Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#495925
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#495943
rafi έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=vwbKYcBdVyk

Δώστε μεγάλη προσοχή στην ανάλυση του πίνακα..
Αύριο έχει διαγώνισμα..!


Κορυφαίο :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#495945
NiTse έγραψε:|λογοκρισία| μου σαν τον Χαικάλη με την άλλη από το 50 50 είστε όλο σκετσάκια :lol:


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#495952 Εντάξει, δεν είναι και τόσο χάλια η κατάσταση...
Εικόνα

Επειδή είναι ψηλή, δεν θα της είναι και τόσο δύσκολο να χάσει 10+ κιλά τώρα που θα ανοίξει ο καιρός.
Έτσι κ αλλιώς δεν οδηγεί, αναγκαστικά θα κινείται περισσότερο. Θα της πω κοντά τα χέρια από το κρασί
και το τσίπουρο του μπαμπά, αν θέλει να τα πάμε καλά και να μην πάθω καμιά δισκοκήλη :ninja:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#496491 Οι γονείς της φταίνε που την έχουν καλομάθει και της συμπεριφέρονται ακόμα σαν κοριτσάκι σε ορισμένα θέματα.
Σε άλλα θέματα όμως, 27 χρονών γαϊδούρα, γιατί δεν ψάχνεις καμιά σοβαρή δουλειά κλπ Όταν σπούδαζε ήταν 15 κιλά κάτω.
Και ο αδερφός της γομάρι είναι αλλά 30 χρονών και 1.93 ύψος, οπότε είναι ''ΟΚ'' να τον ταίζουν - ποτίζουν τον άμπακο :vava:

Κύριε και Κυρία Μ******* εγώ τι φταίω να σηκώνω τα δικά σας βάρη? :lol: Στα πρόθυρα δισκοκήλης ήμουν πέρυσι.
Τους λέει ότι πάει σε μια φίλη της στη Θεσσαλονίκη, grow a pair και πες στον μουστακαλή ότι πας σε έναν αλκοολικό
μηχανόβιο στην Κομοτηνή να σε στήσει στα 4, δυό μέτρα γυναίκα είσαι γ@μω την τρέλα μου.
Μου στέλνει screenshots από το κινητό πόσα χιλιόμετρα περπατάει κάθε μέρα που βγάζει βόλτα το σκύλο, λες και
είμαι διαιτολόγος ή personal trainer να ούμε...

In other news:
http://www.tilestwra.com/o-vaggelis-ta-katafere-egine-episima-andromeda-kai-mas-deichnei-tin-nea-toy-taytotita/
That's enough internet for today...
ΕΜΠ1 :tomato:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#496514 Κατά τον Δεκέμβριο λένε ότι θα ξεκινήσουν να βγαίνουν οι νέου τύπου. Το πιέζουν οι ΗΠΑ για να μας κρατήσουν στο visa waiver.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#496546 δεν ξέρω για αυτό, αλλά θέλουν εδώ και καιρό να έχουμε ταυτότητες με τσιπάκια και βιομετρικά σκηνικά, αλλά δεν γίνεται κάπου τον παίζουν
έλεγα να περιμένα να άλλαζα την παλιά μου που ήταν από εποχές Χ.Ο. με καινούρια, αλλά είχε φθαρεί τελείως και δεν πήγαινε άλλο όπου με σταματούσαν θα είχα θέμα οπότε πήρα μία σαν της Ανδρομέδας από πάνω

Άβαταρ μέλους
By red_monster
#496567
bihlas87 έγραψε:Οι γονείς της φταίνε που την έχουν καλομάθει και της συμπεριφέρονται ακόμα σαν κοριτσάκι σε ορισμένα θέματα.
Σε άλλα θέματα όμως, 27 χρονών γαϊδούρα, γιατί δεν ψάχνεις καμιά σοβαρή δουλειά κλπ Όταν σπούδαζε ήταν 15 κιλά κάτω.
Και ο αδερφός της γομάρι είναι αλλά 30 χρονών και 1.93 ύψος, οπότε είναι ''ΟΚ'' να τον ταίζουν - ποτίζουν τον άμπακο :vava:

Κύριε και Κυρία Μ******* εγώ τι φταίω να σηκώνω τα δικά σας βάρη? :lol: Στα πρόθυρα δισκοκήλης ήμουν πέρυσι.
Τους λέει ότι πάει σε μια φίλη της στη Θεσσαλονίκη, grow a pair και πες στον μουστακαλή ότι πας σε έναν αλκοολικό
μηχανόβιο στην Κομοτηνή να σε στήσει στα 4, δυό μέτρα γυναίκα είσαι γ@μω την τρέλα μου.
Μου στέλνει screenshots από το κινητό πόσα χιλιόμετρα περπατάει κάθε μέρα που βγάζει βόλτα το σκύλο, λες και
είμαι διαιτολόγος ή personal trainer να ούμε...

In other news:
http://www.tilestwra.com/o-vaggelis-ta-katafere-egine-episima-andromeda-kai-mas-deichnei-tin-nea-toy-taytotita/
That's enough internet for today...
ΕΜΠ1 :tomato:


Έτσι δεν ήταν όταν την γνώρισες? Τι μανία μερικοί μερικοί να αλλάξουν (ή έστω να νομίζουν οτι αλλάζουν) τους συντρόφους, φίλους κλπ :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#496573 Η ίδια θέλει να αλλάξει, 4 χρόνια μόνη της ήταν πριν από εμένα, μου έδειχνε φωτό στα 23 της και έβλεπε πως τις κοιτούσα. Επίσης έβλεπε πως κοκκίνιζα και ανέβαζα σφυγμούς όταν με καβαλούσε ή πως κοσκίνιζε το μπροστινό της μηχανής.

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#496576 Εμ βέβαια έτσι πάει. Τώρα που μπήκες 2-3 φορές και ξεχαρμάνιασες και άρχισες να βλέπεις πιο καθαρά, άρχισαν εμμέσως πλην σαφώς τα παράπονα για το βάρος κτλ. Και μετά λέμε για τις γκόμενες...