Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#662333

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#662593
Focusman91 έγραψε:
JBT έγραψε:μετά από χρόνια και χρόνια που προσπαθεί η τύπισσα να αλλάξει τον τύπο γιατί κλασικά ο τύπος δεν ξέρει πού πάνε τα 4 και πρέπει να του τα μάθει η τύπισσα, γυρίζει η τύπισσα και τού λέει

- τύπε θέλω να χωρίσουμε. δεν είσαι ο τύπος που είχα γνωρίσει και ερωτευθεί τότε


βγαλμένα από τη ζωή αυτά ε :s_empathy
Ο JBT έβλεπε πολύ μπροστά.

Τώρα λοιπόν που καταλάγιασε η σκόνη, οι διακοπές τελειωσαν και ξέρω ότι σας ενδιαφέρει πολύ, μαζευτείτε, θα απαγγειλω.

Τον Ιούνιο μιλήσαμε της είπα κάποια πράγματα, και είπαμε θα μαστε και οι δύο οι εαυτοί μας και θα λέμε τι μας ενοχλεί.

Ο Ιουλης πέρασε σχετικά ηρεμα.. Τον Αύγουστο πήγαμε διακοπές με ένα φιλικό ζευγάρι.
Εκεί τιναχτηκαν όλα στον αέρα.
Η κοπέλα του κολλητού μου, είπε στην :inlove: για το Instagram ότι γενικά γίνεται καυλαντα εκεί. Αργότερα έμαθα ότι ο αδερφός της (που το χα καταλάβει εδώ και καιρό ότι δεν με συμπαθεί), της είπε "Τι |λογοκρισία| ακολουθεί ο Focusman91 στο ινστα". Μπήκε και είδε κάτι μοντέλα που έκανα follow και εκεί βαρεσε τιλτ. (Και να πεις ότι ήμουν και παιχνιδιαρης ρε γμτ)...

Στην επιστροφή στις 13/8 μου είπε ότι δεν είμαι ο Θεός που με είχε κάποτε, δεν είμαι αυτό που ψάχνει και έχω πέσει πολύ στα μάτια της.

Ανταλλάξαμε κάτι ξερά μηνύματα μέχρι τις 16/8, την πήρα μια φορά τηλέφωνο δεν το σήκωσε και ουσιαστικά έχουμε να μιλήσουμε από τότε.
Σήμερα ανακάλυψα ότι με διεγραψε κι από το φουμπου.

Δεν περίμενα να εξελισσόταν έτσι η φάση αλλά έπιασα τον εαυτό μου, να έχει περάσει τον πιο ήρεμο Αύγουστο από το 2015. Και αυτό είχε να μου πει κάτι.

< Note 8 >


Κουράστηκες, κουράστηκε.
Ολα καλα όμως, η σχεση δεν πηγαινε.

Απλα πρόσεξε μονο μη σε παρει απο κάτω (γιατι αν δν εχεις βρει κατι αλλο, η μοναξια ειναι πολυ δυσκολος φιλος και οσο τον κανεις παρέα σε παιρνει στα βαθια).

Δες αν μπορουσες να κανεις κατι διαφορετικά, δες αν μπορεις στο μελλον να διαχειριστεις καλυτερα μια κατασταση και να βαλεις τα όριά σου όπως και να σεβαστεις τα όρια του αλλου και θα βγεις κερδισμένος απο αυτο που έζησες.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#662595 Εγώ θα έλεγα ότι η μοναξιά είναι ένα ωραίο μέρος για να επισκέπτεσαι σπάνια και να μένεις λίγο, γίνεται όμως καταστροφικό όταν μένεις παρατεταμένα ή/και συχνά. Είναι καλό όταν βγαίνει από σοβαρή σχέση κάποιος να ρίχνει λίγη δουλίτσα στον εαυτό του πριν περάσει στην επόμενη, για να προσφέρει μια καλύτερη και επουλωμένη έκδοση του εαυτού του. Σίγουρα βγαίνει κερδισμένος πάντως ο focusman, στη ζωή πάντα κοιτάμε μπροστά.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#662596
diplomat έγραψε:Εγώ θα έλεγα ότι η μοναξιά είναι ένα ωραίο μέρος για να επισκέπτεσαι σπάνια και να μένεις λίγο, γίνεται όμως καταστροφικό όταν μένεις παρατεταμένα ή/και συχνά.


Ναι αλλά το μπακουρίζειν εστί φιλοσοφείν :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#662597
mikeerfol έγραψε:Ναι αλλά το μπακουρίζειν εστί φιλοσοφείν :shifty: :shifty:


Δε μπορούν να το αντέξουν όλοι αυτό. :s_no

Αν εξαιρέσεις ενάμισι σύντομο διάλειμμα, διατελώ 7 (ολογράφως: επτά) χρόνια μπακουροφιλόσοφος. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#662639 Κοιτάξτε απ' τον Απρίλιο και μετά που άρχισα να καταλαβαίνω ότι το πραγμα, δεν τράβαγε, ήμουν μόνος μου. Είχε το μεταπτυχιακό της, ήταν η καραντίνα, ήμασταν συνέχεια στην τσίτα, δεν καταλαβαίναμε ο ένας τον αλλονε. Και αυτό είναι ακόμα πιο άσχημο. Να είσαι με τον άλλον και να πρέπει να προσέχεις τι λες συνέχεια για να μη δημιουργηθούν εντάσεις. Συνεπώς οκ, μου φαίνεται λίγο περίεργο αλλα δε γινόταν αλλιως.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#662644 Γιώργο το ig ήταν η αφορμή, όχι η αιτία. Βλέπω ότι όντως έχεις αρκετό θηλυκό. Δεν είχε εκφράσει ζήλια;
Anyway, πάμ' παρακάτ'
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#662648 Εξαρτάται το θηλυκό βέβαια. Άλλο το να χεις μοντέλα και influencers που δε θα τις συναντήσεις ούτε στον ύπνο σου και άλλο κ@υλακια της διπλανής πόρτας που μπορείς να κάνεις και παιχνίδι.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#662653 Ναι αλλά όμως όχι
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#662662
gianik έγραψε:Εν ετη 2021 να σε αφήνει λόγω follow στο insta κλπ οκ είναι τραγικό (εκ μέρους της)..επίσης τραγικό φυσικά εδώ που τα λέμε να έχεις κάνει follow κάποια μοντέλα αλλά αυτό θα το συζητήσουμε άλλη φορά..

Αδερφέ, πάντα το ήξερα ότι είσαι πολύ μπροστά εσύ. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#673560 Stage 1
https://www.facebook.com/watch/?v=337024376667813

Stage 3


Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#673564 Προτιμώ πάντως μακράν το stage 1.
Όπως θα έλεγε και ο Alois Ruf Jr, το stage 3 άλλαξε την προσωπικότητα του μοντέλου.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#673567 Πήρε τα τηλεπαιχνίδια σβάρνα;