Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#494912 Stavrosg αν εσυ βλεπεις haterισμο στο να διαπομπευει δημοσια -ο καθε- Μπιχλας εν αγνοια της μια γυναικα τοτε τι να πω.... Ας βαλει και live streaming τοτε να γουσταρουμε, να δουμε ποσο ΚΟΥΛ ειναι.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#494914
stavrosg έγραψε:μια σημείωση - δημόσιο φορουμ, μήπως είναι λίγο too much τα screenshots? Ειδικά με την φωτογραφία...
:hmmm:


Σώπα μωρέ... :lol:

g8777 έγραψε:Ας βαλει και live streaming τοτε να γουσταρουμε, να δουμε ποσο ΚΟΥΛ ειναι.


Στα προσεχώς στάνταρ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#494915 Τα εν οίκω, μη εν δήμω θα πω εγώ... :help: :ninja:
Καλό θα είναι να απολαύσει το καλό που του έτυχε και να μην μοιράζεται την χαρά του με τέτοιο τρόπο ο φίλος μας.
Νομίζω πως μειώνει εν τέλει τον εαυτό του αυτό (αφήνω στην άκρη την κοπέλα, που ΟΚ δεν είναι πως την εκθέτει, αλλά για ποιο λόγο εν τέλει να την μοιράζεται; ).

Νομίζω είναι προς το καλό όλων αυτό και κυρίως του bihlas87. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494927
g8777 έγραψε:Stavrosg αν εσυ βλεπεις haterισμο στο να διαπομπευει δημοσια -ο καθε- Μπιχλας εν αγνοια της μια γυναικα τοτε τι να πω.... Ας βαλει και live streaming τοτε να γουσταρουμε, να δουμε ποσο ΚΟΥΛ ειναι.

Αυτή είναι πιο ''καραγκιόζης'' από εμένα, έβγαζε after sex selfies τις προάλλες με το βυζί της στο στόμα μου, λες να τις
έβγαλε απλά για να τις έχει ή για να κάνει χαβαλέ με τις φίλες της? Τροφή για σκέψη...

Αν θυμάμαι καλά ο Busso είχε ανεβάσει screenshots από βιντεοκλήση με την δικιά του (που έχουν και ''σοβαρή'' σχέση)
και φαινόταν φάτσα φόρα... μέχρι και εγώ του την είχα πει θυμάμαι.
Geo f1 έγραψε:Στο insomnia πχ θα ηταν |λογοκρισία|.

Εδώ είναι λιγο βλακεια. Τουλάχιστον ας τα γραφει στο κλειστο που είναι μονο για τα γραμμενα μελη.

:)

Ποιό topic είναι κλειστό :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#494943 Καντε αυτο κλειστο να συνεχισουμε εδω το ιδιο μοτιβο.
Δε θελω να βλεπω σερι 200 κωλαρες και ξαφνικα απο κατω ενα μπιχλα να δινει πονο...
Άβαταρ μέλους
By Vagnar
#494955
bihlas87 έγραψε:
g8777 έγραψε:Stavrosg αν εσυ βλεπεις haterισμο στο να διαπομπευει δημοσια -ο καθε- Μπιχλας εν αγνοια της μια γυναικα τοτε τι να πω.... Ας βαλει και live streaming τοτε να γουσταρουμε, να δουμε ποσο ΚΟΥΛ ειναι.

Αυτή είναι πιο ''καραγκιόζης'' από εμένα, έβγαζε after sex selfies τις προάλλες με το βυζί της στο στόμα μου, λες να τις
έβγαλε απλά για να τις έχει ή για να κάνει χαβαλέ με τις φίλες της? Τροφή για σκέψη...


Δεν βλέπεις καμιά διαφορά δηλαδή στο κάτι φώτος που θα δείξει σε 3-4 φίλες της, με τις φώτος που δείχνεις σε εν δυνάμει 1000 μέλη, ή σε όποιον άσχετο τον φέρει ο δρόμος τυχαία εδώ; :hmmm:
Εκτός και αν πιστεύεις ότι θα τις ανεβάσει στο facebook.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#494959 Μπιχλα μερικες φορες καποιος πρεπει να μας προστατεψει απο τον εαυτο μας.

How's that for χυτρα για σκεψη; :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#494984 Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω... Όχι ότι είμαι κανάς πουριτανός, το αντίθετο θα έλεγα, αλλά αυτό.. με ξεπερνάει.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#494989
g8777 έγραψε:Μπιχλα μερικες φορες καποιος πρεπει να μας προστατεψει απο τον εαυτο μας.

How's that for χυτρα για σκεψη; :iconcool:


Γεια στο στομα σου.....Μπιχλα θυμισου την Εφη Θωδη......
Άβαταρ μέλους
By mirage
#494993
Dodger έγραψε:Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω... Όχι ότι είμαι κανάς πουριτανός, το αντίθετο θα έλεγα, αλλά αυτό.. με ξεπερνάει.
Yolo ρε Yolo.

< >