Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#489694 Ας το δει κάποιος από τους mod αλλά στην προεπισκόπηση του θέματος στο tapatalk μάλλον βγαίνει η φωτογραφία που διεγραφη

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#489695
Dimitris_P έγραψε:Βάλε το screen στις καλλονές που είναι πριβέ


Πιο πολύ θα ταίριαζε σε θέμα με «έχω 750€, τι σαράβαλο αγοράζω ; Με ενδιαφέρει να έχει μόνο ρόδες και τιμόνι...»

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#489700
belgarion έγραψε:Ας το δει κάποιος από τους mod αλλά στην προεπισκόπηση του θέματος στο tapatalk μάλλον βγαίνει η φωτογραφία που διεγραφη

< >


μια ξανθιά με σκούφο; Μπα νοτ μα στάιλ. G προχώρα τα διαδικαστικά :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#489710 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#489711 Η φάση παίδες
Άβαταρ μέλους
By Morx
#489712 Coupea εεεεε sorry, Bihlas ... πρεπει να κανεις τα κονε σου για την ανδρικη εκδοχη του "Πουτσα & η πόλη". Θα σπασεις ταμεια.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#489817
bihlas87 έγραψε:Αν δεν το κάνω, θα πάρω τηλέφωνο στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης αύριο να ρωτήσω αν δουλεύει και θα πάω


Φίλε bihlas87, πέρα από την πλάκα, το παραπάνω μην το κάνεις. Θα δημιουργήσεις, αν όχι πρόβλημα στη κοπέλα, πολύ κουτσομπολιό στη δουλειά της.
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#489825 Σκάσε με καμπαρντίνα, στυλ inspector Κλουζώ και μάθε όσα περισσότερα μπορείς από συναδέλφους.Αν σε ρωτήσουν γιατί ρωτάς πες πως είναι απαραίτητος έλεγχος πριν τη κολονοσκόπηση.
Αν σε πάρει πάντως χαμπάρι πως πήγες στο νοσοκομείο θα τρομοκρατηθεί και θα μείνεις με τη χείρα και τα 5 ορφανά
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#489856
sargus έγραψε:Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ την καταβρίσκω με το τοπικό αυτό και με τον μέγα Bihla!!


Αυτο. Στολιδι του τοπικου, ξεκουραση, διασκεδαση. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#489979
mmarkom έγραψε:Σκάσε με καμπαρντίνα, στυλ inspector Κλουζώ και μάθε όσα περισσότερα μπορείς από συναδέλφους.Αν σε ρωτήσουν γιατί ρωτάς πες πως είναι απαραίτητος έλεγχος πριν τη κολονοσκόπηση.
Αν σε πάρει πάντως χαμπάρι πως πήγες στο νοσοκομείο θα τρομοκρατηθεί και θα μείνεις με τη χείρα και τα 5 ορφανά

Δεν θα μιλήσω με κανέναν, θα κόβω βόλτες με το γυαλί εντός νοσοκομείου με bluetooth ακουστικά, μουσικούλα, καφεδάκι
στο χέρι, θα δω πόσο καλύτερο είναι το νοσοκομείο από την τρώγλη της Κομοτηνής, αν είμαι τυχερός θα δω και το κοράσιο
από κοντά για να αποφασίσω αν αξίζει να ασχοληθώ :iconcool: Στην απίθανη περίπτωση που με πετύχει αυτή και με γνωρίσει
θα πω ότι ήρθα για εξετάσεις αίματος, να δω αν κατέβηκε καθόλου η χοληστερίνη μου, win win situation.

Συνήθως τι βάρδιες έχουν οι νοσοκόμες? 7πμ-3μμ και μετά 3μμ-11μμ ή εξαρτάται από το κάθε νοσοκομείο?