Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#494211
bihlas87 έγραψε:5 φορές μέσα σε 20 ώρες καλό σκορ δεν είναι? Ξεθόλωσε το μάτι μου για τα καλά.

.


Για μεσήλικα καλά είναι... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#494222
bihlas87 έγραψε:5 φορές μέσα σε 20 ώρες καλό σκορ δεν είναι? Ξεθόλωσε το μάτι μου για τα καλά.

.

με την κορη του ιβαν εισουν?
https://www.facebook.com/kamm1gr/videos ... u7HwopU5OA
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#494238
bihlas87 έγραψε:5 φορές μέσα σε 20 ώρες καλό σκορ δεν είναι? Ξεθόλωσε το μάτι μου για τα καλά.

.


με την ιδια? :hmmm:

ειδες τι κανει η Ερωτικη Πολη :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494241 Στη Λάρισα... προφανώς με την ίδια, ποιός είμαι? :lol: Μιλάμε για γνωριμία που έγινε το απόγευμα και το βράδυ στο
ξενοδοχείο έγινε το έλα να δεις. Αχόρταγη στο τραπέζι και στο κρεβάτι, ίσως το καλύτερο σκ της ζωής μου, το 5ο
γκολ σίγουρα το καλύτερο σεξ της ζωής μου :metalo:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#494251
bihlas87 έγραψε:Στη Λάρισα... προφανώς με την ίδια, ποιός είμαι? :lol: Μιλάμε για γνωριμία που έγινε το απόγευμα και το βράδυ στο
ξενοδοχείο έγινε το έλα να δεις. Αχόρταγη στο τραπέζι και στο κρεβάτι, ίσως το καλύτερο σκ της ζωής μου, το 5ο
γκολ σίγουρα το καλύτερο σεξ της ζωής μου :metalo:


Κοράσιο που ξεκινάει τη γνωριμία και τρώει τον αγλέορα θέλει -κατά κανόνα- κιθάρα για να το σύρεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494345
red_monster έγραψε:Κοράσιο που ξεκινάει τη γνωριμία και τρώει τον αγλέορα θέλει -κατά κανόνα- κιθάρα για να το σύρεις :lol:

Κιθάρες και μπάσα έχω, η κοπελιά έχει πιάνο και clavinova... Με 1.78 ύψος και περισσότερα κιλά από εμένα :vava: , να την σύρω
είναι λίγο δύσκολο, στο χειρισμό της μηχανής στο δικάβαλο τα βρήκα σκούρα. Πρέπει να χάσει κιλά και να ξεκινήσω
επιτέλους γυμναστήριο για να την παλέψουμε αν τελικά θέλουμε να είμαστε μαζί.

mjacob έγραψε:Εικόνα

Κατάλληλη τροφή για την περίσταση.


Μπίχλα παράγγειλε σάκους να εχεις



Της το τραγουδούσα όταν την είχα στα 4, πολύ γέλιο :lol:

Morx, στη Λάρισα είσαι ή κάνω λάθος? Στο ιεκ ακμή θα είμαι από Σεπτέμβριο, τμήμα μηχανοτρονικής, αν θες έξτρα χέρια
για μαστορέματα πες μου.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#494355 Να κανονίσουμε καφέ τότε...
Τι είναι Βόλος-Τυριά?

Να ξεκινήσουμε και τοπικ "Συναντήσεις τσααακ στη μέση"... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#494364
MIXOStsi έγραψε:Να κανονίσουμε καφέ τότε...
Τι είναι Βόλος-Τυριά?

Να ξεκινήσουμε και τοπικ "Συναντήσεις τσααακ στη μέση"... :shifty:


Στο Μεγάλο Μοναστήρι :rtfm: