Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#29151 παραληρήματος...

Να του πούμε του μάστορα όσο έχει φούρια να φτιάξει και πέντ' έξι πιτόγυρα απ' όλα και να μας τα φέρει...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#29254
kubiak έγραψε:παραληρήματος...

Να του πούμε του μάστορα όσο έχει φούρια να φτιάξει και πέντ' έξι πιτόγυρα απ' όλα και να μας τα φέρει...


Μα τι λες τωρα....Ολο το αρθρο γεμει επιστημονικης ερευνας και τα συμπερασματα του ειναι στερια θεμελιωμενα σε παρατηρησεις πληθους αρμοδιων επιστημονων..... :rant:
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#29269 Iσχυρότατη ένδειξη τυμβωρυχίας τα νέα ευρήματα στην Αμφίπολη
Χωρίς να είμαι σχετικός με το αντικείμενο, το πρώτο σχόλιο κάτω από το άρθρο μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#29278 Μας έφαγε η ανησυχία και η προσμονή. Ας αφήσουμε τους αρμόδιους να ανασκάψουν όλο το μνημείο (οτι κι αν είναι στο τέλος) και μετά μπορεί και να μάθουμε.
Αλλά πρόλαβε ο πολιτιστικά ευαίσθητος πρωθυπουργός να το διαφημίσει και οι σχετικοί και άσχετοι να βγάλουν τις θεωρίες τους.
Οι πλέον ανυπόμονοι είναι οι δαιμόνιοι "επιχειρηματίες", καθώς περισσότερες από 5000 αιτήσεις χορήγησης άδειας για καντίνα/ κυλικείο κατατέθηκαν μέχρι τώρα στο δήμο της περιοχής
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#29326 Άκουσα στο ράδιο ότι το 5000 είναι φήμη που εξαπλώθηκε στα social media, και ότι το ακριβές νούμερο είναι.... 8.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#29329 8000;;;;;;


< >
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#29531
Γιώργης έγραψε:Iσχυρότατη ένδειξη τυμβωρυχίας τα νέα ευρήματα στην Αμφίπολη
Χωρίς να είμαι σχετικός με το αντικείμενο, το πρώτο σχόλιο κάτω από το άρθρο μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.

Κι εγώ που είμαι ξόφαλτσα ελάχιστα σχετικός, επίσης μου μοιάζει μια λογική θεωρία. Όπως πιθανόν μερικές εναλλακτικές ακόμα. Αξίζει να παρακολουθήσει κανείς όλες τις απαντήσεις του συγκεκριμένου και στα παρακάτω σχόλια.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#29642 Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει έστω και μία αναφορά από κάποιον αρχαίο για κάτι τόσο μεγαλοπρεπές (ακόμα και χωρίς γεωγραφικό προσδιορισμό);
Άβαταρ μέλους
By DAP
#29727
kubiak έγραψε:Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει έστω και μία αναφορά από κάποιον αρχαίο για κάτι τόσο μεγαλοπρεπές (ακόμα και χωρίς γεωγραφικό προσδιορισμό);


Ο Μητσοτάκης τι είπε σχετικά; :lol:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#30027
DAP έγραψε:Ο Μητσοτάκης τι είπε σχετικά; :lol:

Ο Μητσοτάκης δε μιλάει για να μη χαλάσει την έκπληξη...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#30169
kubiak έγραψε:
DAP έγραψε:Ο Μητσοτάκης τι είπε σχετικά; :lol:

Ο Μητσοτάκης δε μιλάει για να μη χαλάσει την έκπληξη...


Είχε γεράσει τότε και δεν θυμάται καλά...

Μετά ήπιε το αίμα του Καραΐσκάκη και ξανάνιωσε... :rtfm: :lol: