Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#856571 Εκτός από ένα βήμα μπροστά που πέρασε αυτό το νομοσχέδιο, βλέπω και μία ρήξη με την εκκλησία ΑΕ και αυτό μόνο καλό μπορεί είναι.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#856573 Δεν πειράζει, κάποτε πολύς κόσμος πίστευε ότι ήταν αρνητικό το δικαίωμα ψήψου των γυναικών. Η κοινωνία πρέπει να προχωράει.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
GTS έγραψε:Δηλαδη αυτο πως θα βοηθησει τους υπολοιπους αν αφορα ενα 0.02% του πληθυσμου;

Πως προέκυψε το συγκεκριμένο ποσοστο ?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
NickTG έγραψε:
GTS έγραψε:Δηλαδη αυτο πως θα βοηθησει τους υπολοιπους αν αφορα ενα 0.02% του πληθυσμου;

Έπρεπε να βοηθήσει και τους υπόλοιπους?

Το ποσοστό από που το βρήκες?

Λογικα με την οσφρηση. Αν παρεις δυνατη τζουρα, ειναι γεματη βαρβατιλα η ατμοσφαιρα. Που σημαινει πολλοι σερνικοι μαζευτηκαμε. Με λιγα λογια, 0.02% του πληθυσμου ειναι οι γκεηδες :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
George_Prix έγραψε:
NickTG έγραψε:

Έπρεπε να βοηθήσει και τους υπόλοιπους?

Το ποσοστό από που το βρήκες?

Λογικα με την οσφρηση. Αν παρεις δυνατη τζουρα, ειναι γεματη βαρβατιλα η ατμοσφαιρα. Που σημαινει πολλοι σερνικοι μαζευτηκαμε. Με λιγα λογια, 0.02% του πληθυσμου ειναι οι γκεηδες :lol:

Ναι, έτσι βγάζει νόημα! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#856581 https://www.bbc.com/news/world-europe-68310126

Greece legalises same-sex marriage

It is the first country in south-eastern Europe to have marriage equality.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
EDDIE_147 έγραψε:https://www.bbc.com/news/world-europe-68310126

Greece legalises same-sex marriage

It is the first country in south-eastern Europe to have marriage equality.

Μετά και από τον θρίαμβο της αναγνώρισης της προόδου από τον Economist, πλέον ηγούμαστε και με την βούλα το Industry 4.0.
Ευχαριστούμε Κυριάκο Μητσοτάκη (το λέω εγώ για να σε βγάλω από την δύσκολη θέση).
Οι ψήφοι των ζαίων και των υπολοίπων, δεν έχουν την ίδια αξία εξάλλου. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#856586 Δεν θα πεταγεσαι οταν μιλαει με τον Βοριδη ο Εντυ . Θα περιμενεις την σειρα σου για gif.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
otso έγραψε:EDDIE υπερ ; η κατα ;
και για να μην ρωταω την γνωμη σου χωρις να εχω παραθεσει την δικη μου , ειμαι κατα .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
g8777 έγραψε:Δεν θα πεταγεσαι οταν μιλαει με τον Βοριδη ο Εντυ . Θα περιμενεις την σειρα σου για gif.

:lipsealed:
Τον είχα ή με τον Άδωνι ή τον Κυριάκο, Βορίδη λες; :s_omg
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#856602 otso εσύ είναι άνθρωπος περπατημένος της πιάτσας.
Δεν νοείται να ασχολείσαι με παιδικές μπούρδες τύπου 'ομοφυλόφιλος = γυναίκα'.

Ο γάμος ούτε θα αυξήσει το ποσοστό των ομοφυλόφιλων, ούτε θα """ενθαρρύνει""" παιδιά να το ψάξουν αλλιώς, ούτε δεν ξέρω εγώ τι άλλη μαλακiα έχουμε διαβάσει.
Απλά θα δώσει μια πιο φυσιολογική/ανθρώπινη επιλογή σε περιπτώσεις όπως η παρακάτω -->

https://www.in.gr/2024/02/16/stories/ne ... ia-paidia/

Το πιο σημαντικό του νόμου είναι ότι η ΕΛ κοινωνία έρχεται λίγο πιο κοντά στον πολιτισμένο κόσμο.
Ίσως σε 50 χρόνια να μην ακούγονται ατάκες τύπου (από 30ρηδες όχι 80ρηδες με το απολυτίκιο στο χέρι)
"Θα πέθαινα αν μου έλεγε το παιδί μου ότι είναι ομοφυλόφιλος/η".
:s_hang

Λιγότερο σημαντικό αλλά εξίσου ψυχαγωγικό το ξεβράκωμα ΚΚΕ.
Το οποίο αφού αγκαλιάστηκε με τα πνευματικά του αδέρφια (αγριοχρίστιανοι, Ορκς κλπ) θα ξαναέρθει σε 2 μήνες για άλλο λανσάρισμα προοδευτικής απόχρωσης.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#856606 Οι εκκλησίες είναι κατά επειδή λιγοστεύει η πελατεία με λιγότερες γεννήσεις.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
EDDIE_147 έγραψε:Λιγότερο σημαντικό αλλά εξίσου ψυχαγωγικό το ξεβράκωμα ΚΚΕ.
Το οποίο αφού αγκαλιάστηκε με τα πνευματικά του αδέρφια (αγριοχρίστιανοι, Ορκς κλπ) θα ξαναέρθει σε 2 μήνες για άλλο λανσάρισμα προοδευτικής απόχρωσης.

Ακριβώς αυτό.