Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#484580 :thumbsup: Φοβερο ειναι!

Για πες αν θες περισσοτερα. Με τι εξοπλισμο τρεχεις, Η/Υ, τιμονιερα. Πως μπορει να παρει μερος καποιος, κανονισμοι, κλπ
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#484588
g47 έγραψε:Aν καποιος παιζει pubg ας πει ονομα για duo η squad.
Καλο το σολο αλλα σε squad τυχαινω με κατι ξεφτερια που χτυπανε σε κολωνες μονα τους. Κι εγω αμπαλος ειμαι αλλα ως ενα σημειο.

Μου αρεσε πολυ το Star Wars Battelfront 2. Πολυ ομορφα σκηνικα, καλη ιστορια, σε κραταγε.


Για pubg

Fovos_GR

steam account

eliaskat
Άβαταρ μέλους
By giannis tsaknis
#484596
Νίκος Παππάς έγραψε::thumbsup: Φοβερο ειναι!

Για πες αν θες περισσοτερα. Με τι εξοπλισμο τρεχεις, Η/Υ, τιμονιερα. Πως μπορει να παρει μερος καποιος, κανονισμοι, κλπ



Τρέχω με μια Logitech Driving Force GT + πετάλια από g25.
Από υπολογιστή είμαι με έναν i5 6600k + 1060 6gb

Το πρωτάθλημα αποτελείται από 8 ομάδες των τριών οδηγών (+ ένας test driver που έχει το δικαίωμα κατόπιν συνεννόησης να συμμετάσχει μόνο όταν απουσιάζει κάποιος από τους 3 βασικούς οδηγούς) και βαθμολογούνται όλοι.
Υπάρχει μόνο πρωτάθλημα κατασκευαστών άρα επιβραβεύεται η ομαδική δουλειά.
Τα αυτοκίνητα είναι ίδιας κατηγορίας, άλλα έχουν διαφορετικά δυνατά σημεία μεταξύ τους, απ ότι έχω παρατηρήσει το πρωτάθλημα έχει στηθεί έτσι ώστε να μην ευνοείται κάποια ομάδα και ούτε το αντίθετο.

Για να "γραφτείς" στο πρωτάθλημα υπάρχει λινκ κάτω στην περιγραφή του βίντεο που ανέβασα πριν (για να μην κάνουμε στεγνή διαφήμιση :lipsealed: ) εκεί θα βρεις και τους κανονισμούς.

Τέλος, για να πάρεις το τελικό οκ συμμετοχής από τους διοργανωτές, περνάς από μια αξιολόγηση. :s_gamer
Άβαταρ μέλους
By g47
#484600
Eliaskat έγραψε:
Για pubg

Fovos_GR

steam account

eliaskat


Aποτι καταλαβα αν σε προσθεσω στο steam θα φαινεσαι στο pubg γιατι δεν γινεται να προσθεσεις μονο ingame.
Βρισκω δυο ατομα με το eliaskat αλλα με αριθμο μετα απο το ονομα. Για τσεκαρε αν εισαι public.
Άβαταρ μέλους
By g47
#490510 Ευγενικη προσφορα των tactical teams που κανει παρεα ο eliaskat. :shifty:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g47
#490515 Κάποιοι μετράνε kills όντως. :roll:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#491271 Ποιο θα είναι αυτό?

< Note >