Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#575759
drdino έγραψε:Μου έχουν πει πως υπάρχουν πολλά ντοκουμέντα (σε μορφή ντοκιμαντέρ ενίοτε) στα ίντερνετς, δεν χρειάζεται η βοήθεια του dimik.


Έτσι έχω ακούσει κι εγώ... :shifty: Μου έχουν πει κι εμένα... :shifty:

Απλά δεν πιστεύω τα λεγόμενα κάποιου στα ίντερνετς έτσι εύκολα... :shifty: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#575805
markvag έγραψε:
Απλά δεν πιστεύω τα λεγόμενα κάποιου στα ίντερνετς έτσι εύκολα... :shifty: :s_biggrin


Τα είπες όλα :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#582346


:hmmm:

Μπράβο στον Μαρία που έχει το θάρρος να σπάει τα ταμπού. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By dimik
#582349 "Γιατί λέει με φαντασιώνεσαι σε τριο όταν μαθαίνεις ότι είμαι bi"
-γιατί έτσι γουστάρω μωρή κάμπια, θα μας βάλεις όρια και στην φαντασία; :rant:

"Το οτι σε κοιτάζω στα μάτια δεν σημαίνει ότι σε θέλω, υπάρχει και κάτι που λέγεται γούστο;"
-είπε ο τύπος με την ξανθιά φράντζα :lol: :lol:

"Γιατί προσπαθείς να μαντέψεις την σεξουαλικότητα μου από την εμφάνιση μου"
-Γιατί είναι η ζωή σου όπως μας είπες πριν και κάνεις ότι μπορείς για να την δείξεις. :rtfm:

"Γιατί στην Ελλάδα με κοιτούν περισσότερο οι άνδρες στο δρόμο"
-για να κλέψουν ιδέες περι αντρικής μόδας :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#582547 Αν και το τοπικό ειναι για πιο χαλαρή κουβέντα, νομίζω πως εδώ ταιριάζει περισσότερο η είδηση. Μεγάλη έρευνα ανάμεσα σε ομοφυλόφυλα ζευγάρια ανδρών, που δημοσιεύεται στο ιατρικό περιοδικό The Lancet καταλήγει πως όταν ο ένας εκ των δύο έχει τον HIV και ο άλλος όχι, αλλά ο πρώτος παίρνει κανονικά την αντιρετροϊκή του θεραπεία, ο κίνδυνος μόλυνσης του άλλου, είναι μηδενικός. Και μιλάμε πάντα για σεξ χωρίς προφυλάξεις εννοείται.
https://www.thelancet.com/journals/lanc ... 40-6736(19)30418-0/fulltext

Αυτό σημαίνει πως ανοίγει ο δρόμος εξάλειψης της νόσου, αν δοθούν σε όλους όσους νοσούν, τα κατάλληλα φάρμακα, καθότι έτσι δεν θα μεταδίδεται ο ιός. Εξαιρετικά σημαντικό συμπέρασμα προφανώς, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως ούτως ή άλλως δεν πρέπει να προσέχουμε μέχρι τότε!
:lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583796


+1

Εικόνα

Επισης κατι πολυ σημαντικο που δεν το γνωριζουν πολλοι , απανταω και στον Ζορζ δημοσια :

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#583801 δεν χρειάζεται να το κάνουν δήλωση ότι έχουν περίοδο, το καταλαβαίνουμε, επίσης για όποιον έχει καλή όσφρηση αυτή η ορμονική φάση μυρίζει από μακριά
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#583802 indeed
Τελευταία επεξεργασία από Dimitris_P και 22 Μάιος 2019, 09:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583803 Δεν σου αρεσει η φραουλα δλδ; :hmmm:

Να δω τι αλλο χουι θα μας βγαλεις εδω μεσα. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By elteo
#583805
QsisVTS έγραψε:δεν χρειάζεται να το κάνουν δήλωση ότι έχουν περίοδο, το καταλαβαίνουμε, επίσης για όποιον έχει καλή όσφρηση αυτή η ορμονική φάση μυρίζει από μακριά

Γάμησε τα. :vava:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#583948
QsisVTS έγραψε:δεν χρειάζεται να το κάνουν δήλωση ότι έχουν περίοδο, το καταλαβαίνουμε, επίσης για όποιον έχει καλή όσφρηση αυτή η ορμονική φάση μυρίζει από μακριά


Ένα Excelάκι χρειάζεται μόνο:



G μου, κάτι σε λιμοντσέλο σου βρίσκεται; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#583950 Λιμοντσέλο έχει τις υπόλοιπες 26 μέρες.

Τζι πάνα φύγουμε ρε.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583956
Νίκος Παππάς έγραψε:Λιμοντσέλο έχει τις υπόλοιπες 26 μέρες.

Τζι πάνα φύγουμε ρε.

Από το Mi A1.


Μόλις πέρασε φευγαλέα ( σαν 13η σύνταξη) η εικόνα από το μυαλό μου.

Εικόνα

ΗΛΙΑ
kilomeater :shifty:
ΡΙΧΤΟ.

Δεν ξέρω τί θα κοστίσει, αλλά θα το δεις και συ Ασίμω.
ΘΑ ΣΈ ΚΟΙΤΆΞΕΙ ΚΑΊ ΣΈΝΑ Η ΆΒΥΣΣΟΣ ΑΣΊΜΩ :adminpower:
































Χρήστο. :shifty: