Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#655751 Παρο προχθες ειδα 2-3 με μαγιο κορδονιζε, και ενα πραγμα σαν κανονικο παντελονι αλλα σαν σεμεδακι με πολυ αραιη πλεξη.
Για το βραδυ σε μπαρ μιλαω.
Θα εχουμε δυσκολο καλοκαιρι. :(
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#655755 Κι εγώ εάν με έπιανε η υποθετική κοπέλα μου να έβλεπα λωκούς, θα το παραδεχόμουν.
Δε βλέπω να βγαίνει κάτι καλό παίζοντάς το τρελίτσα του στιλ "πέρναγε ο λωκός από το οπτικό μου πεδίο". Υποτιμάς τη νοημοσύνη του άλλου.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#655759 Έτσι όμως δίνεις δικαιώματα, τώρα θα φωτογραφίζει και η άλλη κώλους και φούτσες και ποιος ξέρει τι άλλο. Αν γίνει αυτή η αρχή άντε μετά να τη σταματήσεις, δε θα μαζεύεται.

Για σφίξτε λίγο τα λουριά, ειδικά αν δεν είστε φραγκάτοι όπως ο φίλος εδώ με το ιστιοπλοϊκό, φιλικά το λέω πάντα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#655761
EDDIE_147 έγραψε:Αιώνες πίσω τα γυναικεία μαγιό σε σχέση με τα αντρικά

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


Τα αγορια μαλλον πρεπει να κανουν επιδειξη του πορτμπαγκαζ και οχι για τη μπροστινη μασκα......
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#662222
JBT έγραψε:μετά από χρόνια και χρόνια που προσπαθεί η τύπισσα να αλλάξει τον τύπο γιατί κλασικά ο τύπος δεν ξέρει πού πάνε τα 4 και πρέπει να του τα μάθει η τύπισσα, γυρίζει η τύπισσα και τού λέει

- τύπε θέλω να χωρίσουμε. δεν είσαι ο τύπος που είχα γνωρίσει και ερωτευθεί τότε


βγαλμένα από τη ζωή αυτά ε :s_empathy
Ο JBT έβλεπε πολύ μπροστά.

Τώρα λοιπόν που καταλάγιασε η σκόνη, οι διακοπές τελειωσαν και ξέρω ότι σας ενδιαφέρει πολύ, μαζευτείτε, θα απαγγειλω.

Τον Ιούνιο μιλήσαμε της είπα κάποια πράγματα, και είπαμε θα μαστε και οι δύο οι εαυτοί μας και θα λέμε τι μας ενοχλεί.

Ο Ιουλης πέρασε σχετικά ηρεμα.. Τον Αύγουστο πήγαμε διακοπές με ένα φιλικό ζευγάρι.
Εκεί τιναχτηκαν όλα στον αέρα.
Η κοπέλα του κολλητού μου, είπε στην :inlove: για το Instagram ότι γενικά γίνεται καυλαντα εκεί. Αργότερα έμαθα ότι ο αδερφός της (που το χα καταλάβει εδώ και καιρό ότι δεν με συμπαθεί), της είπε "Τι |λογοκρισία| ακολουθεί ο Focusman91 στο ινστα". Μπήκε και είδε κάτι μοντέλα που έκανα follow και εκεί βαρεσε τιλτ. (Και να πεις ότι ήμουν και παιχνιδιαρης ρε γμτ)...

Στην επιστροφή στις 13/8 μου είπε ότι δεν είμαι ο Θεός που με είχε κάποτε, δεν είμαι αυτό που ψάχνει και έχω πέσει πολύ στα μάτια της.

Ανταλλάξαμε κάτι ξερά μηνύματα μέχρι τις 16/8, την πήρα μια φορά τηλέφωνο δεν το σήκωσε και ουσιαστικά έχουμε να μιλήσουμε από τότε.
Σήμερα ανακάλυψα ότι με διεγραψε κι από το φουμπου.

Δεν περίμενα να εξελισσόταν έτσι η φάση αλλά έπιασα τον εαυτό μου, να έχει περάσει τον πιο ήρεμο Αύγουστο από το 2015. Και αυτό είχε να μου πει κάτι.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#662224 Αν θέλεις να σε πω κι άλλα πολύ ευχαρίστως

Εδώ και καιρό μαζεύω πολύ υλικό

Να λογαριάζεις τον εαυτό σου τυχερό και το λέω ζηλεύοντας αυτό :(
Άβαταρ μέλους
By sargus
#662225
Anonymous Founder έγραψε:Η απάντησή μου, δεν της άρεσε ομολογουμένως: "μα κοιτάζω όλους τους κώλους, ούτως ή άλλως, το ξέρεις αυτό από την προσοχή που δίνω και στον δικό σου".


:metalo: Είσαι τεράστιος!!
Κάποια στιγμή είχα δοκιμάσει και εγώ να πω κάτι στο ίδιο ύφος αλλά δε μου βγήκε καθόλου ωραίο και σίγουρα καν κοντά στο δικό σου έπος!!!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#662234 Ναι αλλά δεν θυμάσαι ο Μπούσσο τι σου είχε πει. Και φαινομενικά σε παράτησε και δεν έκανες και τίποτα με κάποια άλλη παρόλο που παίζει αυτό να νόμιζε. :s_empathy

Δεν πειράζει. Μαθαίνεις. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By gianik
#662260 Εν ετη 2021 να σε αφήνει λόγω follow στο insta κλπ οκ είναι τραγικό (εκ μέρους της)..επίσης τραγικό φυσικά εδώ που τα λέμε να έχεις κάνει follow κάποια μοντέλα αλλά αυτό θα το συζητήσουμε άλλη φορά..
Προφανώς φυσικά δεν είναι αυτή η αιτία αλλά η αφορμή..
Στη θέση σου θα ένιωθα πολύ τυχερός..
Εισαι στην πιο γαματη ηλικία για άνδρα..


.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#662265 ^^^ + άπειρο

Γιώργο στην ουσία σου έδωσε στο πιάτο αυτό που ΗΘΕΛΕΣ.
Πάμε γι' άλλα, θα τα θυμάσαι αυτά με μια γλυκιά ανάμνηση. Ναι γλυκιά θα είναι, τώρα πίκρα ίσως, σε κάποια χρόνια που θα έχεις νοικοκυρευτεί :shifty: θα είναι γλυκιά.
Αυτά με τα σόσιαλ πάντως έχουν πολύ γέλιο. Αφού είναι κοινώς αποδεκτό. Για καβλάντισμα γίνεται η δουλειά, πέραν τούτου η υποκρισία πάει σύννεφο.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#662283
gianik έγραψε:Εν ετη 2021 να σε αφήνει λόγω follow στο insta κλπ οκ είναι τραγικό (εκ μέρους της)..επίσης τραγικό φυσικά εδώ που τα λέμε να έχεις κάνει follow κάποια μοντέλα αλλά αυτό θα το συζητήσουμε άλλη φορά..

Κι εξίσου τραγικό με τα δύο παραπάνω αθροιστικά είναι ότι τη σήμερον καταλαβαίνεις ότι ένα μάλωμα έγινε χωρισμός όταν έχει γίνει διαγραφή από το FB :s_gamer
Άβαταρ μέλους
By edmond
#662292 Αν έλεγε ο καθένας ciao την σωστή στιγμή και ντόμπρα δια ζώσης, θα είμασταν και πιο σωστοί σαν άνθρωποι γενικά.
Με την αποδοχή στο φουμπού (έπειτα από λίγες μέρες αναμονής :iconcool: ) επισημοποιείται μια σχέση, με την διαγραφή χωρίζεις. Λολ δηλαδή, τι να πείς...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#662293 https://www.goodreads.com/quotes/707232 ... ve-and-the

Erich Maria Remarque > Quotes >

“I’ll tell you the story of the wave and the rock. It’s an old story. Older than we are. Listen. Once upon a time there was a wave who loved a rock in the sea, let us say in the Bay of Capri. The wave foamed and swirled around the rock, she kissed him day and night, she embraced him with her white arms, she sighed and wept and besought him to come to her. She loved him and stormed about him and in that way slowly undermined him, and one day he yielded, completely undermined, and sank into her arms.”
“And suddenly he was no longer a rock to be played with, to be loved, to be dreamed of. He was only a block of stone at the bottom of the sea, drowned in her. The wave felt disappointed and deceived and looked for another rock
“What does that mean? He should have remained a rock.”
“The wave always says that. But things that move are stronger than immovable things. Water is stronger than rocks.”

― Erich Maria Remarque, Arch of Triumph: A Novel of a Man Without a Country