Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#408999
Dimsabas έγραψε:Τρόμπας επειδή δεν ήξερε ότι είναι απάτη και ήταν ευγενικός;


Τρόμπας επειδή στερείται κοινής λογικής!
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#409042
Dimsabas έγραψε:Τρόμπας επειδή δεν ήξερε ότι είναι απάτη και ήταν ευγενικός;



Δεν θα τον έλεγα τρόμπα αλλά πόσο δύσκολο είναι να δεις ότι το νούμερο του αποστολέα είναι 5ψηφιο?
Άβαταρ μέλους
By DAP
#409256
bill33 έγραψε:Τουλάχιστον Πέγκυ !!!


Σωστααα.Πολυ καλυτερα απο το Παναγιωτα...
Πεγκυ απο Πελαγια.Μονικα απο Λεμονια.Γκελυ απο Βαγγελης......
Άβαταρ μέλους
By JBT
#409260


:s_inlove
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#409314 Η άλλη στο βενζινάδικο με τέτοια Νισσανάρα λογικό να μην κοιτάει την Ferrari :lol: :lol:

Πάντως απευθύνεται σε λάθος κοινό ο τύπος.
Ας πήγαινε σε κανένα μπουζούκι της παραλιακής και θα σου έλεγα εγώ αν υπήρχε ενδιαφέρον....
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#409438
bebes έγραψε:Ήρθε πριν λίγο αυτό το μήνυμα στο τηλέφωνο της γυναίκας μου Εικόνα
Τα "θέματα" είναι δυο:
1) το τηλ της το έδωσα μόλις σήμερα το πρωί και με κοιτάει περίεργα...
2) γιατί δεν ήρθε στο δικό μου;;;


< >

Και μένα μου ήρθε κάτι αντίστοιχο, αλλά όχι απο 5ψηφιο αλλά από κανονικό κινητό.
Και μάλιστα αναφερόταν ότι με είδε σε μαγαζί που όντως ήμουν την προηγούμενη μέρα.
Μετά μου ξανάστειλε, αλλά εγώ είμαι αετός. Δε ψαρωνω με τέτοια.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#411079
"Καλησπέρα, είμαι μια καθηγήτρια σε φροντιστήριο, επαγγελματική, νέα και εμφανίσιμη. Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα και χρειάζομαι την βοήθεια σας. Έχω στην ταξη μου 4 μαθητές από τους οποιους οι 3 είναι χάλια και ο ενας ειναι δυο μετρα μουσατος κουκλος γυμνασμενος. Μου αρεσει πολύ και δεν ξερω τι να κανω. Μου πετάει πολλές φορές κρυφές ματιές, υπονοούμενα και οταν γυρνάω στον πίνακα νιώθω οτι κοιτάει τον κωλο μου και φοραω επειτιδες κολλιτά τζιν. Έμαθα ότι εχει κοπελα αλλά γιατι τα κανει αυτα; Τι πιστεύετε; Θέλει να παίξει μαζι μου ή του αρεσω όντως και θα την χωριζε την κοπέλα του για μένα αν έδειχνα κάποια σιμάδια; Εχω πρόβλημα να συγκεντρωθώ στο μάθημα γιατί το μόνο που σκέφτομαι είναι να με πέρνει στο γραφείο. Έιναι πολύ σοβαρό. Νιωθω απελπισμένη και δεν ξερω τι να κανω και φοβάμαι να μην το καταλάβουν οι υπόλοιποι στο τμήμα. Τι λέτε να κανω; "


Πόσο τυχεροί είναι κάποιοι μαθητές γμτ.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#411080 She's a pro, το λέει και μόνη της :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#411083 Ελπίζω μόνο να μην είναι φιλόλογος σε φροντιστήριο, κρίμα τα παιδιά
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#411092
Giuseppe Busso έγραψε:
"Καλησπέρα, είμαι μια καθηγήτρια σε φροντιστήριο, επαγγελματική, νέα και εμφανίσιμη. Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα και χρειάζομαι την βοήθεια σας. Έχω στην ταξη μου 4 μαθητές από τους οποιους οι 3 είναι χάλια και ο ενας ειναι δυο μετρα μουσατος κουκλος γυμνασμενος. Μου αρεσει πολύ και δεν ξερω τι να κανω. Μου πετάει πολλές φορές κρυφές ματιές, υπονοούμενα και οταν γυρνάω στον πίνακα νιώθω οτι κοιτάει τον κωλο μου και φοραω επειτιδες κολλιτά τζιν. Έμαθα ότι εχει κοπελα αλλά γιατι τα κανει αυτα; Τι πιστεύετε; Θέλει να παίξει μαζι μου ή του αρεσω όντως και θα την χωριζε την κοπέλα του για μένα αν έδειχνα κάποια σιμάδια; Εχω πρόβλημα να συγκεντρωθώ στο μάθημα γιατί το μόνο που σκέφτομαι είναι να με πέρνει στο γραφείο. Έιναι πολύ σοβαρό. Νιωθω απελπισμένη και δεν ξερω τι να κανω και φοβάμαι να μην το καταλάβουν οι υπόλοιποι στο τμήμα. Τι λέτε να κανω; "


Πόσο τυχεροί είναι κάποιοι μαθητές γμτ.


Άσε ρε. Γαμιούνται στο διάβασμα.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#411224 Μοιάζει παρμένο από το “φιλοσοφικό απόρρητο”, στο οποίο οι 3 στις 5 δημοσιεύσεις είναι τέτοιου είδους.

Με άλλα λόγια, τόσο αληθινή όσο και το στήθος της Πάμελας της Άντερσον.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#411294
belgarion έγραψε:Ελπίζω μόνο να μην είναι φιλόλογος σε φροντιστήριο, κρίμα τα παιδιά


Χα, χα, χα! Το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ... επειτιδες... σιμάδια... πέρνει... :slap: