Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793097 Σωστο το Ολγακι. Μου φαινεται αδιανοητο που οι υπολοιποι βουλευτες που παρακολουθουνταν απο τον Κουλη δεν τολμανε να ξεστομισουν την αηδια που αισθανονται και συνεχιζουν να σκυβουν το κεφαλι και να τον ανεχονται :dizzy:

Τροχιοδεικτικά πυρά Κεφαλογιάννη: Δεν νοείται απόρρητο στη Θεσμών και Διαφάνειας

https://www.efsyn.gr/politiki/kybernisi ... hesmon-kai
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793135 Δεν το συζηταμε οτι εχει την ατζεντα της, οπως και τις πλατες της η Ολγα...

Το θεμα ειναι οτι επρεπε ολοι οι υπολοιποι που παιζανε στο μπιγκ μπραδερ χωρις να το ξερουν, επρεπε να ξεσηκωθουν. Τοση δουλικοτητα στον Κουλη που τους ξεφτιλισε, μου φαινεται αδιανοητη. Επρεπε να εχουν ριξει την κυβερνηση και αντι αυτου τον στηριζουνε στο σκανδαλο και ξεφτιλιζονται ακομα παραπανω.

Τουλαχιστον ο Βαγγελας (για τον οποιο εχω τη χειροτερη δυνατη αποψη) σταθηκε στο υψος του. Να σε παρακολουθει ο "φιλος" σου, ειναι κατι που δεν καταπινεται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Η απαντηση πρεπει να ειναι με διχως σαλιο. Τωρα αν κανει καμια συμφωνια με τον Κουλη ο Βαγγελας και κωλοτουμπα στη γραμμη που περνανε (τελευταια) τα ΜΜΕ του, χανει παλι τον ελαχιστο σεβασμο που κερδισε απο μενα σε ολη τη ζωη του.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#793139 Βαννακι ποιος ξέρει τι σκατα ζήτησες και εσύ μπας και προλάβει πριν φύγει... Αν και τα σωστά πράγματα γίνονται από την αρχή όπως έκανε ο Αντωνάκης, ο Ρέμος ντε ...Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793142
George_Prix έγραψε:Τουλαχιστον ο Βαγγελας (για τον οποιο εχω τη χειροτερη δυνατη αποψη) σταθηκε στο υψος του. Να σε παρακολουθει ο "φιλος" σου, ειναι κατι που δεν καταπινεται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Η απαντηση πρεπει να ειναι με διχως σαλιο. Τωρα αν κανει καμια συμφωνια με τον Κουλη ο Βαγγελας και κωλοτουμπα στη γραμμη που περνανε (τελευταια) τα ΜΜΕ του, χανει παλι τον ελαχιστο σεβασμο που κερδισε απο μενα σε ολη τη ζωη του.

Ο Βαγγελας κανει δουλειες και βλεπει οτι ο Κουλης πεφτει και μαλιστα με γδουπο. Θελει να συνεχισει να κανει δουλειες και σκεφτεται την διαδοχη κατασταση. Γι' αυτο τα πηρε στο κρανιο. Δεν υπαρχει τιποτα προσωπικο μονο μπιζνες
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#793158
Νίκος Παππάς έγραψε:
George_Prix έγραψε:Τουλαχιστον ο Βαγγελας (για τον οποιο εχω τη χειροτερη δυνατη αποψη) σταθηκε στο υψος του. Να σε παρακολουθει ο "φιλος" σου, ειναι κατι που δεν καταπινεται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Η απαντηση πρεπει να ειναι με διχως σαλιο. Τωρα αν κανει καμια συμφωνια με τον Κουλη ο Βαγγελας και κωλοτουμπα στη γραμμη που περνανε (τελευταια) τα ΜΜΕ του, χανει παλι τον ελαχιστο σεβασμο που κερδισε απο μενα σε ολη τη ζωη του.

Ο Βαγγελας κανει δουλειες και βλεπει οτι ο Κουλης πεφτει και μαλιστα με γδουπο. Θελει να συνεχισει να κανει δουλειες και σκεφτεται την διαδοχη κατασταση. Γι' αυτο τα πηρε στο κρανιο. Δεν υπαρχει τιποτα προσωπικο μονο μπιζνες


καπου διαβασα οτι ο Βαγγελας εχασε 2-3 μεγαλες δουλειες.Μια με τα σκουπιδια στη Φυλη το 2021,μια καλη δουλεια με κατι μεταφορες με πλοια απο Ουκρανια οπου την πηρε αλλος εφοπλιστης μεσω του Μαξιμου,και το λιμανοι της Αλεξανδρουπολης οπου η μια απο τις 2 εταιριες που ειχαν εκδηλωσει ενδιαφερον ηταν του Βαγγελα.
Οποτε βρηκε αφορμη το μπεναλτυ,και τα ειπε ολα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#793161 Βεβαίως και έχασε. Και στο Δήμο Πειραιά έχασε με την Πειραϊκή και την επέκταση της προβλήτας. Έχει χωθεί ο Μελισσανίδης. Αλωνίζει στα μέρη σου Βαγγέλα, ξύπνα.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#793201
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#794175


πεφτω απο τα συννεφα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#794178 Φωτισμός LED το νέο Ελντοράντο. Όταν άκουσα την τιμή που πληρώνει η Περιφέρεια Αττικής για κάθε φωτιστικό, μου έπεσε το σαγόνι. Μιλάμε για κόστος το λιγότερο 2 φορές πάνω από την τιμή αγοράς. Τα ίδια και στους δήμους, που ειδικά όσοι έχουν επιλέξει συμβόλαια ESCO, έχουν προσφέρει εκατομμύρια σε ημετέρους, χωρίς διαγωνισμό.

Δεν νομίζω να του απαντήσει κάποιος του Πολάκη, γιατί προφανώς και δεν έχει δίκιο επειδή καπνίζει. :s_dance
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795003 Κι εκει που σκεφτεσαι "ποσα παρομοια θα σκασουν"... ΤΣΟΥΠ ενα ακομα. Οχι επιβεβαιωμενο φυσικα, απλα "οσμη" οπως λεει το αρθρο.

Οσμή σκανδάλου! Εταιρία-φάντασμα πήρε 750.000 € από τον επενδυτικό νόμο!

https://www.newsbreak.gr/politiki/39772 ... tiko-nomo/
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#797097 Παιδες δεν ξερω αν διαβασατε τιποτα, αλλα το πραγμα πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο. Εκτος απο πολιτικους οχτρους, εκτος απο πολιτκους συντροφους, εκτος απο τον τριτοξαδερφο της ανηψιας του μπατζανακη του ταδε "υποπτου" που παρακολουθουσε ο Κουλης...

...Παρακολουθουσε και τους Αρχηγους των Ενοπλων Δυναμεων :dizzy:

Βαξεβάνης: «Ο λόγος που δεν μου κάνουν μήνυση μετά την αποκάλυψη ότι παρακολουθούσαν τον στρατό»

https://www.newsbreak.gr/parapolitika/4 ... on-strato/

Κατα τα αλλα, ο Βεξεβανης γλενταει μονος του ολοκληρη την κυβερνηση :metalo:

Όσα αποκαλύπτουμε είναι ξεκάθαρο ότι έχουν συμβεί. Είναι χαρακτηριστικό πως έχουν μήνυση για ψύλλου πήδημα. Αλλά είναι εντυπωσιακό πως δεν έχει τολμήσει κανείς έως τώρα να μου κάνει μήνυση για το σκάνδαλο των υποκλοπών. Και αυτό γιατί γνωρίζουν ότι αυτό θα μου λύσει τα χέρια να δώσω όλα τα στοιχεία που έχω


Ξερει οτι κανουν την κοτα αλλα δεν του φτανει. Θελει να τους ξεμπροστιασει σε ολους το ποσο κοτες ειναι :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#797111
George_Prix έγραψε:
Κατα τα αλλα, ο Βεξεβανης γλενταει μονος του ολοκληρη την κυβερνηση :metalo:


Το ότι ο Βαξεβάνης είναι ο μόνος στη χώρα που κάνει αντιπολίτευση, ιδίως σε ΑΥΤΗ την κυβέρνηση (που κάθε βδομάδα εδώ και 3,5 χρόνια βγάζει σκάνδαλο που σε χώρες που δεν είναι μπανανίες θα είχε οδηγήσει σε παραιτήσεις υπουργών ή όλης της κυβέρνησης), δείχνει την κατάντια μας ως χώρα και την κατάντια του πολιτικού σκηνικού...

Εκτός εάν υπάρχει κάποιο πανούργο σχέδιο από τα κόμματα της αντιπολίτευσης να αφήσουν το Βαξεβάνη να κάνει τη δουλειά, έτσι ώστε αν κάτι γυρίσει ανάποδα να την πατήσει αυτός και όχι τα κόμματα. Αλλά δεν τους το έχω.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#797155 Αν ήταν έτσι θα τον είχαν στοιχειωδώς προστατεύσει από τη δολοφονία χαρακτήρα που υφίσταται σε όλα τα επίπεδα. Από τα μικρά φόρουμ, μέχρι τον πρωθυπουργό.