Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Panosss
#14160
F&G έγραψε:Καλημερα!
Στον πανω οροφο απο μενα υπηρχε λοιπον ενα παντρεμενο ζευγαρι με δυο παιδια 8 και 9 ετων. Κατα καιρους και ειδικα Σκυριακα ακουγονταν διαφορα αγκομαχητα απο πανω. Μια δυο τρεις ε πολυ σεξουλιαρης λεω ο θοδωρης. Βρισκω τον ακριβως απο κατω του. Θανο μου λεει να ' ναι καλα το παιδι ο θοδωρης να το "σπρωχνει" με παθος αλλα εγω απο κατω εχω προβλημα. Οκ του λεω να το δουμε το θεμα. Τυχαινει ενα πρωι και συναντιωμαστε και οι τρεις στη πυλωτη. Πως να του το πουμε ομως? Αντε και το ριχνω στο χαβαλε πρωτος. Γεια σου ρε θοδωρε μπηχτη του λεω. Γεια σου ρε αλανι σεξομηχανη ο απο κατω του. Γιατι ρε παιδια ? Τι εγινε? Τι να γινει.Τα τελευταια ΣΚυριακα δε μπορουμε να κοιμηθουμε απο τις φωνες της Ροζας. Πολυ σεξ .Εμενα δε με πειραζει αλλα ο Χρηστος απο κατω σου εχει και τη μανα του σπιτι.
Τι λετε ρε παιδια.Εγω τα τελευταια ΣΚυριακα κανω νυχτερινη βαρδια ηλεκτρολογος στο ΝΣ Μεσολογγιου!!!!!
Μπαγντον!!!!!!!!
Κοιταχτηκαμε με τον αλλον και αναρωτηθηκαμε τι |λογοκρισία| εγινε. Ο Θοδωρος εφυγε αερας και αφου μας ρωτησε για τι ακριβως ακουγαμε μας ξεκαθαρισε οτι δε θα μας ανακατεψει.
Τις επομενες μερες πρεπει να αλλαξε ο Θοδωρος τουλαχιστον τρεις φορες επιπλωση και καμια δεκαρια φορες σερβιτσια.
Εν τελει η κυρια ειχε γνωρισει καποιον μεσω fb. και τον εφερνε σπιτι οταν ελειπε ο αντρας της. Αυτος ανοιξε λογαριασμο στο fb και εγιναν φιλες (γυναικειο ονομα). και καταφερε και εφυασε στα στοιχεια του γκομενου.
Μιλαμε για φωνες τοκετου!
Μετα μιλαει για γαμο ο Μοrx και το παιζει και εξυπνος.

Εγώ τα λέω αλλά δεν ακούτε: παντρευτείτε να γ$$άμε ρεεεε!!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By vengas
#14168 σύμφωνα με τη δική μου θεωρία, όταν η γυναίκα παίρνει περισσότερα χρήμα από τον άντρα ή κληρονομεί δουλειά από την οικογένειά της και ο άντρας δουλεύει σε αυτήν το κέρατο είναι πολύ έυκολο να πέσει. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο θέλει να ξενοπηδηχτεί η άλλη :shifty: Αλλά όταν δεν εξαρτάται οικονομικά από το σύζυγο, είναι εύκολο να κάνει ό,τι γουστάρει :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#14201 Καθαρίζαν τα φλόκια.

:s_cool
Άβαταρ μέλους
By pik.
#14218
vengas έγραψε:σύμφωνα με τη δική μου θεωρία, όταν η γυναίκα παίρνει περισσότερα χρήμα από τον άντρα ή κληρονομεί δουλειά από την οικογένειά της και ο άντρας δουλεύει σε αυτήν το κέρατο είναι πολύ έυκολο να πέσει. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο θέλει να ξενοπηδηχτεί η άλλη :shifty: Αλλά όταν δεν εξαρτάται οικονομικά από το σύζυγο, είναι εύκολο να κάνει ό,τι γουστάρει :shifty:

ενω αν ειναι στο σπιτι ολη μερα και ο ανδρας δουλευει ,δεν ψαχνεται...

αμα θελει να κανει την κουτσουκελα μπορει μια χαρα και η νοικοκυρα,αυτα που λες ειναι στερεοτυπα 80s. :rtfm: :s_cool
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#14249
pik. έγραψε:
vengas έγραψε:σύμφωνα με τη δική μου θεωρία, όταν η γυναίκα παίρνει περισσότερα χρήμα από τον άντρα ή κληρονομεί δουλειά από την οικογένειά της και ο άντρας δουλεύει σε αυτήν το κέρατο είναι πολύ έυκολο να πέσει. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο θέλει να ξενοπηδηχτεί η άλλη :shifty: Αλλά όταν δεν εξαρτάται οικονομικά από το σύζυγο, είναι εύκολο να κάνει ό,τι γουστάρει :shifty:

ενω αν ειναι στο σπιτι ολη μερα και ο ανδρας δουλευει ,δεν ψαχνεται...

αμα θελει να κανει την κουτσουκελα μπορει μια χαρα και η νοικοκυρα,αυτα που λες ειναι στερεοτυπα 80s. :rtfm: :s_cool

Ακριβως.
Οπως λεει η παροιμια " πρεπει να το'χει η κουτρα σου να κατεβαζει ψειρες"
Άβαταρ μέλους
By vengas
#14254
Νίκος Παππάς έγραψε:
pik. έγραψε:
vengas έγραψε:σύμφωνα με τη δική μου θεωρία, όταν η γυναίκα παίρνει περισσότερα χρήμα από τον άντρα ή κληρονομεί δουλειά από την οικογένειά της και ο άντρας δουλεύει σε αυτήν το κέρατο είναι πολύ έυκολο να πέσει. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο θέλει να ξενοπηδηχτεί η άλλη :shifty: Αλλά όταν δεν εξαρτάται οικονομικά από το σύζυγο, είναι εύκολο να κάνει ό,τι γουστάρει :shifty:

ενω αν ειναι στο σπιτι ολη μερα και ο ανδρας δουλευει ,δεν ψαχνεται...

αμα θελει να κανει την κουτσουκελα μπορει μια χαρα και η νοικοκυρα,αυτα που λες ειναι στερεοτυπα 80s. :rtfm: :s_cool

Ακριβως.
Οπως λεει η παροιμια " πρεπει να το'χει η κουτρα σου να κατεβαζει ψειρες"

ναι αλλά και αν το έχει μέσα της η άλλη, το κάνει πιο έυκολα και χωρίς να το κρύβει :shifty:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#14307
pik. έγραψε:
vengas έγραψε:σύμφωνα με τη δική μου θεωρία, όταν η γυναίκα παίρνει περισσότερα χρήμα από τον άντρα ή κληρονομεί δουλειά από την οικογένειά της και ο άντρας δουλεύει σε αυτήν το κέρατο είναι πολύ έυκολο να πέσει. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο θέλει να ξενοπηδηχτεί η άλλη :shifty: Αλλά όταν δεν εξαρτάται οικονομικά από το σύζυγο, είναι εύκολο να κάνει ό,τι γουστάρει :shifty:

ενω αν ειναι στο σπιτι ολη μερα και ο ανδρας δουλευει ,δεν ψαχνεται...

αμα θελει να κανει την κουτσουκελα μπορει μια χαρα και η νοικοκυρα,αυτα που λες ειναι στερεοτυπα 80s. :rtfm: :s_cool



γιαι, στα 80'ς δε γαμιοσαντε? ΑΒΕΡΤΑ :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By GTI_
#14697 Άρης Σπηλιωτόπουλος - Νάνσυ Λεονάρδου: Χώρισαν μετά από 4 χρόνια σχέσης

Image

Τελευταίες διακοπές στην Αμφίπολη (Μύκονο)


Από αριστερά προς τα δεξιά

Σφίγγα, Καρυάτιδες, Στρατηλάρης
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#15750 Μια και αναφέρθηκε το΄ βιτσιόζικος΄θα πω πως το καταλαβαίνω το παλικάρι γιατί και εγώ έχω το αριστερό χέρι στο γύψο οπότε δε ξέρω :s_crazy ......κάπως πιο σέξυ τη βλέπω τη γυναίκα μου!!!
Σα να με φοβάται και λίγο......... :shifty: Λες να με αφήσει και μένα? :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#15801 Κουπεα, για να ξερω με τι περιπτωση μιλαω.

Εισαι παντρεμενος; Εχεις παιδι/παιδια;

(το καινουριο Nikcname σου, ειναι δυσκολο αφου πρεπει να πατησω shift + 7 ...
...anyway FAG θα γραφω εν συντομια :s_rofl )