Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#548363 Γενικά χθες παίζει να έκανα το μεγαλύτερο λάθος στη gaming ζωή μου μέχρι στιγμής. Αγόρασα το the crew 2. Το ξεκίνησα και στο 3ωρο είχα ήδη βαρεθεί.
Θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία αύριο μιας και σήμερα έχω υπηρεσια αλλά αν δεν, θα ναι το χειρότερα 20 € που έχω ξοδέψει εβερ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#548517 20€! :lipsealed:
Τρελό λάθος! :s_rofl :s_tongue

Για όποιον ενδιαφέρεται η Microsoft σήμερα δίνει δωρεάν το PlayerUnkonown's Battlegrounds καθώς και το Pro 2019.
Εχω την εντύπωση πως μπορεί κάποιος να τα βάλει στο λογαριασμό του και χωρίς να έχει Xbox και όταν αποκτήσει τα κατεβάζει.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#548528 Τελικά μόνο για το σαββατοκύριακο τα δίνει.
Οπότε μόνο για δοκιμή.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#554152 :dizzy:

Άβαταρ μέλους
By georgetz
#554212 άρα δηλαδή gender diverse με το ζόρι και αν έχουμε (δικαιολογημένη) κριτική λέμε μια ιστορία όπου κατηγορούμε και τους άλλους ως αμόρφωτους :vava: :s_laughat

Καταπληκτικό αλλά τα κάνει και η Ε.Ε αυτά πλέον ανοιχτά :yahoo:
(βλ τελευταίο πόστερ για harassment free zones που ανέβηκε στο FB που πάλι καλά , η χαζομάρα του είναι too much , τόσο ώστε κριτικάρεται κ απο τις ίδιες τις γυναίκες που απευθύνεται. Όχι , οι άνδρες δεν δέχονται ποτέ επιθέσεις :rtfm: )
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#554213 χαίρομαι όσο δεν πάει που τρώει τρελό χαστούκι η έτσι κι αλλιώς μισητή ΕΑ και η χασούρα αποτυπώνεται στη μετοχή της που έχει πέσει πολύ άσχημα

απλά το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι μια αρκετά σημαντική περίπτωση μιας και πρόκειται για πολύ σημαντικό τίτλο και η όλη αντιμετώπιση του κόσμου πιστεύω ότι θα καθορίσει πολλά για το μέλλον

να φύγουν επιτέλους οι όποιες πολιτικές από τα games, όπου δεν έχουν καμία θέση :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#554544 το χουμε χάσει τελείως, sjw attention whores παντού πλέον :dizzy:

κρίμα και τον εκτιμούσα πολύ τον τύπο γιατί είναι παικταράς, δεν με νοιάζει όμως ούτε με ποιον πάει ούτε τι ψηφίζει :thumbsdown:
από τη νευρικότητά του μοιάζει λες και τον έβαλαν να τα πει αυτά

Άβαταρ μέλους
By georgetz
#554586 Ο καθένας έχει το δικαίωμα της γνώμης του.
Απλά ο συγκεκριμένος φαίνεται να έχει κάποιου είδους νευρολογική πάθηση, κρίμα κιόλας το παιδί.

Εαν είδες βέβαια trailer του Far Cry New Dawn , έχεις επακριβώς οτι χρειάζεται ο modern gamer

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#554626 Όπως έγραψα κι αλλού μυριστηκαν αίμα με την αποτυχία του fallout

Εγώ θα το παίξω μου άρεσε η καφριλα του 5, θέλω κι άλλο
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#554963
georgetz έγραψε:άρα δηλαδή gender diverse με το ζόρι και αν έχουμε (δικαιολογημένη) κριτική λέμε μια ιστορία όπου κατηγορούμε και τους άλλους ως αμόρφωτους :vava: :s_laughat

Καταπληκτικό αλλά τα κάνει και η Ε.Ε αυτά πλέον ανοιχτά :yahoo:
(βλ τελευταίο πόστερ για harassment free zones που ανέβηκε στο FB που πάλι καλά , η χαζομάρα του είναι too much , τόσο ώστε κριτικάρεται κ απο τις ίδιες τις γυναίκες που απευθύνεται. Όχι , οι άνδρες δεν δέχονται ποτέ επιθέσεις :rtfm: )

εδω ο lead dev ειπε στο reddit οτι προτιμα να ειναι στο "the right side of history" παρα να ειναι historically accurate..
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#558568 Μιας και δεν έφταναν για τίποτα άλλο τα λεφτά είπα να συμπληρώσω την τωρινή γενιά κονσολών:

Εικόνα

Τελική τιμή με κάτι εκπτώσεις 189€.
Αρκετά καλά θα έλεγα.

Τώρα μένει να βρούμε και χρόνο!
Άβαταρ μέλους
By Chris
#558569 Παιχνιδαρα διαλεξες! Οτι καλυτερο εχω παιξει εδω και χρονια. Εγω πηρα το ps classic στα 55 ευρω, με το σκεπτικο να το πεθανω στο tweaking μεχρι να συνελθει, ή να το καταστρεψω τελειως :lol:


< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#558570 Εγώ τσίμπησα ένα Super Nintendo για να θυμηθώ τα, πολύ, παλιά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#558571
Εγώ τσίμπησα ένα Atari για να θυμηθώ τα, πολύ, παλιά.


:ninja: