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#460515
mikeerfol έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:Έχω ψηθεί για PS4 pro, τις επόμενες μέρες αναμένεται να πέσει πολύ από τα 390 που το βρίσκω στο σκρουτζ;
Έχεις τηλεόραση 4κ?

< Note >


Όχι
Τότε δεν θα κερδίσεις τίποτα άλλο πέραν του ότι φορτώνει πιο γρήγορα τα παιχνίδια.
Εγώ σχεδόν ένα χρονο μετά την αγορά του, κάπου μέσα μου το χω ψιλομετανιωσει γιατί με λιγότερα λεφτά θα έπαιρνα ps4 με παιχνίδι και χειριστήριο. Όχι ότι τώρα το pro δεν το ευχαριστιεμαι. Κάθε άλλο.
Gran Turismo sport day one ed. αγόρασα στη Black Friday. Για 30€ από 70 αξίζει.
Απίστευτες λεπτομέρειες σε αυτοκίνητο, πίστα και περιβάλλον. Ήχος κινητηρων, δε λέει πολλά. Soundtrack πολύ καλό.
Που εύκολος πλέον ο χειρισμός του αυτοκινήτου..

< Note >


Υπάρχει και αγορά τηλεόρασης στα υπόψιν βέβαια... :hmmm:
Για pro με βλέπω :s_yes Με crash bandicoot και gt sport στα exclusives, there is no alternative :s_yes :s_yes
focusman και τώρα το gt sport d1 στα 33 το βρίσκω στο σκρουτζ :rtfm:
Αν είσαι σίγουρος ότι θα πάρεις 4κ τότε ναι πάρτο.
Νομίζω κάπου έχει πάρει το μάτι μου bundle ps4 pro & gt sport στα 449€.
(443 σε σκρουτζομαγαζο)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#460516 Το GT Sport δεν θα το έλεγα και λόγο αγοράς κονσόλας.