Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#547903
Άβαταρ μέλους
By markvag
#547933 Πω... όντως, ο τύπος είναι τελείος βλάκας. Του λες κάτι, του αλλάζει το νόημα, όπως τον βολεύει και μετά με βάση το δικό του νόημα σε βγάζει ηλίθιο. :vava:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#547981
markvag έγραψε:Πω... όντως, ο τύπος είναι τελείος βλάκας. Του λες κάτι, του αλλάζει το νόημα, όπως τον βολεύει και μετά με βάση το δικό του νόημα σε βγάζει ηλίθιο. :vava:



Έτσι όπως το περιγράφεις μόνο αυτός δεν είναι ο βλάκας :lol:

Δεν μιλώ για τον συγκεκριμένο
Άβαταρ μέλους
By markvag
#547991
dimik έγραψε:
markvag έγραψε:Πω... όντως, ο τύπος είναι τελείος βλάκας. Του λες κάτι, του αλλάζει το νόημα, όπως τον βολεύει και μετά με βάση το δικό του νόημα σε βγάζει ηλίθιο. :vava:



Έτσι όπως το περιγράφεις μόνο αυτός δεν είναι ο βλάκας :lol:

Δεν μιλώ για τον συγκεκριμένο


Ε;;; :hmmm: Δεν είμαι σίγουρος πως κατάλαβα τις εννοείς. Αυτό που ήθελα να πω εγώ είναι πως για να "αποδείξει" πως πιστεύεις ντε και καλά αυτά που θέλει αυτός να πιστεύεις, διαστρεβλώνει τα λεγόμενά σου μέχρι να τα φέρει εκεί που θέλει. ΟΚ, δεν είναι βλάκας, απλά δεν ήθελα να γράψω |λογοκρισία|... :lol:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#548158
markvag έγραψε:
dimik έγραψε:
markvag έγραψε:Πω... όντως, ο τύπος είναι τελείος βλάκας. Του λες κάτι, του αλλάζει το νόημα, όπως τον βολεύει και μετά με βάση το δικό του νόημα σε βγάζει ηλίθιο. :vava:



Έτσι όπως το περιγράφεις μόνο αυτός δεν είναι ο βλάκας :lol:

Δεν μιλώ για τον συγκεκριμένο


Ε;;; :hmmm: Δεν είμαι σίγουρος πως κατάλαβα τις εννοείς. Αυτό που ήθελα να πω εγώ είναι πως για να "αποδείξει" πως πιστεύεις ντε και καλά αυτά που θέλει αυτός να πιστεύεις, διαστρεβλώνει τα λεγόμενά σου μέχρι να τα φέρει εκεί που θέλει. ΟΚ, δεν είναι βλάκας, απλά δεν ήθελα να γράψω |λογοκρισία|... :lol:


Πες μας οτι δεν εχεις ξαναδει να γινεται εδω μεσα αυτο :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#552093 Πώς επιλέγουμε σύντροφο για γάμο;



Θέκλα Πετρίδου
Published on May 3, 2017

Πώς επιλέγουμε κατάλληλο σύντροφο για γάμο;
Δουλεύοντας με τόσα πολλά ζευγάρια με προβλήματα και ζευγάρια που χωρίζουν από γάμους, έχω καταλήξει σε ένα κατάλογο χαρακτηριστικών που είναι καλό να έχει ο μελλοντικός μας σύντροφος για γάμο και κάποιων που είναι καλή ιδέα να μην έχει
• +Επικοινωνία
• +Ικανότητα για ενσυναίσθηση
• +Πνευματικότητα
• +Χιούμορ
• +Υψηλή αυτοεκτίμηση
• +Κοινές ιδέες για ζωή, έρωτα, γάμο, παιδιά, οικογένεια
• +Υγιές οικογενειακό περιβάλλον ή να έχει δεχθεί ψυχοθεραπεία εάν αυτό δεν ήταν υγιές
• - εγωισμό
• -ζήλεια και ερωτική και ανταγωνιστική
• -ανασφάλεια
• -μνησικακία
• -κρατάει μούτρα όταν θυμώσει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#552125 Αυτά στα λέει ο οποιοσδήποτε μπάρμπα Νάσος μετά από 5 καραφακια ούζο. Ποια Θέκλα τώρα. Αν βέβαια αυνανίζεσαι με Θέκλα αλλάζει το πράγμα, έχεις τα άπειρα ρισπεκτ μου . Κανόνισε κάνα τριολε καο για μας αν είναι.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#552267
rx8_drifter έγραψε:Στην ενσυναισθηση βρίσκεται η ποιηση :s_roses


EQ... Το είχες και στο χωριό σου; Άκου την Θέκλα!!! :s_sarcastic