Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#407771
dstou έγραψε:Noμίζω ήταν ημίαιμη. Θα προτιμούσα την Πατούλαινα από την λαίδη πάντως, ξυπνάει μέσα μου τον πίθηκο.
Λαίδη είναι μονο μια

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By manosky
#407775
Anonymous Founder έγραψε:Ωχ! Έχεις και για την γούνα της Diana ράμματα;
:lipsealed:

Μα δεν βλέπεις τι γράφουν για δημόσιο πρόσωπο; :rtfm:
Αν βρίσκεται κανένας κουροπαλάτης εδώ μέσα, τι θα απογίνουν οι σχολιαστές; :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By JBT
#407777 Εχθές φίλη δικηγόρος με είπε ότι πήγε μια κυρία στο γραφείο της με σκοπό να μηνύσει τον σύζυγό της επειδή έβλεπε τσόντες :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#407781 fast forward....και μετά ο σύζυγος με τη βοήθεια της δικηγόρου την έβαλε στο Δρομοκαΐτειο . Ακόμη ένας υπέροχος γάμος έσβησε άδοξα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#407805
Bayern7 έγραψε:Έξαλλες… μαμάδες σε σχολείο των Τρικάλων!!

Μαμάδες σε… απόγνωση σε σχολείο των Τρικάλων, όταν κατά τη τελετή λήξης έκανε εμφάνιση μπαλέτο… oriental!!!…

Οι καλλίγραμμες κοπέλες έκαναν εντυπωσιακή εμφάνιση με το τέλος της σχολικής γιορτής, οι… μπαμπάδες ενθουσιάστηκαν σφόδρα και άρχισαν να χειροκροτούν και οι μαμάδες έγιναν έξαλλες, γκρινιάζοντας και διαμαρτυρόμενες για το σκηνικό!…

http://trikalavoice.gr/%CF%84%CE%BF%CF% ... %BA%CE%AC/

:s_rofl :s_rofl :s_rofl



Έχουμε ξεφύγειιιιιιιι τελείως... :lol: :lol: Προβλέπω αύξηση στις πωλήσεις παντοφλών στα Τρίκαλα... :innocent: :lol:


JBT έγραψε:Εχθές φίλη δικηγόρος με είπε ότι πήγε μια κυρία στο γραφείο της με σκοπό να μηνύσει τον σύζυγό της επειδή έβλεπε τσόντες :s_wacko


Έπεσε από τα σύννεφα η μαντάμ, έτσι;;; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#407827
mjacob έγραψε:μαλλον εχεις τα δίκια σου :(


Συμφωνα με τα οσα εχουν βγει στη φορα εδω και απειρα χρονια, ο Καρολος στα νιατα του τσιλιμπουρδιζε αερα-πατερα (λογικα θα επεφταν πανω του σαν μυγες το κοριτσοπουλα). Οταν εφτασε το πραγμα στο απροχωρητο, τον εβαλαν να παντρευτει μια που ΚΑΙ να εχει ενα τιτλο ΚΑΙ να μην εχει ακουστει και τιποτα για την παρτη της.
Enter Νταϊανα, 19 χρονων, παρθενα, ομορφη, αλλα με τον τυπο να ειναι ηδη ερωτευμενος με αλλη (Καμιλλα) που ΚΑΙ ειναι παντρεμενη ΚΑΙ του απαγορευεται να παρει. Μιλαμε για 35+ χρονια πριν, και σε σκηνικο που ηταν πολυ συντηρητικο ακομα και για εκεινα τα χρόνια.
Σιγα μην ευτυχούσε το ζευγος.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#407832 Με την Καμίλλα είχε περιστασιακά σχέσεις και πριν το γάμο της , ήταν και οι δυο ελεύθεροι αλλά μερικοί φρόντισαν να τους απομακρύνουν .
Μικρός έβλεπα Τόλμη και Γοητεία . :ninja:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#407845
g8777 έγραψε:Σαλυ Σπεκτρα, ο πρώτος μου έρωτας. :inlove:

Τότε κακά τα μαντάτα. Πέθανε πριν 10 χρόνια!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#407846 :sorry: Το γνωρίζω, άσε, αν δεν είχα και τη Στεφανι δεν ξέρω τι θα κάνα.


Στεφανι :inlove: :inlove:


StefaniForesterNurumassageg8777.avi :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#407857
manosky έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Ωχ! Έχεις και για την γούνα της Diana ράμματα;
:lipsealed:

Μα δεν βλέπεις τι γράφουν για δημόσιο πρόσωπο; :rtfm:
Αν βρίσκεται κανένας κουροπαλάτης εδώ μέσα, τι θα απογίνουν οι σχολιαστές; :s_crazy

Δεν ξέρω. Σε αντίστοιχη περίπτωση τι έγινε άραγε;