Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#464336 qsisvts είναι το psn όνομά μου
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#464342
mikeerfol έγραψε:κιουση και λοιποι πλειστεισονικοι στείλτε psn :rtfm:


Mikeerfol πρεπει να σ δεχτηκα χθες βραδυ!
Εγω ειμαι ο Fouman91 (Jimclark approved! :s_wink )
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#464344
Focusman91 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:κιουση και λοιποι πλειστεισονικοι στείλτε psn :rtfm:


Mikeerfol πρεπει να σ δεχτηκα χθες βραδυ!
Εγω ειμαι ο Fouman91 (Jimclark approved! :s_wink )


:s_yes :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#474288 Από τα πολύ καλά αμάξια του GT Sport. 7:58:939 στο Nurburgring. Πιο κάτω δεν μπορώ να το πάω.
Για πείτε και οι υπόλοιποι κάναν καλο χρόνο!ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#477175
Focusman91 έγραψε:Από τα πολύ καλά αμάξια του GT Sport. 7:58:939 στο Nurburgring. Πιο κάτω δεν μπορώ να το πάω.
Για πείτε και οι υπόλοιποι κάναν καλο χρόνο!


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

:s_bye :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#477201 Νταξ 7:44 πρεπει να μαι μεγαλη κουλομαρια! :lol: :yahoo:
Περιμενω φωτο απο Suzuka που προσπαθουσε το Focus να στριψει με 400 αλογα μπροστα! :P
Ωραια ητανε. Το βραδυ παλι!
Billopoule που εισαι?
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#477214
Focusman91 έγραψε:Περιμενω φωτο απο Suzuka που προσπαθουσε το Focus να στριψει με 400 αλογα μπροστα! :P


:lol: Δεν εχω :oops:
Άβαταρ μέλους
By rafi
#478073
rafi έγραψε:Ποιος ενδιαφέρεται για αυτό εδώ: http://store.steampowered.com/app/400750 :s_gamer

όοοοταν βγει..



και είμαστε ακόοοοοομα σε αναμονή :( : http://store.steampowered.com/app/400750/Gates_of_Hell/

πως το έλεγε; Δεν ελπίζω σε τίποτα κτλ..
Άβαταρ μέλους
By g47
#478106 Αγορασα το Pubg για εκεινες τις ωρες καψιματος. :oops: Παιζει κανεις η ειμαι μεσα με τα 15χρονα και τους unboxholics?
Κυριως το αγορασα επειδη τελειωσα το WW2, το multi του δε μου πολυαρεσει και δεν εχουν σπασει το origins να δω αν ειναι αξιολογο για αγορα.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#478132 Σχεδον ολοι οι steam φιλοι μου που παιζουν as2 παιζουν και pubg. Σιγουρα δεν ειναι 15χρονα αλλα πανω απο 20 και λενε τα καλυτερα. Επισης αν δεν κανω λαθος ειναι ακομα beta οποτε εχει μελλον. Αν μου αρεσε το ειδος φανταζομαι θα ειχα καει.

.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#478136 πλέον νομίζω σταμάτησε η beta
Άβαταρ μέλους
By g47
#478153 Ναι, έχω την εντύπωση πως σταμάτησε. Υπάρχει ένας τεστ σέρβερ για τη δοκιμή των updates και ο κανονικός.
Το είδος μου αρέσει, καταλαβαίνω γιατί είναι κόλλημα.
Btw στο μαξ επίπεδο το campain ww2 μου φάνηκε πολύ μικρό. Δε σπαταλησα χρόνο για τα collectables.
Άβαταρ μέλους
By g47
#484070 Aν καποιος παιζει pubg ας πει ονομα για duo η squad.
Καλο το σολο αλλα σε squad τυχαινω με κατι ξεφτερια που χτυπανε σε κολωνες μονα τους. Κι εγω αμπαλος ειμαι αλλα ως ενα σημειο.

Μου αρεσε πολυ το Star Wars Battelfront 2. Πολυ ομορφα σκηνικα, καλη ιστορια, σε κραταγε.
Άβαταρ μέλους
By giannis tsaknis
#484567 Τον τελευταίο καιρό συμμετέχω (σαν οδηγός) σε μια πολύ όμορφη προσπάθεια κατά την γνώμη μου.
Ελληνικό πρωτάθλημα GT3 στο Assetto Corsa με ζωντανή αναμετάδοση, παράλληλα η κοινότητα που το οργανώνει έχει άλλα 2 πρωταθλήματα στο rfactor 2 που μεταδίδονται και αυτά ζωντανά στο youtube
Μια γεύση στο βίντεο από κάτω.