Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488301 Πήγα με φίλο στο κωλοχανείο που δουλεύει η νταρντάνα, πριν φύγω την πλευρίζω και της λέω:
-Να σε πάρω τηλέφωνο αύριο ή δεν θα το σηκώσεις?
-Μάλλον δεν θα το σηκώσω.
-Τόσο απασχολημένη θα είσαι?
-Δεν μπορώ.
-Δεν μπορείς αυτή τη στιγμή ή γενικότερα?
-Δεν μπορώ ρε Μήτσο, τι να σου πω...
-Εσύ δεν μου έδωσες το κινητό σου προχθές για να βγούμε?
-Ήταν μια παρόρμηση της στιγμής.
-Να μην ξανασχοληθώ μαζί σου δηλαδή.
-Εγώ θα σου πω τι να κάνεις? Ένα γεια μπορούμε να το λέμε.
-Άντε γεια λοιπόν (υποτιμητικό βλέμμα, ψυχρή χειραψία, μεταβολή και έξοδος)
Εικόνα

Κάτσε κοριτσάκι να καείς στο μπαράκι του χωριού, με τον κάθε άπλυτο να σου την πέφτει, να κατεβάζεις
8 ποτά κάθε βράδυ μέχρι να γίνεις 100 κιλά και να μην χωράει η κωλάρα σου στο σκαμπό.
Έχουμε και άλλες 3 να ασχοληθούμε, που δεν θα στραβώσουν το υποπλαίσιο του tuono αν ανέβουν πάνω :lol:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#488315 Καλά το είπε ο elteo :) :)

Αλλά είσαι ωραίος bihla γιατί δε μασάς :metalo:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#488343 Μπιχλα οντως δεν εφυγες like a boss. Αλλα οτι δε σε σκοτωνει κλπ.

Η δικηγορινα ειναι πιο εμφανισιμη, αμα εχεις τοσο νταλκα, να την κερασεις ενα κομμωτηριο να τα βαψει κοκκινα.

Εχασα επεισοδια με Μολδαβη και Ρωσιδα που κλαιει
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#488366 Bihla, άκου τον red ! :rtfm: :rtfm:
Tι δουλειά έχεις εσύ με τς μορφωμένες γκόμενες?
Άντε βρές καμιά ελεεινή, πεταμένη κλπ, κι άσε αυτες στον red, που είναι σπουδαγμένο παιδί και απο σόι.

Τip:
Όσοι κάνουν τους άνετους, (πάρτε τις χωρισμένες, τις νυχτόβιες, τις χιλιοπηδημένες, τις πεταμένες γενικώς), δεν είναι γιατί είναι προχώ στις ιδέες! :roll:
Απλώς, έτσι σας τις "φορτώνουν", μειώνοντας ταυτόχρονα την πιθανότητα να πέσουν πάνω σε καμιά τέτοια και να μπλέξουν !
Με τέτοιες κοπελιές, βγάλτε άκρη τα κορόιδα. Κάποιοι άλλοι δεν είμαστε τέτοια! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#488370
-Να σε πάρω τηλέφωνο αύριο ή δεν θα το σηκώσεις?
-Μάλλον δεν θα το σηκώσω.


Αυτό δεν το είδε κανείς να έρχεται :lol:

Ρε μπίχλα, έχεις καταφέρει να φαίνεσαι λιγουρης ακόμα και σε τελειωμένα μπάζα, δεν αντιλαμβάνεσαι ότι κάτι κάνεις λάθος? :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488373
dimitrisB έγραψε:Bihla, άκου τον red ! :rtfm: :rtfm:
Tι δουλειά έχεις εσύ με τς μορφωμένες γκόμενες?
Άντε βρές καμιά ελεεινή, πεταμένη κλπ, κι άσε αυτες στον red, που είναι σπουδαγμένο παιδί και απο σόι.

Τip:
Όσοι κάνουν τους άνετους, (πάρτε τις χωρισμένες, τις νυχτόβιες, τις χιλιοπηδημένες, τις πεταμένες γενικώς), δεν είναι γιατί είναι προχώ στις ιδέες! :roll:
Απλώς, έτσι σας τις "φορτώνουν", μειώνοντας ταυτόχρονα την πιθανότητα να πέσουν πάνω σε καμιά τέτοια και να μπλέξουν !
Με τέτοιες κοπελιές, βγάλτε άκρη τα κορόιδα. Κάποιοι άλλοι δεν είμαστε τέτοια! :iconcool:


Δημήτρη μου, ξέρεις, ΕΜΠ, φιλοσοφική ΕΚΠΑ κοινό σημείο το μιλλενιουμ του ζωγράφου, μικρός που είναι ο κομος κλπ...
Μην με τσιγκλας :shifty:

Δεν θα κάτσει η νομικάρια λόγω ενδείξεων και όχι λόγω ειδικότητας.
Τον -κάλεσε?- στο Μπάνσκο και μετά τον έγραφε, δηλαδή πόσο πιο πραφανές?

Κατά τα άλλα, είναι πεταμένο και ελεεινό το κοριτσάκι που δουλεύει νύχτα ή είναι χωρισμένο ? :vava: :vava:
Μια χαρά εξηγήθηκε στον μπίχλα :rtfm:
Τελευταία επεξεργασία από red_monster και 24 Φεβ 2018, 13:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488391 Έχω ανάγκη από γυμναστήριο (ξεκινάω από σήμερα) και ιδιαίτερα από τον κουπέα :shifty:
Εχθές πριν φύγω από εκεί, με ρώτησε η δικηγορίνα που είμαι, στέλνω φωτό το ποτό και της
γράφω ''δεν σου λέω, ντρέπομαι...'', ''έρχομαι να σε πάρω να πιούμε ποτό αλλού, βαρέθηκα''.
Μου λέει μόλις γύρισα σπίτι πτώμα και θα κοιμηθώ.
Στο κεφάλι μου: Τι διάολο μου στέλνεις 2 παρά μηνύματα αν είναι να κοιμηθείς μωρή, γκόμενός σου είμαι?
Και εκείνη τη στιγμή παίζει το ''ξημερώματα, δίνεις δικαιώματα'', πίνω το ποτό μου, αρπάζω την κοκκινομάλλα
δίπλα από έναν μπεκρή που της κολλούσε, λέμε αυτά που έγραψα πιο πάνω και την κάνω από το κωλοχανείο
μαρσάροντας την aprilia, γιατί είμεθα και άνθρωποι με γούστο πάνω απ όλα :iconcool:

ps. Συνονόματε είσαι αδερφός :s_drinks

red_monster, δεν με κάλεσε στο bansko, της έλεγα ποιο θα είναι το tour μου, ότι θα πάνε φίλοι τις τάδε μέρες και μου
λέει ότι θα είναι και αυτή εκεί αλλά με την οικογένεια του αφεντικού της. Δεν πήγα για αυτήν εκεί ούτε για σκι, για τα
ορεινά στροφιλίκια και τον σεξοτουρισμό πήγα και αυτά ακριβώς έκανα. 3:30 Κομοτηνή Bansko το google maps, 2:30
ο Μητσάρας, να περνάει κάτι άσχετα πιτσιρίκια με cupra βουτώντας από apex σε apex με τις παλάμες να ιδρώνουν.
Το αγάπησα το κωλάμαξο :inlove: Έφαγα σε εστιατόριο που έπαιζε μουσική βγαλμένη από το gran turismo
Εικόνα
To βραδινό σκηνικό με την Ρωσίδα ήταν το κάτι άλλο, απίστευτο one night stand, σε μια μέρα έζησα τόσα πράγματα
που δεν μπορούσα να κλείσω μάτι όλο το βράδυ από την υπερένταση :metalo:
Τελευταία επεξεργασία από bihlas87 και 24 Φεβ 2018, 14:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488394 Μπιχλα άκου κάτι, λογικά είσαι ακόμα σε mod 24 hour party People, όταν κάποια στιγμή το πάρτυ ΛΗΞΙΣ (να είσαι βέβαιος γι αυτό) το hangover θα κρατήσει για πολυυυυυ καιρό. Κοίτα πίσω σου και δες τι αφήνει η δεκαετία που πέρασε. Ώρα να προχωρήσεις. Βάλε και το Turn! Turn! Turn! των Byrds και ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΟΥ.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488401
g8777 έγραψε:Μπιχλα άκου κάτι, λογικά είσαι ακόμα σε mod 24 hour party People, όταν κάποια στιγμή το πάρτυ ΛΗΞΙΣ (να είσαι βέβαιος γι αυτό) το hangover θα κρατήσει για πολυυυυυ καιρό. Κοίτα πίσω σου και δες τι αφήνει η δεκαετία που πέρασε. Ώρα να προχωρήσεις. Βάλε και το Turn! Turn! Turn! των Byrds και ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΟΥ.

Η λήξη πότε θα είναι? Αν κάνω σοβαρή σχέση ή μιλάς για ακόμα πιο σοβαρά πράγματα?