Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#489986 Φαντάζομαι ξέρεις ότι έχουν σεκιουριταδες τα νοσοκομεία πλέον και απαγορεύεται η είσοδος εκτός ωρών επισκεπτηριου

< >
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#489989 Εξωτερικά Ιατρεία δεν υπάρχουν που να δέχονται ασθενείς μετά το μεσημέρι? Αν βιαστώ μέχρι τις 3 εκεί θα είμαι.

.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#489990 Αν μιλάς για το Πανεπιστημιακό είναι το μεγαλύτερο συγκρότημα στα Βαλκάνια. Σιγά μην την βρεις :lol:



Σε έχει βαρέσει η αγαμία για τα καλά στο κεφάλι ε ? :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#489993 Όχι ρε συ, απλά είχα κάνει κάτι εξετάσεις πρόσφατα και όλα ήταν οκ, απλά δεν περιλάμβαναν την χοληστερίνη που έχω χρόνια να την μετρήσω. Μιλούσα πριν κανένα μήνα (πάλι στο badoo) με μια καρδιολόγο στο Σισμανόγλειο, αν δεν κάτσει η φάση θα πάω εκεί.

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#489994
dimik έγραψε:Φαντάζομαι ξέρεις ότι έχουν σεκιουριταδες τα νοσοκομεία πλέον και απαγορεύεται η είσοδος εκτός ωρών επισκεπτηριου

< >


Είσαι τυχερός που δεν έχεις τράβαλα με νοσοκομεία , γι'αυτό το έγραψες. Δεν έχεις ακούσει για συνοδούς ασθενών;
Άβαταρ μέλους
By xenos
#490000 Ξεκίνα να κάνεις εξετάσεις, μετά πέρνα σε τρίπλεξ καρδιάς και αν δεις ότι δεν την έχεις πετύχει κάνε μια κολονοσκόπηση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#490007
bihlas87 έγραψε:Όχι ρε συ, απλά είχα κάνει κάτι εξετάσεις πρόσφατα και όλα ήταν οκ, απλά δεν περιλάμβαναν την χοληστερίνη που έχω χρόνια να την μετρήσω. Μιλούσα πριν κανένα μήνα (πάλι στο badoo) με μια καρδιολόγο στο Σισμανόγλειο, αν δεν κάτσει η φάση θα πάω εκεί.

.


Σ'αγαπάω :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#490030
mousatos έγραψε:
dimik έγραψε:Φαντάζομαι ξέρεις ότι έχουν σεκιουριταδες τα νοσοκομεία πλέον και απαγορεύεται η είσοδος εκτός ωρών επισκεπτηριου

< >


Είσαι τυχερός που δεν έχεις τράβαλα με νοσοκομεία , γι'αυτό το έγραψες. Δεν έχεις ακούσει για συνοδούς ασθενών;



Κόψε συνοδό ασθενή

bihlas87 έγραψε: θα κόβω βόλτες με το γυαλί εντός νοσοκομείου με bluetooth ακουστικά, μουσικούλα, καφεδάκι
στο χέρι,


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#490043 Μπίχλα πες ότι είσαι από τα κεντρικά της Νοβάρτις και τσεκάρεις να δεις αν οι ιατρικοί επισκέπτες μιζάρουν.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494169 5 φορές μέσα σε 20 ώρες καλό σκορ δεν είναι? Ξεθόλωσε το μάτι μου για τα καλά.

.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494178 Δεν έκλαψε κανένας, ίσως έτρεξε λίγο δάκρυ στο deepthroating... Αλλά το σκούπισε.

.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#494180
bihlas87 έγραψε:Δεν έκλαψε κανένας, ίσως έτρεξε λίγο δάκρυ στο deepthroating... Αλλά το σκούπισε.

.




< Note >