Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#495631
Geo f1 έγραψε:Ρε μοντελα δειξτε μας και τις δικες σας γκομενες... :whistlink: :whistlink:



Ακριβως , αυτο σκεφτομουν τωρα..., :x
Μην δουμε 1 κοπελα λιγο juice αμεσως μπαζολα κλπ :protest:
Λες κ ο Bihlas ειναι ο Leonardo di Caprio... :s_dunno


Υ.γ
Σκεφτειτε οτι η κοπελα (πλεον) μπορει κ να διαβαζει το παρον forum..
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#495662
Geo f1 έγραψε:Ρε μοντελα δειξτε μας και τις δικες σας γκομενες... :whistlink: :whistlink:



Όποιος επιλέγει την έκθεση να αναμένει την κριτική. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bebes
#495664
gianik έγραψε:Υ.γ
Σκεφτειτε οτι η κοπελα (πλεον) μπορει κ να διαβαζει το παρον forum..

αυτό είναι ενα θέμα, αλλά το "ζόρι" θα είναι να διαβάσει ο bihlas τις συζητησεις (μεσω φορουμ ή σόσιαλ μιντια) της κοπελας με τις (διαδυκτυακες ή φυσικές) φίλες της :s_shout
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#495671
Geo f1 έγραψε:Ρε μοντελα δειξτε μας και τις δικες σας γκομενες... :whistlink: :whistlink:


Εικόνα


αό 'κει και πέρα, ότι είπε ο red monster...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#495707 Βρείτε εσείς ψηλή κοκκινομάλλα, πανέξυπνη, καθηγήτρια μουσικής, να σας παίζει Iron Maiden και Judas Priest στο πιάνο, να είναι 8+ σε εμφάνιση και να σας κάνει να μην μπορείτε να περπατήσετε μετά το σεξ... Όχι από την σωματική κούραση για τον χειρισμό του όγκου της αλλά από το λυσσαλέο ξεζούμισμα. Gimme a fucking break.

.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#495714 Όπως καταλαβαίνεις το θέμα είναι τα κιλά εκεί "ζορίζονται" όλοι. Αλλά το τι αρέσει στον καθένα ή το τι συμβιβασμούς είναι διατεθειμένος ο καθένας να κάνει είναι προσωπικό θέμα. Keep on :metalo:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#495715 ο μπίχλας όμως δεν παίζει σε μικρά κυβικά, οπότε ενδέχεται να έχει άλλα κριτήρια

εγώ στη δικιά μου πάντως της ρίχνω 40φευγα κιλά :shifty: θα πρέπει να διαπιστώσω κάποια στιγμή αν πάθω κάτι όπως εγκεφαλικό, αν μπορεί έστω να με σύρει :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#495718
bihlas87 έγραψε: ...να είναι 8+ σε εμφάνιση ...


Αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό στη περιπτωσή σου, bihla μου...

Αλλά όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, εσύ να γουστάρεις και στα @@ σου... εμείς θα συνεχίσουμε το trollάρισμα πάντως... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#495725
bihlas87 έγραψε:Βρείτε εσείς ψηλή κοκκινομάλλα, πανέξυπνη, καθηγήτρια μουσικής, να σας παίζει Iron Maiden και Judas Priest στο πιάνο, να είναι 8+ σε εμφάνιση και να σας κάνει να μην μπορείτε να περπατήσετε μετά το σεξ... Όχι από την σωματική κούραση για τον χειρισμό του όγκου της αλλά από το λυσσαλέο ξεζούμισμα. Gimme a fucking break.

.



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By sargus
#495799
QsisVTS έγραψε:εγώ στη δικιά μου πάντως της ρίχνω 40φευγα κιλά :shifty: θα πρέπει να διαπιστώσω κάποια στιγμή αν πάθω κάτι όπως εγκεφαλικό, αν μπορεί έστω να με σύρει :hmmm:


χαχαχαχαχα Θεός!! Μετά το Μπίχλα, εσύ!
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#495888
MIXOStsi έγραψε:
bihlas87 έγραψε: ...να είναι 8+ σε εμφάνιση ...


Αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό στη περιπτωσή σου, bihla μου...

Αλλά όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, εσύ να γουστάρεις και στα @@ σου... εμείς θα συνεχίσουμε το trollάρισμα πάντως... :inlove:

To αντίθετο λέω, απλά δεν το έγραψα σωστά. Δεν γίνεται να καλύπτει όλα αυτά τα κριτήρια και να είναι 8ρι σε εμφάνιση,
δεν υπήρχε περίπτωση να ασχοληθεί μια τέτοια μαζί μου. Αν θες έναν άνθρωπο που να κουβαλάει την ίδια τρέλα με
εσένα πρέπει να κάνεις κάποιους συμβιβασμούς σε άλλους τομείς, πως να το κάνουμε... εγώ νομίζω ότι θα περάσω καλά
με αυτήν. Μπορεί στο κρεβάτι να είναι λίγο κουραστική, αλλά υπάρχουν λύσεις εκατέρωθεν, αερόβια για αυτήν, αναερόβια
για εμένα, διάθεση να υπάρχει. Εγώ νομίζω ότι έχουμε πλάκα, αν εσείς νομίζετε ότι παίρνω τον εαυτό μου και την ζωή μου
στα σοβαρά, είναι επειδή δεν με ξέρετε προσωπικά. Πιο καραγκιόζης από εμένα είναι το κορίτσι.
Αφού δεν στράβωσε το υποπλαίσιο του Tuono μια χαρά είμαι :lol: :ninja:

edit mod. Αφαιρέθηκαν οι φωτογραφίες κατόπιν αιτήματος του μέλους.[mod]