Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#15108
The Ace έγραψε:
panos2171 έγραψε: όχι με ζόμπι, τέρατα και τέτοια, να είναι κάπως αληθινo

Dungeon Hunter, Zombies

:s_rofl :s_rofl

Σοβαρά τώρα, δεν έχουν κυκλοφορήσει κανένα παλιό gta σε mobile?
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#15802 Το FIFA μπορούμε να το βρούμε σε κανα συγγενή; Θείο ας πουμε; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#15834 τελείωσα χτες το manuganu2 που ειχε προτείνει κάποιος απο εδώ μέσα αν θυμάμαι καλά :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#16237

Άβαταρ μέλους
By fubar.gr
#16282 Έχει αρχίσει και μου τη δίνει η μόδα του 8-bit.

Περίπου τα μισά παιχνίδια στη βιβλιοθήκη μου στο Humble Bundle είναι έτσι. Μάλιστα σε μερικά τα γραφικά τους είναι τόσο έντονα πιξελαρισμένα που είναι χειρότερα απο τα πραγματικά παλιά 8-bit παιχνίδια.

Κρίμα γιατι κάποια απο αυτά φαίνονται πολύ αξιόλογα και είναι unplayable λογω γραφικών.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#16284

το πρωτο μου ever game!!!

Σε κασετα εκανε κανενα 20λεπτο να φορτωσει...
Άβαταρ μέλους
By spyros.s
#16297 σε σπεκτρουμ 48κ πριν 30 χρόνια περίπου....(γέρασα ρε σεις...)
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#16337
Chris έγραψε:Σοβαρά τώρα, δεν έχουν κυκλοφορήσει κανένα παλιό gta σε mobile?


To San Adreas...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#16341 Kαι το 3 και το VC αν δε κάνω λάθος.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#17428 Επιτέλους βγήκε ένα από τα αναμενόμενα παιχνίδια να παίξουμε, γιατί είχα αρχίσει να σκουριάζω..

θα παίξει κανείς το shadow of mordor;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#17435 αλληλούια!

34gb? :vava: μα τι τους έχει πιάσει όλους τώρα τελευταία? θα το παίξω, εννοείται, αλλά μυρίζομαι περίπτωση watchdogs, όπου ακούς πολλά κεράσια κλπ

πάντως αν είναι καλό θα είναι ΠΟΛΥ καλό, action rpg στην middle earth, τι καλύτερο
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#17436 Εγώ!!!

Όταν πέσει στα 10Ε ή βρω δουλειά! :P
Άβαταρ μέλους
By Chris
#18519 Θέλω να αγοράσω ένα playstation 1 με gran turismo 1+2, playstation 2 με gran turismo 4 κι ένα gameboy, το πρώτο, με το super mario land. Βρίσκω τις κονσόλες 30, 45-50 και 40 ευρώ αντίστοιχα στο insomnia. Γενικά έχει κανείς ιδέα που να απευθυνθώ πέρα από εκεί? Ebay? Υπάρχει κανένα φυσικό κατάστημα? Οι τιμές που αναφέρω είναι καλές?

Αν έχει κάποιος κάτι από αυτά που ζητάω, ακούω προσφορές φυσικά :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#18784 Δεν νομίζω να σου βγει φθηνότερα από έξω με τα μεταφορικά.
Σε μαγαζιά θα δώσεις σίγουρα περισσότερα.
Γενικά δεν είναι άσχημες οι τιμές. Ίσως πετύχεις μεγαλύτερο VFM αν κοιτάξεις για πακέτα με περισσότερα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#18788 Δε με ενδιέφερε η ποικιλία έτσι κι αλλιώς, μόνο αυτά τα συγκεκριμένα παιχνίδια, άντε και τα crash. Τέλοσπάντων, από την ώρα εκείνου του ποστ πρόλαβα και πήρα gameboy+ps1 με 60 ευρώ και τα 2, μια χαρά δεν είναι? Μένει το ps2 τώρα καi το marioland :lol: