Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#352419 Ναι Πανο!

Παιζουμε στο RallyeSim (-> RSRBR), η ομαδα μας ειναι η W.T.F. (WayTooFast).
Το 2016 πηραμε το πρωταθλημα ομαδων (πρωτη φορα απο ελληνικη ομαδα) -> http://xvi.rallyesim.com/results_stable ... e=1&Part=2
και 4 απο τους 10 οδηγους της ομαδας μας τερματισαμε στο Top 20 των οδηγων για ολη την χρονια -> http://xvi.rallyesim.com/results_menu.asp και μαλιστα ο πρωταθλητης του παιχνιδιου ηταν δικος μας (επισης πρωτη φορα ever για Ελληνα)!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352428 Ναι κάτι είδα τώρα που το ξανάπιασα. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352454 Ναι!!
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#352578 Εντυπώσεις μιας βδομάδας για το Ps4 Pro.

Αν σκεφτει κανείς ότι ειχα να ασχοληθώ με κονσολα ουσιαστικα μια δεκαετία εχω μεινει :lipsealed: με την τεχνολογία πόσο εχει φύγει μπροστά.
Ειναι γρήγορο και πραγματικα η ποιότητα της εικονας ειναι εκπληκτικη. Εχω βαλει και εχω παιξει μεχρι στιγμης:
The crew, Fifa 17 και Asetto Corsa.
Τα δυο πρώτα κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου lagαρουν λιιιγο αλλα οκ. Δεν μ απασχολεί.
Το Ps store με μπερδευει αλλα θεωρω πως θεμα συνηθειας ειναι. Πχ. Σημερα αγορασα πρωτα το add on για το crew και μετα το κανονικο παιχνιδι.
Χαλαλι το κοψιμο στις εξοδους!

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352713 Έχω μείνει κι εγώ πίσω στις κονσόλες. Στα πόσα fps είναι και ποια η μέγιστη ανάλυση;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#354973 Αν ενδιαφέρεται κανείς για χειριστήριο Xbox One στο Microsoft store της Πολωνίας έχει εκπτώσεις.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#354991
panos2171 έγραψε:Έχω μείνει κι εγώ πίσω στις κονσόλες. Στα πόσα fps είναι και ποια η μέγιστη ανάλυση;

πες μου τι κάρτα γραφικών έχεις να σου πω αν πρέπει να σε ενδιαφέρει
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#355050 Πλέον intel HD4000. :lol: Γενική ήταν η ερώτηση να δω που έχουν πάει οι κονσόλες.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#355112 Προς το παρόν έχουν πλησιάσει rx 470 , κάπου εκεί είναι με το ps4 pro

Οι προηγούμενες (ps4 ,xone σκέτο) ήταν περίπου 7850-7870

Με οτιδήποτε παραπάνω από αυτά σε pc εχεις σαφώς καλύτερα γραφικά
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#355198 δεν μπορω να σημαδεψω με το controller απο κονσολα με τιποτα , οποτε pc rules...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#357838 πολύ χέσιδι το νέο resident evil :help:
Άβαταρ μέλους
By g47
#357858 Εβλεπες Unboxholics?
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#357861 όχι το πήρα και το παίζω

βέβαια στη παρούσα τιμή του δε ξέρω κατά πόσο αξίζει (γύρω στα 30 από κλειδάδικο) για όχι πάνω από 15 ώρες παιχνίδι , αλλά όταν πέσει στο 20αρι και κάτω θα είναι τίμια αγορά