Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#589755 g aprooved.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#589758
mousatos έγραψε:να ξέρουμε πως και γιατί ξεκινάνε οι απιστίες μετά τη γέννα-ες .


αμα ειχε 30.000 κομματια BP?
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#589764
dimviii έγραψε:
mousatos έγραψε:να ξέρουμε πως και γιατί ξεκινάνε οι απιστίες μετά τη γέννα-ες .


αμα ειχε 30.000 κομματια BP?


είχα αυτή την επιλογή κάποτε, i passed .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#589765
mousatos έγραψε:να ξέρουμε πως και γιατί ξεκινάνε οι απιστίες μετά τη γέννα-ες .

:s_crazy :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#589766
mousatos έγραψε:
dimviii έγραψε:
mousatos έγραψε:να ξέρουμε πως και γιατί ξεκινάνε οι απιστίες μετά τη γέννα-ες .


αμα ειχε 30.000 κομματια BP?


είχα αυτή την επιλογή κάποτε, i passed .

ασε τα καποτε,και εγω καποτε εδιωξα επιλογη να εχω καραβια.
Τωρα εμπαινες για 30κ κομματια BP?
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#589776
dimviii έγραψε:ασε τα καποτε,και εγω καποτε εδιωξα επιλογη να εχω καραβια.
Τωρα εμπαινες για 30κ κομματια BP?

Αν ήθελα λεφτά και παιδιά θα πήγαινα στην Αμερική το 15' όταν κλήρωσε και μου δώσανε την πράσινη κάρτα .
Την εικόνα με το δωμάτιο από την Chattanooga γι'αυτό την έβαλα , ήταν η 1η επιλογή .
2η η Walla-Walla στην Washington (state) , φαίνεται έχω κόλλημα με τα ινδιάνικα ονόματα.
Ένα πιάτο φαϊ και την ηρεμία μου ζητάω.
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 19 Ιουν 2019, 14:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By taxidiwtis
#589778
mousatos έγραψε:εσείς οι παντρεμένοι να τα λέτε αυτά

Εικόνα


5-10 Κ πλαστικες

2-3 Κ διατροφολογοι, περσοναλ τρεινερς,
ψυχολογοι

Πληρωνεις , συμβαινει η επαναφορα , δεν το ξανασυζητας μπροστα της ποτε για αυτη της την εικονα .
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#589784
mousatos έγραψε:
dimviii έγραψε:ασε τα καποτε,και εγω καποτε εδιωξα επιλογη να εχω καραβια.
Τωρα εμπαινες για 30κ κομματια BP?

Αν ήθελα λεφτά και παιδιά θα πήγαινα στην Αμερική το 15' όταν κλήρωσε και μου δώσανε την πράσινη κάρτα .
Την εικόνα με το δωμάτιο από την Chattanooga γι'αυτό την έβαλα , ήταν η 1η επιλογή .
2η η Walla-Walla στην Washington (state) , φαίνεται έχω κόλλημα με τα ινδιάνικα ονόματα.
Ένα πιάτο φαϊ και την ηρεμία μου ζητάω.


ετσι πετιουνται οι ευκαιριες..τωρα τρεμεις μη χασει κανα σεντζι η μετοχη. :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#589790 Για όλες τις επιλογές υπάρχει κάποιο τίμημα . Τα πάνω-κάτω στην τιμή της μετοχής δε με απασχολούν , μόνο να έχει τα απαραίτητα κέρδη για να μοιράζει το σταθερά αυξανόμενο μέρισμα. Γι'αυτό απαιτείται τιμή πετρελαίου +50$ και στο μέλλον αυξημένες πωλήσεις φυσικού αερίου .
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#589806
mousatos έγραψε:να ξέρουμε πως και γιατί ξεκινάνε οι απιστίες μετά τη γέννα-ες .

το βρίσκω τελείως ηλίθιο να σε απασχολεί η παραπάνω φωτό και φυσικά δεν είναι πραγματικός λόγος καμίας απίστίας

άλλωστε όλοι οι άνθρωποι κομμάτια κρέας είμαστε και σαν κομμάτια κρέας μπορούμε να πάρουμε διάφορα σχήματα κατά καιρούς.

και φυσικά δεν αναφέρομαι στον πρώτο καιρό που είσαι με κάποιον ή όταν πρόκειται να γνωρίσεις κάποιον, αλλά μετά από χρόνια δεν έχει καμιά σημασία το πώς είναι ο άλλος