Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#3401 Οι τύποι έλεγαν ότι είναι απ τα μεγαλύτερα στα βαλκάνια, αλλά τι να σου πω...
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#4219 Πολυ καλό το GRID : Autosport

Ενδιαφέρον αυτοκίνητα,πίστες και επιτέλους racing game με δυνατότητα split-screen για διπλό! :s_yahoo
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#4241 για κάποιο λόγο μου άρεσε παραπάνω το προηγούμενο το οποίο και τερμάρτισα, αυτό το άφησα..

δε ξέρω ίσως ήταν και θέμα διάθεσης
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#4248 Δεν έχω τερματίσει ποτέ παιχνίδι. :s_blush

Πάντα single player για την πλάκα παίζω. ΄--> αρα δεν παίζω και LOL,Dota,L2 όπως καταλάβατε :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#4312
JasonLouk έγραψε:Δεν έχω τερματίσει ποτέ παιχνίδι. :s_blush

Πάντα single player για την πλάκα παίζω. ΄--> αρα δεν παίζω και LOL,Dota,L2 όπως καταλάβατε :s_tongue


:s_omg

Άρα Multiplayer θα πρεπε να παίζεις, LoL, Dota και λοιπά που ουσιαστικά δεν τερματίζονται. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#14102 Image
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#14465 Μπορεί κανείς να μου πει τί ακριβώς σημαίνει ο όρος crafting για παιχνίδια CRPG όπως το Diablo III για παράδειγμα;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#14504 η κατασκευή -αντί για αγορά- αντικειμένων
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#14998
Chris έγραψε:η κατασκευή -αντί για αγορά- αντικειμένων


Ευχαριστώ :s_smile
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#15006 Image


.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-Slideshow: 125 Years of Nintendo.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-


Image

Image




................................Nintendo trivia - 64 little known facts about the gaming giant
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#15014 Ποπο θυμαμαι στο ΝΕΣ ποσο μου αρεσε το Ζελντα και το τσιπ & ντειλ :yahoo:

Αλλα εγω πηρα το ΣΝΕΣ λογω του παιχνιδιου Φ1 (Nigel Mansell)!!!Και φυσικα κολλησαμε με το Μαριο Καρτ και μετα με το επαναστατικο λογω γραφικων Ντονκευ Κονγκ.!!!Αχ αναμνησεις!!!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#15029 Θέλω να μου προτείνετε παιχνίδια για το android:

α)παιχνίδι ποδοσφαίρου όπως το Fifa, Pro που παίζουμε στις κονσόλες, όχι managers κλπ

β)open world στυλ GTA αλλά όχι με ζόμπι, τέρατα και τέτοια, να είναι κάπως αληθινό

γ)thirg person με τα απο πάνω χαρακτηριστικά

δ)first person με τα από πάνω χαρακτηριστικά

κυρίως free και μετά τα επί πληρωμή
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#15055
panos2171 έγραψε:Θέλω να μου προτείνετε παιχνίδια για το android:

α)παιχνίδι ποδοσφαίρου όπως το Fifa, Pro που παίζουμε στις κονσόλες, όχι managers κλπ

β)open world στυλ GTA αλλά όχι με ζόμπι, τέρατα και τέτοια, να είναι κάπως αληθινό

γ)thirg person με τα απο πάνω χαρακτηριστικά

δ)first person με τα από πάνω χαρακτηριστικά

κυρίως free και μετά τα επί πληρωμή


α) Το FIFA :s_biggrin
β) Προφανώς δεν σου αρέσει το Occupation ? Δοκίμασε Crazy Vallet και Crazy Taxi
γ) Soulcraft, Dungeon Hunter, Mother of Myth, Arcane Legends, Eternity Warriors
δ) Nova, D-Day, Zombies

Best of all: DeusEx: The Fall :s_thumbsup